Innobiz Nástěnný difuzér Pluglia Sonic

Značka: Innobiz Náš kód: 100015101869

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Innobiz Nástěnný difuzér Pluglia Sonic

Sonický ultrazvukový nástěnný difuzér se šetrným odpařováním éterických olejů a třemi cykly nastavení provoní prostory a vytvoří pohodovou atmosféru. Pluglia Sonic používá novou ultrazvukovou difúzní technologii, která neruší ani zvířata. Esenciální oleje jsou vedeny knotem k difúznímu disku. Celý popis

798

798 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100015101869

Popis

Popis produktu

Sonický ultrazvukový nástěnný difuzér se šetrným odpařováním éterických olejů a třemi cykly nastavení provoní prostory a vytvoří pohodovou atmosféru. 

Pluglia Sonic používá novou ultrazvukovou difúzní technologii, která neruší ani zvířata. Esenciální oleje jsou vedeny knotem k difúznímu disku. Poté se přemění v postřikovou mlhu složenou z malých suchých kapiček, které se rozptýlí ve vzduchu podle proudů vzduchu. Difuze se provádí se za studenabez přidání vody, tak aby se optimálně využilo všech výhod a účinků éterických olejů.

Pluglia Sonic umožňuje nastavit 3 difúzní cykly – 4 hodiny, 8 hodin nebo non-stop, takže se o správné použití a dávkování nemusíte starat.

Návod k použití: Na difuzéru je Tlačítko «ON» a kontrolka:

1. stisk: Kontrolka se rozsvítí a difuzor začne okamžitě fungovat, 1 mlha stříkající každých 10 sekund (světlo během difúze bliká), difúze po dobu 4 hodin, pak se automaticky vypne.
2. stisknutí: Kontrolka 2× blikne a poté svítí, 1 mlha stříkající každých 10 sekund (světlo během difúze bliká), difúze po dobu 8 hodin, poté se automaticky vypne.
3. stisk: Kontrolka 3× blikne a poté svítí, 1 mlha stříkající každých 10 sekund (světlo během difúze bliká), nepřetržitá difúze.
4. stisk: Difuzor se zastaví, kontrolka zhasne.

Ovládání detekce světla: Pozice 1- Difuzor pracuje v plném světle i ve tmě, podle zvoleného cyklu (4 hodiny, 8 hodin nebo non-stop). Když je tma, intenzita kontrolního světla se snižuje. Pozice 2: Když je tma, difúze se zastaví, kontrolka zhasne a vybraný difúzní cyklus (4 hodiny, 8 hodin nebo non-stop) přejde do režimu «pauzy». Pokud se rozední rozptylovač automaticky obnoví provoz a pokračuje ve svém cyklu.

Difuzér je vhodný pro každodenní použití pro prostory do 20 m2. Jeho relaxační účinky oceníte jak v domácím, tak v pracovním prostředí.

Balení obsahuje: Nástěnný difuzér, 3 rozptylové knoty (1× 4,5 cm, 1 × 5,5 cm, 1 × 7,5 cm), návod k použití. Není potřeba montáže.

Příkon: 220–240VAC, 50/60 Hz, 5W.

Rozměry: 7,8 × 10,2 × 5cm.

Doporučené použití:  Odstraňte odkapávací systém z lahvičky éterického oleje, difuzér je schopen s lahvičkami éterického oleje o velikosti 5ml, 10ml, 20ml i 30ml. Nahraďte jej přiloženým difúzním knotem odpovídající velikosti. Takto připravenou lahvičku zašroubujte do difuzéru. Připojte difuzér do elektrické sítě. Na difuzéru se rozsvítí kontrolka a je  Tlačítko «ON». Můžete nastavit 3 různé difúzní cykly.

Údržba: Odpojte difuzér ze zásuvky. Vyjměte láhev esenciálního oleje. S vatovou tyčinkou namočenou do čističe na difuzéry jemně očistěte horní a dolní část lesklého kovového disku (umístěné ve spodní části difúzního výstupu), aniž byste na něj příliš silně přitlačili, aby se odstranil jakýkoli zbytek oleje. Vyjměte odkapávací systém z láhve čističe pro difuzér esenciálního oleje a vložte difúzní knot. Připravenou láhev zašroubujte zpět do difuzéru. Zapojte difuzér do sítě a nechte jej pracovat asi 5 minut. Jeho rozptýlením dojde k vyčištění difúzního knotu i difuzéru. Difuzér je nyní připraven k opětovnému použití. Difúzní knoty jsou opakovaně použitelné. Pokud jsou knoty příliš opotřebované vyměňte je za nové. 

Vyvarujte se rozptylování éterických olejů, které jsou příliš „husté“ nebo příliš „viskózní“. Difuzér nebude správně fungovat a riskujete saturaci difuzních knotů. Nepoužívejte syntetické vůně. Aby se zabránilo jakémukoli riziku úniku esenciálního oleje, je nezbytné používat tento difuzor ve svislé poloze s difuzním výstupem směřujícím nahoru. 

Jak používat difuzor Pluglia shlédnete zde: 

Innobiz je francouzská společnost založena nadšenci pro aromaterapii, krásné produkty, ušlechtilé materiály a inovace. Innobiz již 10 let reprezentuje výzkum a šíření znalosti aromaterapie a účinků éterických olejů na trhu. Spolupracuje s předními výrobci a značkami v aromaterapii. Zakladatel Pierre Emmanuel Thuret sbíral nápady při cestování po celém světě. Zcela jednoduše v Innobiz milují navrhování a distribuci produktů, které přinášejí pohodu a potěšení jak v domácnosti tak u profesionálů. Produkty Innobiz kromě jejich účinnosti a odolnosti jsou vytvářeny s designéry se zvýšeným vědomím na dopad na životní prostředí: difuzéry jsou navrženy s čistými liniemi a jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů, jako je sklo, keramika, dřevo, bambus a porcelán.

Difuzéry Innobiz jsou jediné, které ocenila i slavná nadace GoodPlanet Foundation Yann Arthus-Bertrand (nadace, jejímž posláním je „umístit ekologii do srdce našeho svědomí a vzbudit touhu jednat pro záchranu Země“).

 

 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ difuzér