XP Metal Detectors XP ORX X35 28 cm RC
18 680 Kč 17 990 Kč
+ doprava zdarma

Zcela nový detektor kovů určený především pro hledání mincí a drobných předmětů. Pracovní frekvence 15, 30 a 55 kHz.

Detektor kovů / dohledávačka, černo-červený
1 389 Kč
+ doprava zdarma

Tento detektor kovů je perfektní pro vyhledávání těžko nalezitelných cílů. Detektor je jednoduchý na ovládání a díky své citlivosti lze využít pro vyhledávání kovů, jako je železo, stříbro či měď. Má jednoduché tlačítko pro zapnutí a vypnutí a je lehoučký. Ve chvíli, kdy zaznamená kovový předmět, za

Supermagnet 40 kg - set s lanem
260 Kč

Super magnet s nosností cca 40 kg slouží k vytahování magnetických předmětů ze studní, rybníků, řek, skalních dutin a dalších jinak nedostupných míst.

Detektor kovů s LED indikátorem 300 cm
2 173 Kč
+ doprava zdarma

Tento celokovový detektor kovů s LED indikátorem lze použít k hledání kovů jako je železo, stříbro, měď atd. na pláži, v zahradě, na podlaze nebo v mělké vodě. Detektor kovů je vhodný pro všechny druhy kovů a má funkci DISC (diskriminace), která vylučuje odpadky. Detektor dokáže detekovat předměty o

Detektor kovů s lopatkou 160 cm
1 613 Kč
+ doprava zdarma

Tento celokovový detektor kovů s lopatkou lze použít k hledání kovů jako je železo, stříbro, měď atd. na pláži, v zahradě, na podlaze nebo v mělké vodě. Detektor kovů je vhodný pro všechny druhy kovů a má funkci DISC (diskriminace), která vylučuje odpadky. Detektor dokáže detekovat předměty o veliko

Supermagnet 300 kg - set s lanem
1 150 Kč 990 Kč

Super magnet s nosností cca 300 kg s lanem 15 m, slouží k vytahování magnetických předmětů ze studní, rybníků, řek, skalních dutin a dalších jinak nedostupných míst.

Teknetics Teknetics EuroTek

Teknetics Teknetics EuroTek

Hodnocení: 4,7
4 890 Kč

Novinka na evropském trhu. Detektor kovů s displejem a číselnou identifikací pro začátečníky. Jednoduché ovládání, které zvládne opravdu každý.

Detektor kovů do ruky s vyhledávací hloubkou až 60 cm
1 517 Kč
+ doprava zdarma

Tento všestranný detektor kovů je ideální pro vyhledávání kovů na pláži, v zahradě, na podlaze nebo v mělké vodě, a dokonce i na stropě. Detektor kovů je vybavený voděodolnou vyhledávací cívkou a lze ho nastavit až na délku 1 m, takže ho snadno adaptujete na celou řadu vyhledávacích situací. Objekty

Bounty Hunter Junior T.I.D. - detektor kovů
2 730 Kč

Skvělý tip na vánoční dárek! Díky tomuto skvělému detektoru můžete začít s vychováváním svého potomka a přivést ho tak na cestu hledače pokladů.

Detektor kovů 21 cm s vyhledávací hloubkou 300 cm LCD displej
2 604 Kč
+ doprava zdarma

Tento detektor kovů je určený pro hledače pokladů, kteří hledají výkonný detektor kovů s vysokou citlivostí a pro širokou škálu využití. Tento detektor kovů dokáže vyhledávat kovy, jako je železo, stříbro, měď apod. Funkce pinpoint umožňuje uživateli zacílit kov v různých typech povrchu, a to s vyso

Detektor kovů 160 cm

Detektor kovů 160 cm

Hodnocení: 1
1 405 Kč
+ doprava zdarma

Tento celokovový detektor kovů lze použít k hledání kovů jako je železo, stříbro, měď atd. na pláži, v zahradě, na podlaze nebo v mělké vodě. Detektor kovů je vhodný pro všechny druhy kovů a má funkci DISC (diskriminace), která vylučuje odpadky. Detektor dokáže detekovat předměty o velikosti mincí a

Kapesní album na mince 2070E
180 Kč 170 Kč

Kapesní album na mince. Album je určeno na 48 mincí do průměru 40 mm. Hodí se tak na většinu běžných mincí. Ideální i pro hledače do terénu.

Teknetics Teknetics EuroTek PRO
6 980 Kč 5 980 Kč
+ doprava zdarma

Novinka na evropském trhu. Detektor kovů s displejem, číselnou identifikací a pin-pointem. Lehký a skvěle vyvážený! Jednoduché ovládání, které zvládne opravdu každý.

XP Metal Detectors XP Deus X35 V5.21 PRO SET
48 630 Kč 41 490 Kč
+ doprava zdarma

Set s druhou hloubkovou cívkou 28 cm 2D. Nejmodernější detektor na trhu. Bezkonkurenčně nejcitlivější detektor na drobné stříbrné mince! Zcela bezdrátová technologie, hmotnost pouze 875g, 4 pracovní frekvence… Možnost vlastního nastavení programů.

XP Metal Detectors Dohledávačka XP MI-6
3 960 Kč

První inteligentní dohledávačka! Mimořádný dosah i citlivost. Dva zvukové režimy, vibrace, 50 stupňů citlivosti, vodotěsná do hloubky 6 metrů.

KARMA Rýžovací sada na zlato Karma
990 Kč

Skvělá profesionální sada pro rýžování zlata. Obsahuje dvě pánve, síto, odsávací nádobku, speciální pinzetu a ampulky na vyrýžované zlato.

