Panier des Sens DÁRKOVÁ SADA PÉČE O RUCE

Panier des Sens DÁRKOVÁ SADA PÉČE O RUCE

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Krásná dárková sada našich tří nejprodávanějších krémů na ruce: Levandule, Růže a Provence. 97% z celkového počtu složek pochází z přírodního původu. Celý popis
420 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
399 Kč
133 Kč/ks

Skladem u partnera poslední 1 kus

9.12.2021 - 10.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Panier des Sens

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100051903065

Popis

ROSE ESSENTIAL OIL Růže je symbolem lásky, božské květiny, procházející krásy a křehkosti života. Univerzální a luxusní parfém (1 tuna květin se používá pro získání méně než 90 g esenciálního oleje)  Esenciální olej Růže je dobře známý pro své regenerační, zklidňující a tónovací vlastnosti. Je určen pro jemnou pokožku

Zklidňuje a pomáhá v boji proti stresu, úzkosti a poruchám spánku. Jako skutečné kožní tonikum je dobře známý pro své omlazující, revitalizační a léčivé vlastnosti.

LEVANDULOVÝ ESENCIÁLNÍ OLEJ také známý jako „modré zlato“, Levandule je aromatickou poctou Provence. Je to voňavá duše regionu, plod uctivé práce. Levandulový esenciální olej je vhodný zejména pro citlivou a podrážděnou pokožku. Jeho vůně pohody a klidu je velmi účinná jako antistresová, aby pomohla získala relaxaci a klid. Díky specifickému působení na nervový systém také pomáhá snižovat neklid, úzkost, bolest hlavy a nespavost. Posiluje rovnováhu a reguluje úzkost nervového systému. Pomáhá hojit a zlepšovat zářivost pokožky.

CITRON, ARTEMISIA, CYPRESS ESENCIÁLNÍ OLEJE podstatou Provence je směs esenciálních olejů Lemon, Artemisia a Cypress.

Esenciální oleje Citrus zrychlí tělesnou dynamiku svými ovocnými a slunnými vůněmi. Pomáhají snižovat únavu probuzením epidermis.

Esenciální olej Cypress přináší vůni sílu a teplo, zatímco vlastnosti rovnováhy Artemisia změkčují naše tělo pro jeho každodenní péči.

Kombinace těchto 3 přírodních esenciálních olejů zlepšuje vaši každodenní náladu. Jemný a stimulující esenciální olej Lemon dodává vaší pokožce svou přirozenou zářivost. Všechny účinné látky používané společností Panier des Sens jsou vybrány pro jejich přirozený provensálský původ. Jeden se však vyznačuje exotickým původem a univerzálními výhodami. Bambucké máslo je přírodní produkt vydáný z oříšků Shea butyrospermum Parkii, savany, která roste ve střední a západní Africe. Tento výjimečný strom robustnosti může žít více než tři století! Z ořechů se extrahuje ultra bohatá bejčová pasta, která se přemění na máslo.

Bambuckémáslo má mnoho restorativních vlastností. Změkčuje, hydratuje a hluboce vyživuje pokožku. Bohatá na vitamíny A, D, E, F a mastné kyseliny, tato složka péče o pleť má přirozeně mnoho výhod.

OLIVOVÝ OLEJ známý již od starověku pro své regenerační a hydratační vlastnosti, jeho výhody jsou dokonale přizpůsobené potřebám suché pokožky. Díky směsi přírodního vitaminu E antioxidantů, změkčovadlů a sloučenin fytosterolů pomáhá bojovat proti stárnutí pokožky. Olivový olej má antioxidační vlastnosti, které pomáhají bojovat proti stárnutí pokožky. Skutečná alchymie luxusu zpomaluje stárnutí buněk díky vitamínu E, který bojuje proti tvorbě volných radikálů. 

RŮŽE, průvan sametových růží pro feminitu, bílých pižm a cedrového dřeva pro nádech čerstvého vzduchu a romantiky.

LEVANDULE, nadčasová, elegantní a přirozená vůně. Uvolňuje a nechává odpočívat tělo i mysl.

PROVENCE, vzácná směs esenciálních olejů s rozpustilou a jiskřivou vůní!