Polesie Mammoet Torpedo jeřáb
899 Kč

769 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Autojeřáb Mammoet s otáčivou platformou a funkčním vysouvacím jeřábem bude ideálním dárkem pro každého malého nadšence stavebních strojů. Rameno jeřábu lze snadno otočit.


Polesie Mammoet Volvo jeřáb
859 Kč

749 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Velký jeřáb Volvo bude ideálním dárkem pro každého malého nadšence stavebních strojů. Volvo má funkční vysouvací jeřáb. Rameno jeřábu lze snadno otočit a klika umožňuje vytáhnout kabel dovnitř a otočný kroužek usnadňuje jeho pohyb o 360 °.


Polesie Mammoet vysokozdvižný vozík + stavebnice 15 dílů
619 Kč

539 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S tímto vysokozdvižným vozíkem Mammoet a komponenty může vaše dítě bezpečně přepravovat palety se stavebními bloky na staveniště. Tento vysokozdvižný vozík je vyroben z pevného plastu a má jasně červenou barvu a černé pneumatiky.


Polesie Mammoet auto lesnické
539 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Velké lesnické auto je určeno pro přepravu polen pomocí pohyblivého ramene. Součástí je 5 polen. Toto auto je skvělý dárek pro každého malého lesnického pomocníka.


Polesie Mammoet auto kontejnerové
519 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Nákladní vůz s pohyblivým hákem nabízí spoustu zábavy. Pomocí pohyblivého ramene lze kontejnery nakládat a vykládat. Velké robustní plastové pneumatiky s ocelovými nápravami zajišťují stabilitu a bezpečnou manipulaci.


Polesie Mammoet auto návěs sklápěčka
469 Kč

409 Kč
+ doprava zdarma

Náklaďák Mammoet s korbou, která lze vyklápět. Na tento náklaďák můžeš dát i velký náklad a bezpečně odvézt. Velké robustní plastové pneumatiky s ocelovými nápravami zajišťují stabilitu a bezpečnou manipulaci.


Polesie MAMMOET Auto plachtové
539 Kč

459 Kč
+ doprava zdarma

Nákladní automobil s plachtou je plně funkční. Tento náklaďák přepravuje všechno všude! Ať už v dětském pokoji nebo venku. Pokud je vozidlo příliš špinavé, žádný problém – je omyvatelné!


Polesie Mammoet nakladač
479 Kč

419 Kč
+ doprava zdarma

Nakladač Mammoet má pohyblivou lopatu, se kterou dá pohybovat nahoru a dolů a nakládat třeba písek na stavbě. Staň se tak šéfem vlastní stavby. Nakladač má robustní plastové pneumatiky.


Polesie Mammoet Auto návěs a nakladač
949 Kč

819 Kč
+ doprava zdarma

Mammoet Volvo obrovský návěs, pro který je všechno hračkou. Veze ještě nakladač, který pomůže na velké stavbě. Vhodné pro malé stavitele na písek nebo pro velké stavění.


Polesie Mammoet velký nakladač
1 629 Kč

1 429 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mammoet veliké vozítko, na kterém lze jezdit, sedět a otáčet se. Nakladač má radlici a lžíci na bagrování. Ramenem lze pohybovat nahoru a dolů.


Polesie Silniční válec
459 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Parádní plastový silniční válec je bez pohonu. Auto je ideální pro domácí hru tak i na zahradu nebo písek. Je vyrobeno z kvalitního materiálu.


Auta pro děti

Páni, kluci! Vzpomenete si na ten nejúžasnější dárek, který jste dostali pod stromeček, k narozeninám, nebo jenom proto, že jste výjimečně nezlobili? Dáme ruku na to, že to bylo autíčko. Malé jen tak na ježdění na koberci, nebo legendární oranžová Tatrovka, do které se ti méně otylí z nás i celí vešli. To bylo poškrábaných kolen! Dopřejte i svému prckovi tu radost z aut a autíček pro děti.

Na MALL.CZ pro vás máme přichystány nejenom Tatrovky, ale i osobáky, autobusy, bagry, jeřáby, sanitky nakladače nebo popelářská auta. Rolba, kombajn, vrtulník, letadlo, motorka, teréňák nebo dokonce tramvaj - no to za našich mladých let nebylo. Máme i garáže, kam autíčka a vozítka pro děti můžete zaparkovat a další příslušenství, aby si vaše děti mohly vytvořit motosvět podle vlastní fantazie.

Á váš mladý si potrpí na značky? Máte pro něj i licenční modely známých značek, jako je Alfa Romeo, CAT, Chevrolet, Ferrari, John Deere nebo Mercedes-Benz.

Pokud si nejste jistí, zda je to či ono autíčko pro děti vhodné úměrně věku vašeho caparta, můžete filtrovat podle doporučeného věku. Auta máme rozdělená i podle pohlaví na klučičí, holčičí nebo unisex. Sběratelé modelů zase ocení možnost filtrovat podle měřítka autíčka.

Které dětské auto vykouzlí úsměv na tváři malého motoristy?

_____

^ Zpátky nahoru