Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6385457

Kidde 29HD-L detektor kouře a požáru (Kidde-29HD-L)

Kidde 29HD-L detektor kouře a požáru (Kidde-29HD-L)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Detektor určený k nepřetržitému monitorování ovzduší na přítomnost kouře a ohně. 9V lithiová baterie pro napájení hlásiče po dobu až 5 let. Oznámení požáru – akustický alarm 85dB a opticky (pulzuje červená LED dioda). Celý popis
493 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
493 Kč
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

7.7.2022 - 8.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Kidde 29HD-L – detektor kouře a požáru

Ochraňte svůj domov před nebezpečím. Se zabezpečením proti požáru vám pomůže hlásič Kidde 29HD-L. Hlásič je určený k nepřetržitému monitorování ovzduší na přítomnost kouře a ohně, a díky své moderní konstrukci je možné toto zařízení instalovat i na místa s potenciální možností náhodné aktivace snímače „Falešného poplachu“, například v bezprostřední blízkosti kuchyně apod. 

  • Bateriový provoz umožňuje rychlou a snadnou instalaci a zajišťuje řádné fungování hlásiče.
  • Optický detektor (fotoelektrický), určený k nepřetržitému monitorování ovzduší na přítomnost kouře a ohně.
  • Baterie, která je součástí balení, zaručuje napájení hlásiče po dobu až 5 let.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ověřte si správné fungování 

Hlásič je vybaven testovacím tlačítkem, které ověří správné fungování zařízení. Tlačítko HUSH pak přeruší hlášení v případě falešného alarmu. Stisknutí tlačítka způsobí okamžitou deaktivaci alarmu, na dobu asi 10minut, snížení citlivosti obvodů a vypnutí akustické signalizace hlásiče. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zajímavé funkce

Hlásič má vestavěný automatický řídicí systém monitorující výkonnost mezi ostatními součástmi zařízení jako je senzor, baterie či vnitřní obvody. V případě zjištění závady nebo nízkého napětí baterie toto zařízení oznámí jak akusticky, tak vizuálně. Hlásič požáru je vybaven speciálním zámkem na ochranu proti náhodné demontáži přístroje prostřednictvím ať už dětí či třetích osob.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Detektor určený k nepřetržitému monitorování ovzduší na přítomnost kouře a ohně. 9V lithiová baterie pro napájení hlásiče po dobu až 5 let. Oznámení požáru – akustický alarm 85dB a opticky (pulzuje červená LED dioda). Díky fotoelektrické technologii detekce reaguje hlásič rychleji na požár v první fázi. Tlačítko TEST a HUSH. Zámek na ochranu proti demontáži. Rychlá a snadná instalace.