Woodwick vonná svíčka Mountain Trail Trilogy (Horská stezka) 609 g

Woodwick vonná svíčka Mountain Trail Trilogy (Horská stezka) 609 g

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Mountain Trail obsahuje: zeleně svěží vůni čerstvého lesního vzduchu a jehličí Evergreen, vůni žhavých dřevěných uhlíků Wood Smoke a vůni čerstvě nařezaného jedlového dřeva v mrazivém zimním ránu Frasier Fir. Celý popis
649 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma

Již se neprodává

Zboží partnera Country Rose

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100034868480

Popis

Novinka z kolekce WoodWick Trilogy se 3 vrstvami vůní, které jsou vzájemně sladěné, prolínají se a vytvářejí neopakovatelný vonný akord, který se v čase mění.

Popis vůně:

  • Mountain Trail obsahuje: zeleně svěží vůni čerstvého lesního vzduchu a jehličí Evergreen, vůni žhavých dřevěných uhlíků Wood Smoke a vůni čerstvě nařezaného jedlového dřeva v mrazivém zimním ránu Frasier Fir.

Designově propracovaná svíčka v oválné skleněné váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku.

Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.

Svíčka je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Díky použitým voskům a přírodnímu dřevěnému knotu hoří svíčky WoodWick bezproblémově a mají jednu z nejdelších dob hoření. 

Dopřejte si tu nejvybranější vůni, která ani postupem času nevymizí.

Tato neodolatelná svíčka značky WoodWick nabízí až 130 hodin skutečného potěšení z vůně.