LENA Bagr 65 cm s plastovými koly
398 Kč
+ doprava zdarma

Velký dětský bagr s plastovými koly, který můžete mít doma, na písku nebo ho děti mohou použít jako odrážedlo. Bagr je velký 65 cm a je vhodný pro děti již od 3 let. Velmi kvalitní provedení populární značky LENA.


LENA Mercedes požární auto
749 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Velké plastové hasičské auto Lena z velmi odolného kvalitního plastu. Po ručním napumpování je možné i stříkat vodu z nádrže a uhasit tím oheň vzdálený až 8 metrů.


LENA Mercedes popelářské auto
689 Kč

539 Kč
+ doprava zdarma

Jedno z nejoblíbenějších aut od Lena Mercedes je popelářské auto. Je to plně funkční velké auto, které má odnímatelnou popelnicí a kontejner na kolečkách. Vyrobeno z kvalitního a pevného plastu.


LENA Eco aktivní bagr

LENA Eco aktivní bagr

Hodnocení: 4,5
199 Kč
+ doprava zdarma

Aktivní bagr je vyrobený z recyklovaného plastu s příměsí dřevěných pilin. Jeho velmi pevná konstrukce voní po dřevě. Barg je plně mechanicky funkční, a proto se hodí na každý písek. Obsahuje pojistku proti nežádoucímu otáčení horní části.


LENA Traktor se lžící a přívěsem, 110 cm
579 Kč

529 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitně zpracovaný traktor se lžící a přívěsem ideální na hraní na zahradě. Model byl navrhnut a vyroben tak, aby odpovídal požadovanému modernímu vzhledu, funkčnosti, odolnosti, a maximální hrací hodnotě.


LENA Mercedes popelářské auto, Arocs
779 Kč

613 Kč
+ doprava zdarma

Maxi plastové nákladní popelářské multifunkční auto Mercedes Benz Actros je vyrobeno z velmi kvalitního a odolného plastu. Auto má výklopnou korbu s popelářskou nástavbou, odnímatelnou popelnici a kontejner na kolečkách.


LENA Traktor s přívěsem, 94 cm
479 Kč
469 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitně zpracovaný traktor s vozíkem ideální na hraní na zahradě. Model byl navrhnut a vyroben tak, aby odpovídal požadovanému modernímu vzhledu, funkčnosti, odolnosti, a maximální hrací hodnotě.


LENA Traktor se lžící a bagrem, zeleno žlutý
589 Kč

506 Kč
+ doprava zdarma

Plastový traktor se lžící a bagrem v zeleno-žlutém provedení. Velice kvalitně zpracovaný traktor s moderním designem o velikosti 107 cm a dynamickou nosností do 50 kg. Hračka je vyrobena v České republice.


LENA Eco aktivní nakladač

LENA Eco aktivní nakladač

Hodnocení: 4,5
179 Kč

169 Kč
+ doprava zdarma

Aktivní nakladač je vyrobený z recyklovaného plastu s příměsí dřevěných pilin. Jeho velmi pevná konstrukce voní po dřevě. Nakladač je plně mechanicky funkční, a proto se hodí se na každý písek ale i do interiéru.


LENA Bagr Liebherr A 918 Litronic, okrasný kartón
559 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Bagr Liebherr A 918 Litronic o velikosti 48 cm je tím správným pomocníkem na každé pískoviště. Každý kluk ocení spoustu možností bagrování jako například 360° otočnou část s možností aretace. Nasaď si ochranou přilbu a začni budovat.


LENA Mercedes Autojeřáb, Arocs
949 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Plně mechanicky funkční Autojeřáb z řady Lena Gigants o velikosti 70 cm. Roztažitelné rameno dosahuje velikosti až 115 cm. Auto má i boční výsuvné nohy pro lepší stabilizaci při nakládání materiálu a klíny pro zajištění kol.


LENA Truxx popelář

LENA Truxx popelář

Hodnocení: 5
209 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Barevný dětský truxx popelář s figurkou, který můžete mít doma nebo na písku. Auto je velké 29 cm, jeho součástí je také pojistka proti vyklopení a je vhodné pro děti již od 3 let. Velmi kvalitní provedení populární značky LENA.


LENA Mercedes sklápěč s pojistkou model Arocs, 63 cm
519 Kč

406 Kč
+ doprava zdarma

Velký plastový náklaďák Mercedes Arocs má sklápěč na písek s rozšířenou korbou pro těžký náklad. Je opatřen pojistkou proti vyklápění. Náklaďák je klasická oblíbená hračka, kterou děti používají i jako odrážedlo.


LENA Mercedes Arocs sklápěč, okrasný kartón
499 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Sklápěč Mercedes Arocs o velikosti 46 cm si oblíbí každý malý stavitel! Vyklápěcí korba umožňuje snadnější obsluhu při jakémkoliv nakládání a vykládání. Součástí je i pojistka proti nežádoucímu vyklopení korby.


