Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12973099

BN Walls Vliesová obrazová tapeta Tropické listy 200354, 250 x 280 cm, Panthera, BN Walls

BN Walls Vliesová obrazová tapeta Tropické listy 200354, 250 x 280 cm, Panthera, BN Walls

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Výprodej
Tropické rostliny na vliesové obrazové tapetě. Tapeta má návazný vzor, pro větší šířku stačí koupit další kus. Celý popis
Ušetříte 2 178 Kč 7 259 Kč
5 081 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 2 178 Kč 7 259 Kč
5 081 Kč
Poslední 2 kusy
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

18.10.2022 - 21.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

  • Kolekce PANTHERA – Příroda a volně žijící zvěř jsou běžnými zdroji inspirace ve světě módy. Zvířecí vzory se objevují na přehlídkových molech i v šatnících. Tento nadčasový trend byl použit i v této odvážné nové kolekci tapet Panthera. Sbírka tapet na zeď je stejně rozmanitá jako samotná příroda a nabízí nekonečné možnosti pro vytvoření přírodního prostředí. Palmy, zvířata a exotická krajina navzájem kontrastují a zároveň se i doplňují. Různé vzory směřují k tomu vytvořit zcela nový svět. Je to klidné a vyvážené. Ale kolekce tapet má i jinou stranu. Divoká zvířata se náhle objevují – éterická a neporazitelná. A jakmile se objeví leopard, nerušený klid ustupuje nekontrolovatelné divokosti. Pokud milujete přírodní či zvířecí motivy, kolekce tapet Panthera je to pravé pro Váš interiér.

  • Vliesové tapety na zeď se vyznačují dobrou prodyšností, mechanickou odolností a schopností zakrytí jemných prasklin. Pro aplikaci vliesových tapet jsou vhodné rovné stěny s vlhkostí ne vyšší než 0,8 %. Při lepení vliesových tapet se lepidlo nanáší přímo na podkladovou stěnu, na kterou se přikládají jednotlivé pruhy tapety. K lepení vliesových tapet použijte lepidlo na vliesové tapety, které naleznete v naší nabídce lepidel. Odstranění vliesových tapet je snadné a provádí se za sucha.

  • Před tapetováním je vhodné každou stěnu napenetrovat. Penetrace sjednocuje savost podkladu a zvyšuje adhezi následných vrstev.
  • š. 250 x v. 280 cm
  • 5 panelů 50 × 280 cm
  • kolekce : Panthera
  • výrobce: BN Walls