Rappa Tramvaj hlásí zastávky česky s funkčními dveřmi, 28 cm-36%
549 Kč 349 Kč

Akce

Senzační plastová tramvaj, která oznamuje stanice v českém jazyce, je určitě ten pravý dárek pro vaše děti! Tramvaj jezdí na volný chod. Dveře lze manuálně otevřít a zavírají se pomocí tlačítka umístěného na střeše vozu. Při každém otevření se ozve hlášení, při zavření navíc blikají přední světla tramvaje. Otevřením předních dveří se v tramvaji rozsvítí modré světlo.

Dickie Action Series Záchranářský vrtulník 41 cm-30%
799 Kč 559 Kč

Akce

Záchranářský vrtulník se zvukovými a světelnými efekty zaujme všechny děti, které mají rádi záchranáře. Vrtule se točí, lehátko lze ovládat tlačítkem nahoru/dolů. Nechybí otevírací dveře.

MaDe Policejní dodávka se zvuky a světly
399 Kč

Novinka

Reálný design Policejní dodávky pro malého policistu. Auto jezdí na setrvačník a vydává zvukové a světelné efekty. Auto také říká česky různé fráze. Dveře se snadno otevírají.

Wiky Hasičská helikoptéra se zvukem a světlem
739 Kč 499 Kč

Novinka

Nový model hasičské helikoptéry od Teamsterz se zvukem a světlem. Hasiči jsou oblíbenou dětskou hračkou. Každý kluk se touží alespoň na chvíli stát hasičem hrdinou a zachránit dům před požárem. Vyleť k zásahu a zachraň všechny obyvatele.

Alltoys Teamsterz hasičská stanice - tahač-44%
1 300 Kč 719 Kč

Akce

Hasičská stanice v podobě pojízdného tahače. Brázděte cesty tahačem, nebo jen rozložte návěs a plnohodnotně užívejte všech funkcí. Tahač je vybaven funkčním výtahem a doprovodnými zvukovými efekty, které věrohodně dokreslují atmosféru na cestě.

MaDe Letadlo ČSA s českým hlasem 30 cm
569 Kč 499 Kč

Novinka

Dětské letadlo s licencí ČSA, s hlášením kapitána a letušky. Nahlédněte do systému letového provozu s tímto zábavným letadlem. Letadélko je vybaveno světelnými efekty a hlášením při startu, letu a přistání. Hlášení je stejné jako v opravdovém letadle!

Alltoys Teamsterz hasičské auto se zvukem a světlem
899 Kč 559 Kč

Novinka

Dej se k hasičům a vydej se s tímto hasičským vozem do akce. Auto svítí a vydává zvuky, tak bude na cestě k požáru k nepřehlédnutí. Na místě stačí vytáhnout žebřík, vyšplhat po něm k oknu a zachránit potřebného.

Little Tikes Interaktivní auto - modrý sporťák
349 Kč 299 Kč

Děti si interaktivní autíčko hned oblíbí. Vše, co musí udělat, je dotknout se vyznačených míst na autíčku a podívat se, jak autíčko jede nebo troubí nebo děti uslyší zvuky auta. Ke všemu stačí jeden dotek!

Lamps Auto odtahovka baterie
259 Kč

Novinka

Plastové odtahové auto se světlem a zvukem potěší každého kluka. Odvez špatně zaparkované auto, aby nepřekáželo jiným řidičům. Pomocí výsuvného ramene připevni auto a odtáhni ho tam, kde má své místo.

Lamps Robot policejní auto na baterie
249 Kč

Novinka

Policejní auto, které se samo transformuje na robota. S tímto policejním autem, které jezdí, svítí a hraje, tě čeká spousta legrace a zábavy.

Alltoys Teamsterz terénní jeep se zvukem a světlem
799 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S tímto funkčním terénním vozidlem si děti užijí spoustu zábavy. Přední světla svítí a blikají a auto vydává zvuk motoru. Vepředu je naviják a v zadní části kufr s úložným prostorem.

