Koopman Sada 3 ks dřevěných dekorativních polic
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oživte svůj interiér těmito dekorativními policemi od Marex Trade. Svým tvarem vnesou do obýváku nový rozměr a díky přírodnímu vzhledu mu neuberou na modernímu vzezření. Sada 3 ks.


Walplus Nástěnná dekorace bílo-zlatá hlava slona
2 866 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato stylová dekorace v geometrickém provedení se stane středobodem vašeho interiéru a návštěva z ní nespustí oči. Hlava slona v bílé a zlaté barvě je vyrobena z odolného polyresinu, je lehká a každý interiér díky ní hned vypadá luxusněji.


Walplus Nástěnná dekorace bílý jednorožec se zlatým rohem
2 457 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Vaše dítko miluje jednorožce a přálo by si živého? Dokud se jejich existence neprokáže, potěšte ho touto dekorací od firmy Walplus. Hlava jednorožce v bílé barvě se zlatým rohem je vyrobena z odolného polyresinu, je lehká a každý interiér díky ní hned vypadá stylověji.


Walplus Nástěnná dekorace hlava jelena - vintage
2 047 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Mít vycpané zvíře na zdi už dávno není v módě. Proto firma Walplus přišla s elegantním řešením a vyrobila tuto nástěnnou dekoraci. Hlava jelena v bronzové vintage barvě je vyrobena z odolného polyresinu, je lehká a každý interiér díky ní hned vypadá stylověji.


Walplus Nástěnná dekorace růžový jednorožec
2 457 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Vaše dítko miluje jednorožce a přálo by si živého? Dokud se jejich existence neprokáže, potěšte ho touto dekorací od firmy Walplus. Hlava jednorožce v růžové barvě je vyrobena z odolného polyresinu, je lehká a každý interiér díky ní hned vypadá stylověji.


Kesper Břidlicová přepisovatelná nástěnka
135 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Břidlicová přepisovatelná nástěnka o rozměrech 30×20×0,6 cm s přírodním provázkem na zavěšení je vhodná pro psaní vzkazů a nápisů křídou. Pro svůj půvabný vzhled jsou ponechány nepravidelné přírodní tvary hran.


Kesper Držák na kuchyňské ubrousky se dvěma policemi
399 Kč

Novinka

Držák na papírové utěrky Kesper je praktickým doplňkem do každé kuchyně. Tento držák disponuje dalšími dvěma poličkami, které jsou opatřeny odtrhávací hranou. Jsou tak naprosto ideální na uskladnění alobalu a kuchyňské fólie. Rozlučte se s obtížným odmotáváním utěrek, bojem s kuchyňskou fólií a věčným hledáním alobalu – tento držák vám usnadní skladování i používání těchto nepostradatelných kuchyňských pomůcek.


KARE Dekorace na zeď Longicorn Beetle Silver
1 299 Kč

Stříbrný brouk Longicorn Beetle Silver je luxusní dekorace, která bude zářit v každém interiéru. Můžete ji zavěsit na zeď nebo jen tak položit na pracovní stůl, všude bude působit absolutně fantastickým dojmem.


KARE Nástěnná dekorace Exit
1 399 Kč

Na stěnách nemusíte mít jen krajinky a portréty, svou zeď můžete ozdobit i originálními nápisy, které jsou velmi výstižné a díky retro stylu i s atmosférou uplynulých let.


Kesper Dřevěný držák na kuchařky
349 Kč

Novinka

Dřevěný držák na kuchařky zvládne všechny problémy v kuchyni. Už se nemusíte bát, že by se vám kniha během vaření zavřela či ušpinila. Držák udrží knihu otevřenou přesně na požadované stránce. Také je možné místo knihy využít tablet.


Sifcon Škrabací mapa světa
339 Kč

Novinka

Škrabací mapa světa Sifcon je skvělá pomůcka pro všechny vášnivé cestovatele, ať už malé či velké. Zaznamenávejte si všechny své navštívené destinace jednoduše do této mapy.