LENA Mercedes sklápěč s pojistkou, 62 cm
479 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Velký plastový náklaďák Mercedes má sklápěč na písek s rozšířenou korbou pro těžký náklad. Je opatřen pojistkou proti vyklápění. Náklaďák je klasická oblíbená hračka, kterou děti používají i jako odrážedlo.


LENA Truxx domíchávač

LENA Truxx domíchávač

Hodnocení: 5
209 Kč
199 Kč
+ doprava zdarma

Populární dětský truxx domíchávač, který můžete mít doma nebo na písku. Auto je velké 27 cm, jeho součástí je také pojistka proti vyklopení a je vhodné pro děti již od 3 let. Velmi kvalitní provedení populární značky LENA.


LENA Truxx bagr

LENA Truxx bagr

Hodnocení: 5
199 Kč
197 Kč
+ doprava zdarma

Oblíbený dětský truxx bagr, který můžete mít doma nebo na písku. Bagr je velký 37 cm, jeho součástí je také pojistka proti otáčení spodní části a je vhodné pro děti již od 3 let. Velmi kvalitní provedení populární značky LENA.


LENA Popelářské auto, 72 cm
669 Kč

569 Kč
+ doprava zdarma

Plně multifunkční popelářské auto, o velikosti 72 cm, s odnímatelnou popelnicí a kontejnerem na kolečkách vyrobené z kvalitního plastu a možné použít jako odrážedlo.


LENA Aktivní hasiči

LENA Aktivní hasiči

Hodnocení: 4
189 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Aktivní hasičské auto je vyrobeno z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční stříkačka. Osahuje nádobku na vodu s mechanickou pumpou k vodnímu dělu a odklopitelnou kabinu s panáčkem.


LENA Traktor se lžíci, zeleno žlutý
459 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Plastový traktor se lžíci v zeleno-žlutém provedení. Velice kvalitně zpracovaný traktor s moderním designem o velikosti 70 cm a dynamickou nosností do 50 kg. Hračka je vyrobena v České republice.


LENA Traktor se lžící a bagrem modro šedý
589 Kč

514 Kč
+ doprava zdarma

Plastový traktor se lžící a bagrem v modro-šedém barevném provedení. Velice kvalitně zpracovaný traktor s moderním designem o velikosti 107 cm a dynamickou nosností do 50 kg. Hračka je vyrobena v České republice.


LENA Eco aktivní traktor - žlutý
180 Kč
+ doprava zdarma

Tento aktivní traktor je vyrobený z recyklovaného plastu s příměsí dřevěných pilin. Jeho velmi pevná konstrukce voní po dřevě. Traktor je plně mechanicky funkční, a proto se hodí se na každý písek ale i do interiéru.


LENA Truxx Koňský transport s figurkou
259 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Truxx auto koňský transport z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční. Součástí dvoje otevíravé dveře, odklopitelná kabina s aktivním panáčkem jezdcem, kůň. Velikost 29 cm.


LENA Truxx Policie s figurkou
259 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Truxx auto policie z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční. Součástí dvoje otvíratelné dveře, odklopitelná kabina s aktivním panáčkem policistou, štítem pro panáčka, dopravní zábranou.


LENA Truxx traktor

LENA Truxx traktor

Hodnocení: 4,5
209 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Oblíbený dětský truxx traktor s aktivním panáčkem a odklopitelnou kabinou, který bude vaše děti bavit. Auto je velké 33 cm a je vhodné pro děti již od 3 let. Velmi kvalitní provedení populární značky LENA.


LENA Truxx nakladač

LENA Truxx nakladač

Hodnocení: 5
199 Kč
+ doprava zdarma

Každému chlapečkovi se jistě zalíbí pořádný nakladač Truxx s odklopitelnou kabinou a aktivním panáčkem. Velmi kvalitní a odolné provedení značky Lena. Vhodné pro děti od 3 let.


LENA Nakladač s plastovými koly
482 Kč
+ doprava zdarma

Velký dětský nakladač s plastovými koly, který můžete mít doma, na písku nebo ho děti mohou použít jako odrážedlo. Nakladač je velký 69 cm, nosnost má 100kg a je vhodný pro děti již od 3 let. Velmi kvalitní provedení populární značky LENA.


LENA Nakladač žluto-černý
599 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

S tímto nakladačem už nebudeš mít problém s nákladem na písku. Stav si a navoz co nejvíce materiálu.


LENA Truxx Sanitka s figurkou
259 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Truxx auto sanitka z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční. Součástí dvoje otvíratelné dveře, odklopitelná kabina s aktivním panáčkem lékařem, nosítka. Velikost 29 cm.