Mikro hračky Auto hasiči na setrvačník 28 cm
399 Kč 329 Kč

Novinka

Hasičské auto o velikosti 28 cm s výsuvným žebříkem jezdí na setrvačník. Každého malého hasiče jistě zaujme světelnými a zvukovými efekty, které se aktivují po stisknutí tlačítka. Vydej se s ním hrdinně k požáru a uhas ho!

Dickie Závodní auto Lightstreak-33%
449 Kč 299 Kč

Akce

Je čas si zazávodit! Pěkné závodní auto Lightstreak, které nadchne každého malého kluka. Vytvoř si okruh a zajeď ho v nejrychleším čase. Tvůj pokoj je teď Tvou tratí.

Alltoys Teamsterz policejní helikoptéra se zvukem a světlem
599 Kč 499 Kč

Novinka

Dej se k policii a vydej se s touto policejní helikoptérou na hlídku do oblak. Vrtulník svítí a vydává zvuky, tak bude na lovu zločinců k nepřehlédnutí. Mezi padouchy vzbudí zaslouženě rozruch, když se ukáže.

Lamps Jeep vojenský na baterie
239 Kč

Pořiďte svým malým vojákům tento jedinečný armádní jeep s otevíracími dveřmi. Automobil po stisknutí tlačítek na střeše autíčko svítí a vydává zvuky, všechny bojové operace s ním tak budou nezapomenutelné.

Lamps Bagr baterie
529 Kč 329 Kč

Stavební bagr na baterie (jsou součástí balení). Bagr po stisknutí tlačítek svítí a vydává zvuky. Každý kluk potřebuje pomocníka při práci. Díky funkcím bude hraní o něco zábavnější!

Little Tikes Interaktivní autíčko - nový sporťák
369 Kč 359 Kč

Děti si interaktivní autíčko hned oblíbí. Vše, co musí udělat, je dotknout se vyznačených míst na autíčku a podívat se, jak autíčko jede, nebo troubí nebo děti uslyší zvuky auta. Ke všemu stačí jeden dotek!

Wiky Helikoptéra Corps 76 cm
1 499 Kč

Novinka

Velitel bandy Proklatců získal nový super vybavený přepadový vrtulník. Dokážeš se ubránit a vrtulník sestřelit? Je vybavený střelným arsenálem a má světelné reálné zvukové efekty.

Little Tikes Interaktivní autíčko - modrý sporťák
389 Kč 319 Kč

Děti si interaktivní autíčko hned oblíbí. Vše, co musí udělat, je dotknout se vyznačených míst na autíčku a podívat se, jak autíčko jede nebo troubí nebo děti uslyší zvuky auta. Ke všemu stačí jeden dotek!

Lamps Auto popelářské baterie
239 Kč 189 Kč

Novinka

Oblíbený popelářský vůz potěší každého malého kluka, který touží stát se jednou popelářem. Naučte děti třídit odpad již od útlého věku. Auto svítí a vydává zvuk.

Dickie AS Popelářské auto 15 cm
259 Kč

Popelářské auto na volnoběh se světelným a zvukovým efektem. Udělej si pořádek ve svém pokojíčku pomocí auta, které nelze přehlédnout.

Teamsterz Ambulance 34 cm
779 Kč 519 Kč

Auto ambulance na volnoběh se zvukovými a světelnými efekty zaujme všechny děti, které mají rádi záchranáře. Sanitka má otevírací zadní dveře. Tlačítko pro aktivaci světla a zvuku je na boční straně sanitky.

Lamps Kamion přepravník s auty na baterie
419 Kč

Pořiďte svým malým automobilovým fanouškům tento jedinečný přepravník aut, který po stisknutí tlačítka vydává zvuky a svítí. S tímto automobilem budou všechny jízdy nezapomenutelné.

Dickie Auto Tuner Lightstreak-33%
449 Kč 299 Kč

Akce

Díky tomuto vytuněnému závoďákovi budeš šampionem všech srazů. Auto Tuner Lightstreak se stane ozdobou tvého pokojíčku. Užij si spoustu zábavy a utvoř si přehlídku všech modelů.

Lamps Auto míchačka baterie
309 Kč

Novinka

Auto míchačka nesmí chybět na žádné stavbě. A proto hurá na stavbu! Hračka podporuje rozvoj dětské fantazie a představivosti. Po stisknutí tlačítek vydává zvuky a svítí.

