Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6399851

Eve Door & Window (chipset 2020) -bezdrátový detektor otevření dveří / oken, HomeKit + Thread kompat (10EBN9901)

Eve Door & Window (chipset 2020) -bezdrátový detektor otevření dveří / oken, HomeKit + Thread kompat (10EBN9901)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Senzor oken a dveří. Snadná a rychlá instalace. Spolupracuje s Apple HomeKit. Ovládání pomocí telefonu, tabletu, ale i hodinkami nebo hlasovým asistentem. Synchronizace s ostatními přístroji jako je termostat nebo osvětlení. Programovatelná schémata. Bezdrátová komunikace přes Bluetooth. Celý popis
1 090 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 090 Kč
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

19.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
19.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Eve Door & Window – bezdrátový senzor

Zjistěte stav svých dveří nebo oken. Ještě lépe – vybavte je po celém domě Eve senozry. Nenáročné na instalaci, špičkové v každém ohledu.

  • Spolupráce s Apple HomeKit
  • Snadné nastavení i ovládání
  • Možnost ovládání hlasem přes Siri
  • Bezdrátové provedení
  • Synchronizace s chytrým osvětlením, topením a dalšími zařízeními

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Domov pod kontrolou

Nemusíte jezdit domů

Všechna důležitá okna, dveře, hlavní bránu nebo dveře od skříně nemusíte kontrolovat přímo na místě. Zkontrolujte je klidně i z práce nebo dovolené. Stačí se zeptat Siri nebo se poradit se svým iPhone, iPadem nebo Apple Watch.

Získejte přehled

Kdy naposledy někdo větral ve skepě? A jak dlouho? Prohlížejte si podrobné záznamy na svém iPhonu nebo iPadu a buďte vždy informováni.

Na cestách budete vědět

Nejste doma? Váš domovský rozbočovač zajistí, že obdržíte oznámení, když někdo přistoupí k čemukoli vybavenému Eve Door & Window senzorem.

Dokonalé pohodlí

Otevřete dveře a aktivujte připojené pohodlí. Může se například sepnout náladové osvětlení a multimediální centrum.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Získejte kontrolu

Zdokonalte scény pravidly a zautomatizujte svůj domov tak, jak si přejete. Při vstupu můžete nechat automaticky sepnout osvětlení, ale až po západu slunce. Nebo nechte automaticky vypnout vytápění, když otevřete okno, pokud je tedy venku dostatečně chladno.

Chytrý dům Eve

Představte si domov, ve které vaše zařízení a přístroje pracují společně. Ulehčují vám život a vy nemusíte hnout ani prstem. Domov, který se o sebe postará, když nejste doma a při příchodu vás přivítá. Domov, který můžete ovládat odkudkoliv. To a mnohem více vám poskytne Eve.

Apple HomeKit

Produkty jsou založeny na technologii Apple HomeKit, která vám poskytná rozšířené možnosti šifrování, informace o naměřených datech a jejich kompletní zabezpečení. Produkty je možné spravovat z vašeho kompatibilního iPhone, iPad nebo iPodu využívající Bluetooth Smart technologii. Vydejte hlasový příkaz Siri a vaše přání bude splněné během okamžiku. A pokud nebudete zrovna doma, můžete zkontrolovat vaši domácnost třeba s vaší Apple TV.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Senzor oken a dveří. Snadná a rychlá instalace. Spolupracuje s Apple HomeKit. Ovládání pomocí telefonu, tabletu, ale i hodinkami nebo hlasovým asistentem. Synchronizace s ostatními přístroji jako je termostat nebo osvětlení. Programovatelná schémata. Bezdrátová komunikace přes Bluetooth. Bezdrátový provoz.