XP Metal Detectors XP Deus X35 V5 ULTRA SET
63 660 Kč 59 990 Kč
+ doprava zdarma

Nový maximálně vybavený profesionální set s detektorem kovů XP DEUS V4 s cívkou o průměru 28 cm, hloubkovou cívkou 28 × 34 cm, novinkovou vysokofrekvenční cívkou a spoustou dalšího.

Teknetics Teknetics Eurotek PRO hloubkový SET
9 770 Kč 8 690 Kč
+ doprava zdarma

Novinka na evropském trhu s bonusovým příslušenstvím v podobě výkonné hloubkové cívky Karma, stylové brašny na nálezy a krytu cívky

NOKTA & MAKRO Makro Nokta SIMPLEX+ WHP
10 300 Kč
+ doprava zdarma

První vodotěsný detektor na trhu nabízející extrémní hloubku a pokročilé funkce za cenu detektorů pro začátečníky!

Teknetics Teknetics EuroTek SET
7 640 Kč 5 990 Kč
+ doprava zdarma

Novinka na evropském trhu. Detektor kovů s displejem a číselnou identifikací pro začátečníky. Jednoduché ovládání, které zvládne opravdu každý.

Makro Metal Detector MAKRO RACER 2 PRO - Detektor kovů
34 150 Kč 16 480 Kč
+ doprava zdarma

Postavený na nejmodernějších technologiích detektoru RACER, byl RACER 2 ještě více zdokonalen a posílen o funkce, které potřebuje každý detektorář pro nalézání ještě více mincí, relikvií a šperků!

XP Metal Detectors XP Deus X35 V5.21 PRO SET II
48 630 Kč 41 990 Kč
+ doprava zdarma

Nový set nejmodernějšího detektoru kovů na trhu s hloubkovou a vysokofrekvenční cívkou. Bezkonkurenčně nejcitlivější detektor na drobné stříbrné mince! Zcela bezdrátová technologie, hmotnost pouze 900 gramů, k dispozici 7 pracovních frekvencí 4–59 kHz!

XP Metal Detectors XP ADX 150 - detektor kovů
10 590 Kč 9 990 Kč
+ doprava zdarma

Detektor kovů vhodný pro začínající i pokročilé hledače. Díky snadnému ovládání ho zvládne opravdu každý. Při své jednoduchosti však překvapí svým výkonem a kvalitním zpracováním.Váha detektoru bez bateriií 1260g.

Teknetics Patriot
14 890 Kč 13 550 Kč
+ doprava zdarma

Nový špičkový detektor kovů pro začínající, ale i pokročilé hledače. Disponující pokročilými funkcemi a velmi jednoduchým nastavováním, které zvládne opravdu každý.

Supermagnet 200 kg - set s lanem
890 Kč

Super magnet s nosností cca 200 kg s lanem 15 m, slouží k vytahování magnetických předmětů ze studní, rybníků, řek, skalních dutin a dalších jinak nedostupných míst.

Makro Metal Detector Makro CF77 PRO PACKAGE
21 500 Kč
+ doprava zdarma

Nový detektor MAKRO CF77, detektor je určený pro středně pokročilé a pokročilé hledače, kteří požadují skutečnou kvalitu. Hloubkový set!

KARMA Rýžovací pánev Gravity PRO
330 Kč 320 Kč

Rýžování zlata je u nás tak jako po celém světě stále více populární, nyní můžete i vy zažít „zlatou horečku“

Teknetics Teknetics Alpha 2000
6 290 Kč
+ doprava zdarma

Nejprodávanější detektor kovů s displejem pro začátečníky. Má jednoduché ovládání a základní funkce.

Makro Metal Detector Kruzer 14 kHz
21 600 Kč 15 900 Kč
+ doprava zdarma

Makro představuje novou inovativní řadu detektorů Kruzer! Mezi hlavní přednosti patří vodotěsnost až do hloubky 5 metrů – nemusíte se tak bát hledat ve sladkovodních, ale i mořských hledačsky oblíbených pláží atd.

Prezentační rámeček NIMBUS ECO - Black
266 Kč

Exklusivní rámeček nabízí novou možnost pro prezentaci vašich nejlepších nálezů, případně jakýchkoliv dalších předmětů, které chcete mít stále na očích nebo je chránit před prachem.

Teknetics T2 SE
23 990 Kč
+ doprava zdarma

Nový detektor Teknetics T2 SE je nová generace navazující na úspěšný model T2. Nabízí lepší software a dva nové hloubkové programy. Vyznačuje se hlubším dosahem a vylepšenou detekcí kovů. Je rychlejší a přesnější při hledání drobných předmětů.

Teknetics Teknetics EuroTek PRO 11DD SET
10 650 Kč 9 250 Kč
+ doprava zdarma

Výhodný set oblíbeného detektoru Teknetics EUROTEK PRO 11 DD – zdarma kryt cívky a sluchátka Teknetics! Novinka na evropském trhu. Detektor kovů s cívkou 11 DD, displejem, číselnou identifikací a pin-pointem. Lehký a skvěle vyvážený Jednoduché ovládání, k

Detektory kovů

Hledáte detektor kovů, nebo potřeby pro sběratele či náčiní pro rýžování zlata? Na Mall.cz najdete různé druhy detektorů pro začátečníky, děti i pokročilé hledače.

Potřeby na rýžování zlata

Pořídit si můžete také nezbytné potřeby k rýžování zlata, v podobě rýžovacího síta nebo ampulek na zlatinky.

Sběratelské potřeby

  • Sběratelské potřeby, jako jsou sběratelská alba nebo boxy slouží k bezpečnému a přehlednému uchování nálezů.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Detektory kovů.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Detektory kovů výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Detektory kovů akce.