Kidde 5CO detektor CO (Kidde 5CO)

Kidde 5CO detektor CO (Kidde 5CO)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Hlásič oxidu uhelnatého. Senzory druhé generace. Elektrochemická technologie Kidde. Testování každou vteřinu. Hlasitý alarm signalizace o síle 85dB. Funkce Test/Reset. Bateriové napájení. Instalace na stěnu nebo na plochý povrch. Signalizace konce životnosti zařízení. Nízké náklady na provoz. Celý popis
850 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
850 Kč
Poslední kus
Levněji s novou kartou za

28.6.2022 - 29.6.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Kidde 5CO – detektor úniku plynu CO 

Váš domov bude hlídat, hlídat každou vteřinu. Smrtelné nebezpečí v podobě oxidu uhelnatého nebude mít šanci. 

  • Nepřetržité monitorování oxidu uhelnatého.
  • Nízká pořizovací cena.
  • Elektrochemický senzor druhé generace.
  • Záruka 7 let u výrobce. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Je spolehlivý

Toto zařízení provádí provádí opakovaná měření každou vteřinu. Překročení maximální úrovně CO je opticky indikováno červenou LED diodou a akustickým alarmem – hlasitě pulsujícím o síle signálu 85 dB. Vždy tak budete včas informování o blížícím se nebezpečí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Proč je oxid uhelnatý tak nebezpečný?

Oxid uhelnatý je bezbarvý plyn, bez chuti a zápachu, který vzniká při špatném spalování fosilních paliv, jako je uhlí, ropa, zemní plyn, LPG, uhlí a dřevo. Může být také produkován špatně udržovanými nebo porouchanými palivo spalujícími spotřebiči určenými k vytápění v domácnostech. Mezi časté příznaky otravy CO patří bolesti hlavy, nevolnost, únava či bolest svalů – tyto však mohou být snadno zaměnitelné s diagnózou chřipky. Je proto důležité chránit svou rodinu a domov detektory oxidu uhelnatého.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Hlásič oxidu uhelnatého. Senzory druhé generace. Elektrochemická technologie Kidde. Testování každou vteřinu. Hlasitý alarm signalizace o síle 85dB. Funkce Test/Reset – ověřování správného fungování zařízení. Bateriové napájení. Instalace na stěnu nebo na plochý povrch. Signalizace konce životnosti zařízení. Nízké náklady na provoz, malé rozměry a hmotnost. Jednoduchá montáž a manipulace. O 70% delší životnost ve srovnání se staršími modely. Dvakrát menší velikosti, než tomu bylo u starších modelů.