LENA Auto Mercedes Actros 65 cm
459 Kč
439 Kč
+ doprava zdarma

Klasický velký plastový náklaďák Mercedes Actros na písek s funkční sklápěčkou. Auto je velmi odolné a je možné ho používat i doma. Děti ho mohou používat také jako odstrkovadlo, nosnost je 50 kg. Velmi kvalitní provedení populární značky LENA.


LENA TITAN sklápěč
439 Kč
+ doprava zdarma

Krásný nákladní vůz pro nejmenší stavitele. Díky silné konstrukci a velkým kolům neni žádný povrch překážkou. Velká nosnost zaručí možnost převozu téměř čehokoli.


LENA Nakladač Liebherr L538, okrasný kartón
559 Kč

457 Kč
+ doprava zdarma

Nakladač Liebherr L538 o velikosti 49 cm si oblíbí každý malý stavitel. Samostatně pohyblivá přední kola zaručí snadnější ovládání při pohybu na jakémkoli povrchu. Nasaď přilbu a pusť se do stavby něčeho skvělého.


LENA Traktor se lžící modro šedý
459 Kč

409 Kč
+ doprava zdarma

Plastový traktor se lžíci v modro-šedém barevném provedení. Velice kvalitně zpracovaný traktor s moderním designem o velikosti 70 cm a dynamickou nosností do 50 kg. Hračka je vyrobena v České republice.


LENA Sklápěč 2 osý, 62 cm
479 Kč
+ doprava zdarma

Sklápěč 2 osý je plastové auto o velikosti 62 cm, s rozšířenou korbou na vození velkého a těžkého nákladu. Korbu je možno zajistit pojistkou proti nežádoucímu vyklopení.


LENA Eco aktivní sklápěč
179 Kč

159 Kč
+ doprava zdarma

Žlutý sklápěč je vyrobený z recyklovaného plastu s příměsí dřevěných pilin. Jeho velmi pevná konstrukce voní po dřevě. Sklápěč je plně mechanicky funkční, a proto se hodí na každý písek. Obsahuje pojistku proti nežádoucímu vyklopení.


LENA Bagr žluto-černý

LENA Bagr žluto-černý

Hodnocení: 5
375 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Plně funkční barevný bagr o velikosti 69 cm. Lze použít jako odráželo o statické nosnosti 100 kg.


LENA Truxx Hasiči s figurkou
259 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Truxx auto hasič z kvalitního plastu a velmi pevnou stavbou. Plně mechanicky funkční. Součástí dvoje otvíratelné dveře, odklopitelná kabina s aktivním panáčkem hasičem. Velikost 29 cm.


LENA Truxx traktor nakladač s přívěsem na seno
359 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kvalitně zpracovaný traktor se lžící a přívěsem ideální na hraní na zahradě. Model byl navrhnut a vyroben tak, aby odpovídal požadovanému modernímu vzhledu, funkčnosti, odolnosti, a maximální hrací hodnotě.


LENA Popelářské auto, 2 osé
647 Kč

569 Kč
+ doprava zdarma

Plně multifunkční popelářské auto o velikosti 72 cm s odnímatelnou popelnicí a kontejnerem na kolečkách. Vyroben z kvalitního plastu. Lze použít jako odrážedlo o statické nosnost 100 kg.


Auta pro děti

Páni, kluci! Vzpomenete si na ten nejúžasnější dárek, který jste dostali pod stromeček, k narozeninám, nebo jenom proto, že jste výjimečně nezlobili? Dáme ruku na to, že to bylo autíčko. Malé jen tak na ježdění na koberci, nebo legendární oranžová Tatrovka, do které se ti méně otylí z nás i celí vešli. To bylo poškrábaných kolen! Dopřejte i svému prckovi tu radost z aut a autíček pro děti.

Na MALL.CZ pro vás máme přichystány nejenom Tatrovky, ale i osobáky, autobusy, bagry, jeřáby, sanitky nakladače nebo popelářská auta. Rolba, kombajn, vrtulník, letadlo, motorka, teréňák nebo dokonce tramvaj - no to za našich mladých let nebylo. Máme i garáže, kam autíčka a vozítka pro děti můžete zaparkovat a další příslušenství, aby si vaše děti mohly vytvořit motosvět podle vlastní fantazie.

Á váš mladý si potrpí na značky? Máte pro něj i licenční modely známých značek, jako je Alfa Romeo, CAT, Chevrolet, Ferrari, John Deere nebo Mercedes-Benz.

Pokud si nejste jistí, zda je to či ono autíčko pro děti vhodné úměrně věku vašeho caparta, můžete filtrovat podle doporučeného věku. Auta máme rozdělená i podle pohlaví na klučičí, holčičí nebo unisex. Sběratelé modelů zase ocení možnost filtrovat podle měřítka autíčka.

Které dětské auto vykouzlí úsměv na tváři malého motoristy?

_____

^ Zpátky nahoru