Wader Nakladač plast 36cm

Wader Nakladač plast 36cm

Hodnocení: 4,5
239 Kč

156 Kč

Dětské plastové auto je ideální hračka jak na hraní doma tak venku. Ideální hračka třeba na pískoviště. Nakladač o velikosti 36 cm je vyráběn v několika barevných variantách a je dodáván dle aktuální skladové zásoby.


Wader Middle Truck - Popelář
429 Kč

347 Kč

Dětské plastové auto Middle Truck Popelář je ideální hračka jak na hraní doma tak venku. Ideální hračka třeba na pískoviště. Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.


Wader Super Truck popelářský vůz I.
739 Kč

512 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kamion s odpojitelným návěsem je dlouhý 78 cm. Kluci mají možnost regulace délky sestavy. Součástí jsou 4 otevíratelné odpadové kontejnéry. Vozidlo je vyrobeno z velmi kvalitního plastu.


Wader Middle Truck sklápěč
339 Kč

279 Kč

Plastové auto náklaďák s pohodlným držákem pro přenášení se hodí každému chlapci na vození písku nebo hlíny. Náklaďák má zabezpečení proti samovolnému otevírání sklopky.


Wader Auto middle Truck domíchávač žlutý
459 Kč

308 Kč

Dětské plastové auto Middle Truck míchačka je ideální hračka jak na hraní doma tak venku. Ideální hračka třeba na pískoviště. Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození.


Wader Auto Multitruck s nakladačem
349 Kč

239 Kč

Auto Multiruck se sklápěčkou a nakladačem je vyroben z kvalitních nezávadných plastů značky Wader. Hračka je ideální jak na domácí použití tak i ven na pískoviště.


Wader Náklaďák GIGANT TRUCK
829 Kč

550 Kč

Velký náklaďák s otevírací korbou o nosnosti 150 kg. Sklopka má zajištění proti samovolnému otevření. Auto je baleno do dárkové barevné krabice. Vozidlo je vyrobeno z velmi kvalitního plastu.


Wader Gigant truck s vlečkou
1 119 Kč

997 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Auto které na pískovišti nesmí chybět, jistě jim nepohrdne malé ani velké dítě. Auto Gigant Truck s vlečkou, která unese až 60 kg. Auto má sklopnou korbu, která má aretaci proti samovolnému sklopení.


Wader Auto middle Truck jeřáb žlutý
459 Kč

329 Kč

Dětské plastové auto Middle Truck Jeřáb je ideální hračka jak na hraní doma tak venku. Ideální hračka třeba na pískoviště. Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození.


Wader Super Truck valník
739 Kč

494 Kč

Velký kamion s odpojitelným návěsem a plošinou po které vyjede buldozer s pohyblivou radlicí. Hračka je vyrobena z kvalitního materiálu a navíc nabízí nekonečně mnoho variací her.


Wader Gigant traktor s vlekem
1 289 Kč

944 Kč

Velký traktor s vlečkou potěší všechny fandy tohoto zemědělského stroje. Traktor má nosnost 100kg. Vlečka slouží i jako samostatné vozidlo. Vozidlo je vyrobeno z velmi kvalitního plastu.


Wader Gigant nakladač

Wader Gigant nakladač

Hodnocení: 5
969 Kč

699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento obrovský nakladač zajistí spoustu zábavy na zahradě i pískovišti. Díky velmi kvalitnímu plastu je vozidlo stalobarevné a má statickou nosnost do 100 kg.


Wader Auto multitruck sklápěč plast 38cm
269 Kč

227 Kč

Dětské plastové auto je ideální hračka jak na hraní doma tak venku. Ideální hračka třeba na pískoviště. Sklápěčka o velikosti 38 cm má funkční korbu s pojistkou. Auto je vyráběno ve třech barevných variantách a je dodáváno dle aktuální skladové zásoby.


Wader Super Truck domíchavač
739 Kč

569 Kč

Nákladní auto s otočnou míchačkou je dlouhé 59 cm. Pomocí kolečka na boku míchačky mohou kluci ručně domíchávat materiál. Vozidlo je vyrobeno z velmi kvalitního plastu.


Wader Auto multitruck hasiči
349 Kč

259 Kč

Velké plastové auto hasiči je vybaveno otočným žebříkem, který je možno vysunout až do výšky 77 cm. Obsahuje také pumpičkou s hadičkou, kterou je možno stříkat vodu.


Wader Auto multitruck s kuželkami
349 Kč

227 Kč

Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek. Tato parádní barevna sklápěčka ti přiváží zábavné kuželky. Děti si tak na pískovišti užijí mnohem víc zábavy. Barevnou variantu nelze vybrat. Záleží na aktuální skladové nabídce.


