Makro Metal Detector Makro CF77 PRO PACKAGE

Partnerský prodejDoprava zdarma

Makro Metal Detector Makro CF77 PRO PACKAGE

Nový detektor MAKRO CF77, detektor je určený pro středně pokročilé a pokročilé hledače, kteří požadují skutečnou kvalitu. Hloubkový set! Celý popis

21500
21 500 Kč včetně DPH

  Náš kód: 100002217553

Popis

Popis produktu

Detektor kovů CF77 umožňuje jednoduché hledání zlata, mincí, šperků, a dalších drobných předmětů v oblastech, ve kterých jste nemohli hledat předtím. Detektor poskytuje stabilní a hloubkové hledání v těch nejnáročnějších půdních podmínkách. Vynikající výkon i při vysoce mineralizováné půdě.CF77 Vám umožní hledání ve větších hloubkách, oproti jiným detektorům v této kategorii.

CF77 1 PRO

cf77 res03  

3-tónové rozlišování kovů!
Detektor poskytuje kompletní identifikaci cíle a přesné rozlišování mezi kovy. Jedinečná koncepce obvodů CF77 vám pomůže se zbytečným kopáním nežádoucích předmětů tím, že rozlišuje mezi železnými předměty a předměty z barevných kovů pomocí 3 různých tónů.
 cf772

 

Snadná obsluha a ergonomický design

Detektor je CF77 je uživatelsky přívětivě navržen pro snadné použití. Ergonomický design a zjednodušené ovládací prvky umožňují hledání celý den bez únavy. Uživatelé ocení kvalitní zpracování a intuitivní ovládání.

  Součástí dodávky je:   - Cívka 28DD – vodotěsná standardní cívka, navržena pro povrchové a hluboké vyhledávání (součástí balení verze standard a verze PRO). - Cívka 23DD – vodotěsná cívka, navržena pro povrchové a plážové hledání, nízká hmotnost umožňuje hledat celý den. Skvělá na hledání menších předmětů (součástí balení verze PRO).   - Hloubková cívka 45DD (39cm x 45cm) – cívka nabízí větší pokrytí terénu a je vhodná na hledání větších předmětů ve větších hloubkách (součástí balení verze PRO).   - Batoh na detektor (součástí verze PRO).
  Specifikace: Cívky: 23 cm DD, 28 cm DD, 39×45 cm DD Operační systém: VLF Frekvence: 17,5 kHz Výstup: 1.4 Mono Životnost baterie:  max. 30 hodin Váha: 1,64 kg

  srovnani detektor CF77

battery-box-coverbattery-boxcf77-headphone    

 Verze CF77 PRO PACKAGE obsahuje oproti verzi STANDARD 2 cívky a přenosný batoh na detektor navíc.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ Detektory pro hledání mincí, Hloubkové detektory
Napájení Dobíjecí lithiová baterie až 28 hod
Hmotnost 1,6 kg