Woodwick vonná svíčka Citrónová tráva a lilie 453 g

Woodwick vonná svíčka Citrónová tráva a lilie 453 g


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Zelené květinové tóny se spojují s jemnou vůní sladkého citrónu a grepu do osvěžující kompozice rostlin. Dokonalá kompozice svěží vůně citronové trávy. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen. Celý popis

719
799 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
719 Kč
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100004317186

Popis

Popis produktu

Nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů. Designově propracovaná svíčka ve skleněné dekorativní váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.

Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.

Svíčka značky WoodWick je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření.

 

Popis vůně:

  • Zelené květinové tóny se spojují s jemnou vůní sladkého citrónu a grepu do osvěžující kompozice rostlin. Dokonalá kompozice svěží vůně citronové trávy.

 

Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 80 hodin skutečného potěšení z vůně. Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ svíčka
Doba hoření 80 hod.
Hmotnost 453 g
Barva

Barva

žlutá