Goose Creek vonná svíčka Eukalyptus 680 g

Značka: Goose Creek Náš kód: 100004870047

Partnerský prodejNovinka

Goose Creek vonná svíčka Eukalyptus 680 g

Svíčky neodmyslitelně patří k domácí pohodě, kdy si chcete jen tak sednout a chvíli relaxovat. Pro tuto příležitost je ideální tato vonná svíčka Goose Creek, která voní svěžím eukalyptem. Kdo by nechtěl mít provoněný dům právě touto vůní? Celý popis

699

699 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 799 Kč, Ušetříte 100 Kč (12 %)
Poslední kus za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100004870047

Popis

Popis produktu

Svíčky neodmyslitelně patří k domácí pohodě, kdy si chcete jen tak sednout a chvíli relaxovat. Pro tuto příležitost je ideální tato vonná svíčka Goose Creek, která voní svěžím eukalyptem. Kdo by nechtěl mít provoněný dům právě touto vůní?

Svíčka je také vhodná jako dárek pro vaše příbuzné a přátele, každému jistě udělá radost, jelikož svíčkou nikdy nic nezkazíte.

Dva knoty u této svíčky vám zajistí dokonalé hoření a žádný zbývající vosk. Větší teplo rozpustí více vosku, ze kterého se takto uvolňuje více vonných esencí. Žádné začernalé sklo od sazí.

 

Goose Creek je rodinná společnost založena v roce 1998 v malém městečku v Kentucky, USA. Jejich svíčky nesou srdečnou domácí atmosféru, která vás zahřeje u srdce. Společnost si zakládá na kvalitě, garantuje nepoužití škodlivých látek, ani chemikálií. Použity jsou nejkvalitnější vosky a 100% balvněné knoty. Vše se vyrábí v USA s ohledem na životní prostředí.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ svíčka
Doba hoření 150 hod.
Hmotnost 680 g
Barva

Barva

bílá
Typ svíčky vonná svíčka