Wader Auto middle Truck sklápěč žlutý
459 Kč

306 Kč

Plastové auto náklaďák s pohodlným držákem pro přenášení se hodí každému chlapci na vození písku nebo hlíny. Náklaďák má zabezpečení proti samovolnému otevírání sklopky.


Wader Super Truck popelář krátký
739 Kč

519 Kč

Hračka pro kluky, které nadchne pořádné auto s popelnicemi, které potřebují vyprázdnit. Popelářské auto je vyrobeno ze zdravotně nezávadných plastů od značky Wader.


Wader Middle Truck - Domíchávač
419 Kč

344 Kč

Dětské plastové auto Middle Truck Míchačka je ideální hračka jak na hraní doma tak venku. Ideální hračka třeba na pískoviště. Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.


Wader Super Truck hasiči

Wader Super Truck hasiči

Hodnocení: 4,5
719 Kč

579 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kamion s odpojitelným návěsem je dlouhý 78 cm. Kluci mají možnost regulace délky sestavy. Auto je vybaveno otočným žebříkem, který je možno vysunout až na 77 cm, pumpičkou a hadičkou, kterou je možno stříkat vodu.


Wader Super Truck sklápěč
549 Kč

385 Kč

Zábava na pískovišti může být ještě větší s kamionem, který má odpojitelný návěst i pojistku. Kamion je vyrobený z kvalitního, odolného plastu, který překoná všechny nesnáze.


Wader Auto middle Truck popelář žlutý
459 Kč

349 Kč

Dětské plastové auto Middle Truck Popelář je ideální hračka jak na hraní doma tak venku. Ideální hračka třeba na pískoviště. Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození.


Wader Super Truck kontejner
739 Kč

559 Kč

Kamion s odpojitelným návěsem je dlouhý 78 cm. Kluci mají možnost regulace délky sestavy. Kontejnér má otevíratelné dveře. Vozidlo je vyrobeno z velmi kvalitního plastu.


Wader Auto Super Tech Truck kontejner
769 Kč

599 Kč

Velký kamion s odpojitelným návěsem a plošinou pro dva kontejnery. Tahač je vybaven pohyblivým ramenem pro vykládání a nakládání kontejnerů. Hračka je vyrobena z kvalitního materiálu a navíc nabízí nekonečně mnoho variací her.


Wader Traktor Farmář s lopatou a přívěsem 2 osy
609 Kč

529 Kč

S tímto traktorem se lžící a návěsem bude práce na poli radostí. Návěs lze lehce odpojit a lžíce jde manuálně ovládat. Takže náklad snadno zvedneš a vysypeš. Tento traktor se stane oblíbenou hračkou nejen pro kluky.


Wader Bagr plast 44cm
299 Kč

239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barevné pracovní plastové autíčko pro malé děti. Bagr s korbou je vyrobeno z kvalitního a nezávadného plastu. Je na volnoběh. Ideální hračka na písek. Vhodné od 3 let.


Wader Gigant nakladač s vlečkou
1 459 Kč

979 Kč

Tento obrovský nakladač má statickou nosnost do 100 kg, nebude tudíž vadit když si na něj dítko sedne. Vlečka je napojitelná a má sklopný zadní panel. Celková délka soupravy je 120 cm.


Wader Auto Gigant Truck sklápěč - 55 cm
759 Kč

559 Kč

Velký náklaďák s otevírací korbou o nosnosti 150 kg. Sklopka má zajištění proti samovolnému otevření. Auto je baleno do dárkové barevné krabice. Vozidlo je vyrobeno z velmi kvalitního plastu.


Wader Auto multitruck s kostkami plast 37 cm
329 Kč

299 Kč

Barevný nákladní vůz z kvalitního plastu veze na své sklopné korbě hromadu různých stavebních dílků, ze kterých si děti mohou postavit stavby podle vlastní fantazie. Dvě barevné varianty!


Wader Auto Basic sklápěčka s přívěsem
339 Kč

319 Kč

Sklápěčka s přívěsem má gumové pneumatiky, které umožňují měkký příjemný pojezd. Auto má mechanické zvedání korby a u přívěsu je výklopné zadní čelo.


Wader Middle Truck - Jeřáb
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětské plastové auto Middle Truck Jeřáb je ideální hračka jak na hraní doma tak venku. Ideální hračka třeba na pískoviště. Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.


Wader Auto ConsTruck sklápěčka s přívěsem
489 Kč
479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato barevná sklápěčka s přívěsem zaujme každého malého stavitele. Měkká kola umožňují příjemný pojezd. Parádní plastové auto je vhodné na zahradu či písek a je vyrobeno z kvalitního materiálu.


