Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12931411

Alpina Vánoční stromek BOROVICE, výška 180 cm

Alpina Vánoční stromek BOROVICE, výška 180 cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Každá rodina má své vlastní zažité tradice, na které se u vánočního stolu s láskou vzpomíná po mnoha letech. V takových rozhovorech se vánoční stromek a jeho dekorace vždy objeví. Vánoční stromky Alpina zútulňují a jsou dokonalým řešením pro vytvoření vánoční atmosféry ve Vaší domácnosti. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
Ušetříte 475 Kč 2 164 Kč
1 689 Kč
Zboží od: DAS Handel
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
Ušetříte 475 Kč 2 164 Kč
1 689 Kč
S novou kartou za

Popis

Všichni se těšíme na neopakovatelnou atmosféru Vánoc. V tu dobu se stanou neoddělitelnou součástí našich příbytků vánoční stromky Alpina.

Umělé vánoční stromky Alpina jsou především velmi pohodlné. Nedojde k každodennímu zametaní jehel, protože je neztrácejí. Neváží tolik jako přírodní stromky a navzdory své impozantní velikosti nezaberou mnoho místa. Je třeba zdůraznit, že jsou bezpečnější pro děti a zvířata, protože i když na ně náhodou spadnou, jsou lehčí a nemají bodavé, nepříjemné jehly. Jako dekorace vypadá umělý vánoční stromek velmi atraktivně: má rovnoměrně rozmístěné větve a husté jehly. Vánoční stromky Alpina se prodávají se stojanem.

V módě jsou nyní zasněžené vánoční stromky. Vánoční stromeček Alpina BOROVICE podobně jako přírodní borovice je tento stromek bohatý na větvoví. Borovice přírodní se vyznačuje měkčím delším jehličím. Její barevné provedení dokonale odpovídá skutečnému stromku. Je velice hustá, ale stále ji lze dobře zdobit.

Technické parametry stromku:

Výška (maximální): 180 cm

● Váha: 9 kg

● Délka jehličí: dlouhá

● Barva: středně světle zelená

● Typ jehličí: měkké

Materiál: samozhášivá PVC fólie

● Stabilní stojan

● Snadná montáž a skladování

● Pouze pro použití ve vnitřních prostorách

Dodávka obsahuje 1 x vánoční stromek a 1 x stojan

● Stromek se dodává vcelku

Snadné sestavení i následná manipulace. Stromeček je rozdělen na více částí, které do sebe zasunete – šetří se tak prostor pro skladování stromečku mimo svátky. Před nákupem prosím bezpodmínečně změřit výšku od podlahy ke stropu. Umělé vánoční stromky se prodávají ve velmi různých velikostech. Ty nejvyšší, například 2,5 metru, se mohou ukázat jako příliš vysoké. Stojí za připomenutí ponechat do stropu 10 – 20 cm prostoru. S Alpina BOROVICE snadno zvládnete každý interiér proměnit v pohádkovou zimní krajinu!

Vyrobeno v Evropě