10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 16452463

shumee Detektor kovů s vyhledávací hloubkou až 200 cm

shumee Detektor kovů s vyhledávací hloubkou až 200 cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tento technologicky pokročilý detektor kovů je ideální pro detekci kovů, jako jsou železné relikvie, mince a předměty z domácnosti, ale také drahých kovů, zejména zlata a stříbra. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
3 819 Kč
Zboží od: Shumee
3 819 Kč
Doprava zdarma
S novou kartou za

Popis

Tento technologicky pokročilý detektor kovů je ideální pro detekci kovů, jako jsou železné relikvie, mince a předměty z domácnosti, ale také drahých kovů, zejména zlata a stříbra. Lze ho všestranně používat na pláži, v zahradě, na podlaze nebo v mělké vodě, a dokonce i na stropě.

Detektor kovů je vybavený voděodolnou vyhledávací cívkou a lze ho nastavit až na délku 115 cm, takže ho snadno adaptujete na celou řadu vyhledávacích situací. Objekty velikosti mince dokáže detekovat až do hloubky 25 cm a větší objekty až do hloubky 200 cm.

Zabudovaný reproduktor vydává zvukové signály, kdykoli dojde k detekci. Jack na sluchátka a nastavitelná hlasitost jsou praktické funkce, které oceníte, chcete-li se na vyhledávání nerušeně soustředit a naslouchat pouze signálům z detektoru. Detektor kovů je poháněn 2 × 9V bateriemi (není součástí balení).

Poznámka: Používání detektorů kovů může vyžadovat povolení, licenci nebo průkaz. Území, kde je možné detektorem kovů vyhledávat, mohou být také omezena. Seznamte se s místními a státními zákony a vyhláškami týkající se vyhledávání detektorem kovů a řiďte se jimi.

  • Rozměry: 115 × 20 cm (D x Š)
  • Voděodolná vyhledávací cívka: 20 cm (Φ)
  • Jack pro sluchátka: 3,5 mm
  • Barva: černá
  • Nastavitelná hlasitost
  • Zdroj napájení: 2 × 9V baterie (nejsou součástí balení)
  • 3tónová diskriminace pro různé druhy kovů
  • Hloubka detekce: objekty velikosti mince až do hloubky 25 cm, větší objekty až do hloubky 200 cm