JW Fisher Pulse 8x - detektor kovů

Značka:

Partnerský prodejDoprava zdarma

JW Fisher Pulse 8x - detektor kovů

Profesionální pulsní detektor kovů určený pro hledání pod vodou. Celý popis

61350
61 350 Kč včetně DPH

  Náš kód: 100002217534

Popis

Popis produktu

1

Detektor kovů J.W. Fisher Pulse 8× Detektor Pulse 8× je špičkovým produktem americké firmy J.W. Fisher, která patří ke světovým leaderům v oblasti hledání po vodou. Pulse 8× je skutečným profesionálním detektorem jenž můžete používat v hloubkách až 60 m. S tímto detektorem není problém hledat v silně mineralizovaných slaných vodách.

2

Díky bohatému příslušenství, které je standardní součástí dodávky lze tento detektor používat i k hledání na souši. Detektor je totiž standardně vybaven dvěmi konstrukcemi – jednou prohledání pod vodou a druhou pro hledání na souši. Dále s detektorem obdržíte přenosné pouzdro na detektor a příslušenství, nabíječku s adapterem pro používání v síti 120/220V, nabíječku pro nabíjení z autobaterie, opasek pro umístění hlavní jednotky kolem pasu, pouzdro na příslušenství, sluchátka pro hledání na souši a vodotěsné mono sluchátko pro umístění pod potápěčskou kuklu. Detektor je osazen cívkou 19 cm.

3

Mezi doplňkové příslušenství patří především šest hledací cívek těchto průměrů: 13 cm, 26 cm, 41 cm, 46 cm s kabelem o délce 30,5 m pro spouštění např. do studní nebo z lodi a cívka o rozměrech 122×22 cm + standardní cívka o průměru 19 cm. Pro používání těchto přídavných cívek musí být detektor objednán se speciálním vodotěsným konektorem, jenž umožňuje výměnu cívek. V opačném případě je standardní cívka pevnou součástí hlavní jednotky. Mezi další příslušenství patří vodotěsná duální sluchátka a náhradní akumulátor. 6 S detektorem Pulse 8× od J.W. Fisher máte možnost prozkoumat místa kam se ostatní „suchozemští“ hledači nemají šanci dostat případně je můžete předběhnout před vypuštěním rybníka atd. První úspěšné testy detektoru Pulse 8× již proběhli i na našem uzemí a další budou následovat v těchto dnech. 5 4 7

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ Detektory pro potápěče