Wiky The Corps Vrtulník

Wiky The Corps Vrtulník

Hodnocení: 5
429 Kč

Novinka

Rain, vůdce The Corps, je vybaven špionážním zařízením. Ale pozor! Plague, předák proklatců nezůstává pozadu. Ve svém arzenálu má skvělý vrtulník s vysokorychlostní motorkou, která zvládne projet i ten nejhorší terén.

Dickie AS Hasičské auto 15 cm
279 Kč

Požární auto, se kterým se budeš cítit jako opravdový hasič. Napusť nádrž s vodou a začni hasit. Cestou zapni maják a sirénu, aby tě nikdo nemohl přehlédnout.

Lamps Auto policie baterie
239 Kč 169 Kč

Novinka

Zahoukej sirénou a vydej se zachránit město od zločinců. S tímto policejním autem, které vydává zvuky a svítí, tě čeká spousta legrace a zábavy. Policejní auto je na baterie.

Alltoys Teamsterz policejní auto se zvukem a světlem
599 Kč 399 Kč

Novinka

Dej se k policii a vydej se s tímto policejním autem na hlídku. Auto svítí a vydává zvuky, tak bude na lovu zločinců k nepřehlédnutí. Mezi padouchy vzbudí zaslouženě rozruch, když se ukáže.

Lamps Taxi baterie
239 Kč 189 Kč

Novinka

Zahraj si na taxikáře. Tento plastový taxík je na baterie. Nech nastoupit cestující a jízda může začít. Auto po stisknutí tlačítek na střeše svítí a vydává zvuky.

Lamps Baby autíčko autobus
179 Kč

Baby autíčko autobus se světlem a zvukem si oblíbí každý malý motorista. Ukončete prosím výstup a nástup, dveře se zavírají. Příští zastávka: dětský pokojíček!

Lamps Sada požární na baterie
549 Kč 459 Kč

Novinka

S touto sadou se budeš cítit jako pravý záchranář. Hasičská sada obsahuje helikoptéru, sanitku, člun, hasiče a hasičské auto, které je na baterie.

Dickie AS Ambulance 15 cm
249 Kč

Auto ambulance na volnoběh se světelným a zvukovým efektem. Přidej si do sbírky záchranářských vozidel jedno z nejdůležitějších. Zapni sirénu i maják a vydej se na pomoc.

Little Tikes Touch ´n' Go Ledadlo
479 Kč 329 Kč

Letadélko na kolečkách se zvuky. Pohyb a zvuky se aktivují jednoduše dotykem. Kompaktní velikost z této helikoptéry činí ideální hračku na cesty.

Lamps Policejní sada baterie
509 Kč 429 Kč

Novinka

S touto sadou se budeš cítit jako opravdový strážce zákona. Policejní sada obsahuje helikoptéru, terénní policejní auto, člun, policistu a policejní auto, které je na baterie.

Teamsterz Náklaďák s kontejnerem se zvukem a světlem
799 Kč 509 Kč

Teamsterz nákladní automobil s kontejnerem se zvukem a světlem. Pro každý druh odpadu jsou uzpůsobeny speciální popelářské vozy. Přesně tento náklaďák se dokáže postarat o to, aby skončily všechny odpadky tam, kde mají.

Lamps Helikoptéra na baterie
299 Kč 239 Kč

Pořiďte svým malým strážcům zákona tuto policejní helikoptéru, která po stisknutí tlačítka vydává zvuky a svítí. S tímto vrtulníkem budou všechny zásahy nezapomenutelné.

Little Tikes Interaktivní autíčko - červený náklaďák
349 Kč 269 Kč

Děti si interaktivní autíčko hned oblíbí. Vše, co musí udělat, je dotknout se vyznačených míst na autíčku a podívat se, jak autíčko jede nebo troubí nebo děti uslyší zvuky auta. Ke všemu stačí jeden dotek!

