Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12741408

Design ID DOPRODEJ Luxusní vliesová tapeta s listy VD219176, Verde 2, Design ID, Afrodita, Vavex

Design ID DOPRODEJ Luxusní vliesová tapeta s listy VD219176, Verde 2, Design ID, Afrodita, Vavex

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Výprodej
Jemně strukturované metalické listy v odstínech olivově zelené a světle béžové, hladké listy v metalické zelené. Podklad perlová, textura tkaniny. Barvy a lesky se mění podle dopadu světla. Celý popis
Ušetříte 449 Kč 1 498 Kč
1 049 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 449 Kč 1 498 Kč
1 049 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

3.10.2022 - 4.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

  • Kolekce VERDE 2 – kolekce Verde II. je opravdu plná trendy stylů, které nyní vládou designu interiérů. Naleznete v ní tapety, jež velmi věrně imitují přírodní materiály – štípaný kámen, štukovou omítku, kamínkové teraso. To vše v zemitých odstínech doplněných jemnými odlesky. Ale zároveň tato kolekce obsahuje tapety s motivem mozaikového obkladu, prolínajících se podloubí, anebo také damaškový vzor.
  • Vliesové tapety na zeď se vyznačují dobrou prodyšností, mechanickou odolností a schopností zakrytí jemných prasklin. Pro aplikaci vliesových tapet jsou vhodné rovné stěny s vlhkostí ne vyšší než 0,8 %. Při lepení vliesových tapet se lepidlo nanáší přímo na podkladovou stěnu, na kterou se přikládají jednotlivé pruhy tapety. K lepení vliesových tapet použijte lepidlo na vliesové tapety, které naleznete v naší nabídce lepidel. Odstranění vliesových tapet je snadné a provádí se za sucha.
  • Před tapetováním je vhodné každou stěnu napenetrovat. Penetrace sjednocuje savost podkladu a zvyšuje adhezi následných vrstev.
  • role: 10 × 0,53 m
  • návaznost vzoru: 65 cm
  • základní barvy:  metalická zelená, perlová
  • kolekce: Verde 2, Afrodita
  • výrobce: Design ID