Safe Home Testovací sada Detectagas 520 pro detektory CO

Safe Home Testovací sada Detectagas 520 pro detektory CO

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Ověřte si detektory CO pomocí patentovaného kalibrovaného plynu, simulující oxid uhelnatý a ověřte účinnost detektorů před únikem plynu v podobě jedovatého a neviditelného oxidu uhelnatého. Celý popis
490 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Partner: SAFE HOME

Skladem u partnera 5+ kusů

4.8.2021 - 5.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera SAFE HOME

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100020356563

Popis

Testovací sada DETECTAGAS 520 pro detektory CO

Otestujte si své detektory CO pomocí kalibrovaného plynu, simulující oxid uhelnatý a patentované testovací soupravy.K dispozici je vám 400 ml (na 11 testů) stlačeného plynu v plechovce.

  • Snadné použití
  • Celkově bezpečný
  • Test senzoru
  • Kompletní komponenty testovací sady pro test ve víčku plechovky
  • Testuje všechny CO detektory dle BS / ČSN / EN 50291 a UL 2034
  • Ověřeno CO-Awareness, charitativní organizací pomáhající obětem
  • Kalibrovaný testovací plyn
  • Nově pro 11 testů

Pomocí velmi jednoduchého testu můžete ověřit senzor všech modelů detektorů CO (oxidu uhelnatého), dle norem BS / ČSN / EN 50291 nebo UL 2034. Koncentrace kalibračního plynu CO je na určité úrovni, která jej dělá naprosto bezpečným k testování.

Na rozdíl od hlásičů požáru a kouře, detektory CO nespouští okamžitý poplach. Patentovaná testovací maska se používá k tomu, aby udržela konstantní úroveň plynu a ten spustil poplach detektoru. Maska umožňuje zajistit účinné množství kalibračního plynu oxidu uhelnatého v okolí senzoru během procesu testování.

Maska je vybavena otvorem pro přísun zkušebního plynu. Přístupový otvor, kudy bude do masky vpuštěn testovací plyn, je jasně znázorněn šipkou. Zkušební plyn je do masky vstřikován prostřednictvím prodlužovací trubičky připojené na rozprašovač plechovky. Senzor detektoru CO je podroben správnému testu jen tehdy, je-li zkušební plyn Detectagas vstřikován po dobu dvou a tří vteřin otvorem v masce a poté řádně utěsněn přiloženým samolepícím uzávěrem. Do tří minut by se měl rozeznít poplach detektoru CO, což znamená, že senzor přístroje funguje správně. Po dokončení úspěšného testu by měl být jeho výsledek přesně zaznamenán na zkušební štítek a ten nalepen na zadní stranu detektoru.

Většina senzorů oxidu uhelnatého má nepředvídatelnou dobu životnosti, a to je také důvodem, proč legislativa například Velké Británii nebo USA nařizuje tento test provádět nejméně jednou za 6–12 měsíců.Pokud jste si i vy pořídily detektor CO, za účelem toho aby ochránil životy vás a vašich nejbližších, doporučujeme vám dodržovat výše uvedený interval pro testování vašeho detektoru CO.

Standardní pokyny výrobce týkající se testování detektoru by měly být i nadále dodržovány. Pokud se nerozezněl poplach detektoru CO poté, co byl testován plynem Detectagas, budete muset co nejdříve nainstalovat nový detektor s funkčním senzorem.