Eijffinger Luxusní přírodní tapeta 389547, Natural Wallcoverings II, Eijffinger

Eijffinger Luxusní přírodní tapeta 389547, Natural Wallcoverings II, Eijffinger


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Přírodní hnědá rohož na papírovém podkladu. Celý popis

3250
3 250 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100029066012

Popis

Popis produktu

  • Pozvěte přírodu do svého domu prostřednictvím přírodních tapet z kolekce Natural wallcoverings holandského výrobce Eijffinger. Každá z těchto tapet je jedinečná.

    Přirozené nerovnosti v textuře a variacích přispívají k charakteristice a dekorativnímu kouzlu těchto tapet. Trávová tkaniva vyrobená s nádechem Dálného východu a také detaily naplněné třpytivým stříbrem a zlatem. Stylový korek a živý sisal. Pozadí s lesklou povrchovou úpravou přidává špetku dynamiky a dotek přitažlivosti. Zemní tóny v kombinaci s lesknoucí mědí, ale také botanická zeleň, oprýskaná lila, teplá červená a okrová, zdobená přírodní a ecru, odstíny z mořské modré a stylové stříbrné šedé, to vše nabízí tato kolekce tapet. Nadčasová elegance, trvalá, hmatatelná a krásně vytvořená. Přivítejte přírodu a autenticitu ve vašem interiéru s přírodními tapetami.

    Všechny přírodní tapety jsou papírové. Standardní rozměry tapet jsou 5,50 m x 0,91 m. Navíc je k dispozici pět referenčních čísel pro semišové tapety, které jsou k dispozici po metru. Tyto tapety mají šířku 1,40 metrů.

  • role 0,91 × 5,5 m

  • natural/paper
  • základní barva: hnědá
  • kolekce: Naturals Wallcoverings II
  • výrobce: Eijffinger

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ dekorace tapeta
Barva

Barva

hnědá