10x více produktů a lepší ceny než na kterémkoliv e-shopu v Česku
Miliony produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
BEBA AL 110 Lactose free 12x 400 g BEBA EXPERTpro SENSITIVE při zácpě a drobných zažívacích potížích, od narození, 800 g
BEBA AL 110 Lactose free 12x 400 g

Počáteční mléčná kojenecká výživa od značky Beba je určena pro děti od narození. Výživa je určená k dietnímu postupu při nesnášenlivosti laktózy (mléčného cukru) a pro realimentaci po průjmech. Obsahuje unikátní kombinaci složek, jejichž účinky byly klinicky testovány, jako například probiotické bakterie L.reuteri.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Nutrilon 1 Comfort & Colics speciální počáteční mléko 400 g, 0+ BEBA EXPERTpro SENSITIVE při zácpě a drobných zažívacích potížích, od narození, 800 g
Nutrilon 1 Comfort & Colics speciální počáteční mléko 400 g, 0+

Nutrilon 1 Comfort & Colics je speciální počáteční mléko vhodné pro děti od narození, které nemohou být kojeny. Mléko je určené pro kojence, kteří mají problém s kolikami nebo zácpou. O používání tohoto mléka se poraďte se svým pediatrem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 299 Kč
BEBA EXPERTpro SENSITIVE při zácpě a drobných zažívacích potížích, od narození, 800 g BEBA EXPERTpro SENSITIVE při zácpě a drobných zažívacích potížích, od narození, 800 g
BEBA EXPERTpro SENSITIVE při zácpě a drobných zažívacích potížích, od narození, 800 g

Beba Sensitive je speciální kojenecké mléko určené k dietnímu postupu při zácpě a drobných zažívacích potížích. Obsahuje unikátní kombinaci složek, jejichž účinky byly klinicky testovány. Vhodné pro děti od narození. Nestlé Beba Sensitive speciální kojenecké mléko při zácpě a drobných trávicích potížích

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
BEBA EXPERTpro AR při ublinkávání, od narození, 800 g HiPP Speciální kojenecká výživa BIO Anti-Reflux 4 x 600 g
BEBA EXPERTpro AR při ublinkávání, od narození, 800 g

Víte, že až polovinu novorozenců trápí ublinkávání? Je poměrně normální, že v průběhu krmení či po něm se děťátku vrátí trošku potravy nazpět. Pokud je to ovšem ve větší míře nebo častěji, jedná se nejspíš o kojenecké ublinkávání neboli regurgitaci. Ta dokáže malá miminka pěkně potrápit.

BEBA AR je speciální mléčná kojenecká výživa určená pro řízenou dietní výživu při UBLINKÁVÁNÍ.

I pro další citlivá bříška máme řešení. Přinášíme 3 funkční speciality na 3 nejčastější problémy – ublinkávání, zácpu, drobné zažívací potíže a intoleranci laktózy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
HiPP Speciální kojenecká výživa BIO Anti-Reflux 4 x 600 g HiPP Speciální kojenecká výživa BIO Anti-Reflux 4 x 600 g
HiPP Speciální kojenecká výživa BIO Anti-Reflux 4 x 600 g

BIO Anti-Reflux značky HiPP je speciální kojenecká výživa určená pro děti které mají problém s častým ublinkáváním v kojeneckém věku. Může být podávána od narození jako výlučná výživa u kojenců, kteří nemohou být kojeni, stejně jako od ukončeného 6. měsíce v rámci smíšené stravy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Pecka cena
Nestlé Nemléčná kaše Sinlac Allergy, 500g  HiPP Speciální kojenecká výživa BIO Anti-Reflux 4 x 600 g
Nestlé Nemléčná kaše Sinlac Allergy, 500g 