Wader Traktor Farmář s lopatou
379 Kč

329 Kč

Tento traktor má manuální lžíci, kterou naložíš a odvezeš jakýkoliv náklad. Takže každý náklad již bude hračkou odvézt na jiné místo. Tento traktor se stane oblíbenou hračkou nejen pro kluky.


Wader Traktor Farmář s lopatou a přívěsem
609 Kč

529 Kč

Velký zelený traktor s mohutnými koly je určen pro děti od jednoho roku. Za traktor si také mohou připojit jednoosý přívěs opatřený madlem, který má možnost vyklápění nákladu. Tato hračka je vhodná i na písek.


Wader Traktor Farmář s lopatou a cisternou
609 Kč

529 Kč

Traktor Farmář s lopatou a cisternou, která lze lehce odpojit. Cisterna má uzavírací napouštěcí a vypouštěcí otvor. Lopata traktoru má mechanické zvedání a vysypávání obsahu se zajištěním přepravní polohy.


Wader Auto ConsTruck betonářské
359 Kč
349 Kč

Parádní plastové auto na zahradu i na písek. Domíchávač umístěný na vozidle se otáčí, když zatočíte postranní klikou. Díky tomu budete schopni promíchat ingredience umístěné uvnitř. Domíchávač může být navíc zvednut a vyprázdněn.


Wader Auto ConsTruck furgon
359 Kč
349 Kč

Toto nákladní vozidlo má čtyři široká gumová kola, které zajišťují měkký příjemný pojezd. Přípojné vozidlo může být zvednuto a sundáno za speciální rukojeť. Auto je vhodné pro hru doma i venku.


Wader Auto ConsTruck sklápěčka
479 Kč

Sklápěčka má gumové pneumatiky, které umožňují měkký příjemný pojezd. Toto auto se stane oblíbenou hračkou nejen pro kluky. Ideální hračka na doma i na zahradu nebo písek.


Wader Auto Gigant popelář 65cm
1 099 Kč

769 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Popelářské auto s otevíratelným kontejnerem a nosností 50 kg se bude líbit všem chlapcům. Vozidlo je baleno do dárkové barevné krabice. Hračka je vyrobena z velmi kvalitního plastu.


Wader Traktor Farmář s přívěsem a lžící
729 Kč

629 Kč

Velký zelený traktor s mohutnými koly je určen pro děti od jednoho roku. Za traktor si také mohou připojit jednoosý přívěs opatřený madlem, který má možnost vyklápění nákladu. Tato hračka je vhodná i na písek.


Wader Auto Super Tech Truck s nakladačem
769 Kč

529 Kč

Velký kamion s odpojitelným návěsem a plošinou po které vyjede buldozer s pohyblivou radlicí. Buldozér je součástí balení. Hračka je vyrobena z kvalitního materiálu a navíc nabízí nekonečně mnoho variací her.


Wader Traktor Basic s přívěsem
339 Kč

299 Kč

Traktor Basic má měkké pneumatiky, který umožňují příjemný pojezd. Traktor má zakulacené hrany a je vhodný i pro malé dětské ruce. Přívěs jde jednoduše odpojit a náklad vyklopit.


Auta pro děti

Páni, kluci! Vzpomenete si na ten nejúžasnější dárek, který jste dostali pod stromeček, k narozeninám, nebo jenom proto, že jste výjimečně nezlobili? Dáme ruku na to, že to bylo autíčko. Malé jen tak na ježdění na koberci, nebo legendární oranžová Tatrovka, do které se ti méně otylí z nás i celí vešli. To bylo poškrábaných kolen! Dopřejte i svému prckovi tu radost z aut a autíček pro děti.

Na MALL.CZ pro vás máme přichystány nejenom Tatrovky, ale i osobáky, autobusy, bagry, jeřáby, sanitky nakladače nebo popelářská auta. Rolba, kombajn, vrtulník, letadlo, motorka, teréňák nebo dokonce tramvaj - no to za našich mladých let nebylo. Máme i garáže, kam autíčka a vozítka pro děti můžete zaparkovat a další příslušenství, aby si vaše děti mohly vytvořit motosvět podle vlastní fantazie.

Á váš mladý si potrpí na značky? Máte pro něj i licenční modely známých značek, jako je Alfa Romeo, CAT, Chevrolet, Ferrari, John Deere nebo Mercedes-Benz.

Pokud si nejste jistí, zda je to či ono autíčko pro děti vhodné úměrně věku vašeho caparta, můžete filtrovat podle doporučeného věku. Auta máme rozdělená i podle pohlaví na klučičí, holčičí nebo unisex. Sběratelé modelů zase ocení možnost filtrovat podle měřítka autíčka.

Které dětské auto vykouzlí úsměv na tváři malého motoristy?

_____

^ Zpátky nahoru