Alltoys Teamsterz vojenské auto se zvukem a světlem
599 Kč 499 Kč

Novinka

Dej se k policii či k armádě a vydej se s tímto obrněným autem do akce. Auto svítí a vydává zvuky, tak bude na lovu zločinců k nepřehlédnutí. Mezi padouchy vzbudí zaslouženě rozruch, když se ukáže.

Lamps Vojenské auto s raketou na baterie
269 Kč 239 Kč

Novinka

Jak snadné je hrát si s tím to autem na vojáky. Plastové auto s raketou je na baterie. Po stisknutí tlačítek na kapotě svítí a vydává zvuky.

Mikro hračky Auto transportér policejní 32 cm
399 Kč 329 Kč

Novinka

Plastový policejní transportér o velikosti 32 cm jezdí na setrvačník. Auto je vybaveno světelnými a zvukovými efekty, a proto zaujme každého kluka na první pohled. Po stisknutí příslušného tlačítka mu začne blikat policejní maják.

Lamps Sklápěčka se zvuky
389 Kč 319 Kč

Novinka

Tato sklápěčka je ideální pro všechny stavby. Nebude již žádný problém něco těžkého převést. Tak hurá na stavbu. Hračka je vyrobena z plastu. Plastová sklápěčka vydává zvuky a svítí.

Wiky The Corps Stíhačka
429 Kč

Novinka

Rain, vůdce The Corps, je vybaven špionážním zařízením a tou nejmodernější stíhačkou s raketami. Ale pozor! Plague, předák proklatců nezůstává pozadu. Ve svém arzenálu má skvělý vrtulník s vysokorychlostní motorkou, která zvládne projet i ten nejhorší terén.

Wiky The CORPS! Obrněné vozidlo Auto
499 Kč 489 Kč

Novinka

Vstup do světa drsné spravedlnosti The Corps a zažij spoustu akce a zábavy! Stisknutím tlačítka spusť zvukové a světelné efekty – hra může začít! Které vojenské vozidlo si vybereš?

Dickie Auto Midnight Racer
249 Kč 189 Kč

Autíčko na zpětné natažení se zvukem a hudbou. Pěkný závoďák, který nadchne každého malého kluka. Pořiď si i ty toho svého a jezdi jako o závod.

Teamsterz Odtahovka - rozbaleno-28%
799 Kč 569 Kč

Rozbaleno

Odtahové auto se světlem a zvukem potěší každého správného kluka. Odtáhni špatně zaparkované auto a ukaž řidičům, kdo je tu skutečným pánem. Pomocí výsuvného ramene naber auto a odtáhni jej tam, kde má své místo.

Auta pro děti

Páni, kluci! Vzpomenete si na ten nejúžasnější dárek, který jste dostali pod stromeček, k narozeninám, nebo jenom proto, že jste výjimečně nezlobili? Dáme ruku na to, že to bylo autíčko. Malé jen tak na ježdění na koberci, nebo legendární oranžová Tatrovka, do které se ti méně otylí z nás i celí vešli. To bylo poškrábaných kolen! Dopřejte i svému prckovi tu radost z aut a autíček pro děti.

Na MALL.CZ pro vás máme přichystány nejenom Tatrovky, ale i osobáky, autobusy, bagry, jeřáby, sanitky nakladače nebo popelářská auta. Rolba, kombajn, vrtulník, letadlo, motorka, teréňák nebo dokonce tramvaj - no to za našich mladých let nebylo. Máme i garáže, kam autíčka a vozítka pro děti můžete zaparkovat a další příslušenství, aby si vaše děti mohly vytvořit motosvět podle vlastní fantazie.

Á váš mladý si potrpí na značky? Máte pro něj i licenční modely známých značek, jako je Alfa Romeo, CAT, Chevrolet, Ferrari, John Deere nebo Mercedes-Benz.

Pokud si nejste jistí, zda je to či ono autíčko pro děti vhodné úměrně věku vašeho caparta, můžete filtrovat podle doporučeného věku. Auta máme rozdělená i podle pohlaví na klučičí, holčičí nebo unisex. Sběratelé modelů zase ocení možnost filtrovat podle měřítka autíčka.

Které dětské auto vykouzlí úsměv na tváři malého motoristy?

_____

^ Zpátky nahoru