Lamps Tahač s bagrem na baterie
399 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Pořiďte svým malým fanouškům velkých aut tento jedinečný set, který obsahuje hned dvě velká auta: tahač a bagr. Velký tahač po stisknutí 4 tlačítek na kapotě vydává zvuky a svítí.


Lamps Policejní auto baterie
249 Kč
+ doprava zdarma

Otevři dveře, zahoukej sirénou a vydej se zachránit město od zločinců. S policejním autem, které vydává zvuky a světelné signály, tě čeká spousta legrace a zábavy.


Lamps Sanita na baterie
239 Kč
+ doprava zdarma

Pořiďte svým malým lékařům a záchranářům tuto jedinečnou sanitku s otevíracími dveřmi. Automobil po stisknutí tlačítek na střeše svítí a vydává zvuky, všechny zásahy s ním tak budou nezapomenutelné.


Lamps Sada šroubovací nakladač
289 Kč

259 Kč
+ doprava zdarma

S touto šroubovací sadou potěšíte všechny malé automechaniky. Obsahuje je žlutý nakladač který lze pomocí nářadí jednoduše složit a zase rozložit. Sada je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu.


Lamps Sada šroubovací sklápěčka
329 Kč
+ doprava zdarma

S touto šroubovací sadou potěšíte všechny malé automechaniky. Obsahuje je žlutou sklápěčku kterou lze pomocí nářadí jednoduše složit a zase rozložit. Sada je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu.


Lamps Kamion přepravník s auty na baterie
349 Kč
339 Kč
+ doprava zdarma

Pořiďte svým malým automobilovým fanouškům tento jedinečný přepravník aut, který po stisknutí tlačítka vydává zvuky a svítí. S tímto automobilem budou všechny jízdy nezapomenutelné.


Lamps Autíčko Policie 15 cm
239 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Plastové autíčko policie vyrobený z pěkného plastu pro nejmenší. Autíčko je veliké 15cm a děti zaujme zvukovými a světelnými efekty. Děti se pomocí hraní s Autíčky učí zlepšovat motoriku. Vhodné pro děti od 12 měsíců.


Lamps Baby autíčko autobus
199 Kč
+ doprava zdarma

Baby autíčko autobus se světlem a zvukem si oblíbí každý malý motorista. Ukončete prosím výstup a nástup, dveře se zavírají. Příští zastávka: dětský pokojíček!


Lamps Autíčko Hasič 15 cm
239 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Plastové autíčko Hasič vyrobeno z pěkného plastu pro nejmenší. Autíčko je veliké 15cm a děti zaujme zvukovými a světelnými efekty. Děti se pomocí hraní s Autíčky učí zlepšovat motoriku. Vhodné pro děti od 12 měsíců.


Lamps Házecí letadlo

Lamps Házecí letadlo

Hodnocení: 5
199 Kč
+ doprava zdarma

Házecí letadlo dlouhé 47 centimetrů. Tento super lehký model je vhodný pro děti od tří let a díky polystyrenové konstrukci je možné hračku používat jak venku, tak doma. Díky tomu si s letadýlkem můžete hrát v jakémkoli počasí.


Lamps Helikoptéra na baterie
299 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Pořiďte svým malým strážcům zákona tuto policejní helikoptéru, která po stisknutí tlačítka vydává zvuky a svítí. S tímto vrtulníkem budou všechny zásahy nezapomenutelné.


Lamps Sklápěčka na baterie
199 Kč
195 Kč
+ doprava zdarma

Model nákladního auta se setrvačníkem a sklápěcí korbou. Použijte prostor na korbě, abyste převezli materiál z dolu na stavbu a pak jej snadno vyložte díky sklápěčce. Automobil vydává zvuky a svítí.


Auta pro děti

Páni, kluci! Vzpomenete si na ten nejúžasnější dárek, který jste dostali pod stromeček, k narozeninám, nebo jenom proto, že jste výjimečně nezlobili? Dáme ruku na to, že to bylo autíčko. Malé jen tak na ježdění na koberci, nebo legendární oranžová Tatrovka, do které se ti méně otylí z nás i celí vešli. To bylo poškrábaných kolen! Dopřejte i svému prckovi tu radost z aut a autíček pro děti.

Na MALL.CZ pro vás máme přichystány nejenom Tatrovky, ale i osobáky, autobusy, bagry, jeřáby, sanitky nakladače nebo popelářská auta. Rolba, kombajn, vrtulník, letadlo, motorka, teréňák nebo dokonce tramvaj - no to za našich mladých let nebylo. Máme i garáže, kam autíčka a vozítka pro děti můžete zaparkovat a další příslušenství, aby si vaše děti mohly vytvořit motosvět podle vlastní fantazie.

Á váš mladý si potrpí na značky? Máte pro něj i licenční modely známých značek, jako je Alfa Romeo, CAT, Chevrolet, Ferrari, John Deere nebo Mercedes-Benz.

Pokud si nejste jistí, zda je to či ono autíčko pro děti vhodné úměrně věku vašeho caparta, můžete filtrovat podle doporučeného věku. Auta máme rozdělená i podle pohlaví na klučičí, holčičí nebo unisex. Sběratelé modelů zase ocení možnost filtrovat podle měřítka autíčka.

Které dětské auto vykouzlí úsměv na tváři malého motoristy?

_____

^ Zpátky nahoru