Nemléčná kaše Silac Allergy značky Nestlé je vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce. Speciální rýžová kaše s karobovou moukou je vhodná při celiakii, alergii na sóju6 a nesnášenlivosti bílkoviny kravského mléka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Nutrilon kojenecké mléko 1 AR 800g Sunar Gravimilk s příchutí vanilka nápoj pro těhotné a kojící ženy 450g
Nutrilon kojenecké mléko 1 AR 800g

Zahuštěné kojenecké mléko v prášku Nutrilon 1 AR je určené k dietnímu postupu při výživě kojenců, kteří ublinkávají po běžné kojenecké stravě nebo při odříhnutí. Vhodné pro děti od narození.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Pecka cena
Sunar Gravimilk s příchutí vanilka nápoj pro těhotné a kojící ženy 450g Sunar Gravimilk s příchutí vanilka nápoj pro těhotné a kojící ženy 450g
Sunar Gravimilk s příchutí vanilka nápoj pro těhotné a kojící ženy 450g

Sunar Gravimilk s vanilkou je obohacený mléčný nápoj pro plánované těhotenství, těhotné ženy a kojící maminky. Sunar Gravimilk je vyrobený z plnotučného mléka a obsahuje mléčný tuk s řadou bioaktivních látek, který mu navíc dodává lahodnou mléčnou chuť. Je obohacený o vybrané vitaminy a minerální látky, na jejichž dostatečný příjem je v tomto období kladen větší důraz.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Nutrilon 2 Comfort & Colics speciální pokračovací mléko 400 g, 6+ Sunar Gravimilk s příchutí vanilka nápoj pro těhotné a kojící ženy 450g
Nutrilon 2 Comfort & Colics speciální pokračovací mléko 400 g, 6+

Nutrilon 2 Comfort & Colics je speciální mléko vhodné pro děti od ukončeného 6 měsíce jako součást smíšené stravy. Mléko je určené pro kojence, kteří mají problém s kolikami nebo zácpou. Nepoužívejte jako náhradu mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. O používání tohoto mléka se poraďte s pediatrem. 

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Sunar Gravimilk s příchutí čokoláda nápoj pro těhotné a kojící ženy 450g Sunar Gravimilk s příchutí čokoláda nápoj pro těhotné a kojící ženy 450g
Sunar Gravimilk s příchutí čokoláda nápoj pro těhotné a kojící ženy 450g

Sunar Gravimilk s čokoládou je obohacený mléčný nápoj pro plánované těhotenství, těhotné ženy a kojící maminky. Je vyrobený z plnotučného mléka a obsahuje mléčný tuk s řadou bioaktivních látek, který mu navíc dodává lahodnou mléčnou chuť. Je obohacený o vybrané vitaminy a minerální látky, na jejichž dostatečný příjem je v tomto období kladen větší důraz.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Kendamil Kendamum Banánový nápoj pro těhotné a kojící ženy 800 g Sunar Gravimilk s příchutí čokoláda nápoj pro těhotné a kojící ženy 450g
Kendamil Kendamum Banánový nápoj pro těhotné a kojící ženy 800 g

Instantní nápoj pro těhotné a kojící ženy značky Kendamum má lahodnou banánovou příchuť. Obsahuje vitamíny, minerály, kyselinu listovou a DHA, které jsou potřebné pro nastávající i kojící maminky. O sladkou chuť nápoje se postarala sukralóza, která se vyrábí z řepného cukru. 

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
NUTRICIA Fantomalt 1x400g Sunar Gravimilk s příchutí čokoláda nápoj pro těhotné a kojící ženy 450g
NUTRICIA Fantomalt 1x400g

Fantomalt je dietní potravina pro zvláštní lékařské účely. Nutričně nekompletní strava v práškové formě. Bezlaktózový přípravek. Neobsahuje bílkoviny ani tuk. Je určen k dietnímu postupu při výživě nemocných s vysokými nároky na příjem energie (například těžká poranění a infekce).

můžete mít 14.6. - 15.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské speciality.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské speciality výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské speciality akce.