Spin Master Demo Duke Bourák se zvuky
1 999 Kč 1 599 Kč

Interaktivní auto se srandovními zvuky. Při nárazu se demoluje ve 3 stupních. Pak je čas zmáčknout tlačítko opravy a ono se samo poskládá zpět do původního tvaru. Užij si „bezpečné“ demolování.

Mikro hračky Motorka závodní 28 cm narážecí na baterie
349 Kč

Novinka

Senzační motorka se zvukovým a světelným efektem o velikosti 28 cm zaujme každého fanouška těchto strojů na první pohled. Sedí na ní jezdec ve stejně barevné kombinéze, který naráží do věcí a opět pokračuje v jízdě, jako by se nic nestalo.

Popelářské auto se zvukovými a světelnými efekty
1 799 Kč 1 699 Kč

Novinka

DRIVEN Popelářské auto je skvělý dárek pro chlapce nebo dívku. Toto extra velké popelářské auto je nabito spoustou funkcí! Stisknutím tlačítka na střeše kabiny slyšíte reálný zvuk motoru a kontrolky světel blikají. Zatrubte nebo blikejte světlomety otočením volantu!

Hasičský vůz se zvukovými a světelnými efekty
1 699 Kč 1 599 Kč

Novinka

DRIVEN Hasičské auto se při hře stává skvělým výukovým pomocníkem. Realistická světla a zvuky vytvářejí autentický a vzrušující zážitek. Žebřík na horní části hasičského vozu s volnoběžkou se zvedá, otáčí a rozšiřuje, takže si děti dokážou představit, jak zachránit lidi v nouzi.

Autojeřáb se zvukovými a světelnými efekty
1 699 Kč 1 599 Kč

Novinka

DRIVEN Autojeřáb je nabitý funkcemi se světly a zvuky. Autojeřáb inspiruje vaše malé stavitele a architekty. Je vybaven několika pohyblivými částmi a měkkými gumovými koly pro snadné manévrování. Tlačítka na střeše a volantu pro realistické osvětlení a zvuky motoru.

Sklápěcí vůz se zvukovými a světelnými efekty
1 469 Kč 1 369 Kč

Novinka

DRIVEN Sklápěč s mnoha zábavnými funkcemi. Při vyklápění nákladu se korba nakloní dozadu a otevře se poklop v zadní části auta. Dveře u kabiny jsou otevírací. Otevřete kapotu a zkontrolujte motor. Tlačítky na volantu zatroubíte nebo zablikáte světlomety. Po stisknutím tlačítka na střeše auta uslyšíte motor a kontrolky se rozblikají.

Auta pro děti

Páni, kluci! Vzpomenete si na ten nejúžasnější dárek, který jste dostali pod stromeček, k narozeninám, nebo jenom proto, že jste výjimečně nezlobili? Dáme ruku na to, že to bylo autíčko. Malé jen tak na ježdění na koberci, nebo legendární oranžová Tatrovka, do které se ti méně otylí z nás i celí vešli. To bylo poškrábaných kolen! Dopřejte i svému prckovi tu radost z aut a autíček pro děti.

Na MALL.CZ pro vás máme přichystány nejenom Tatrovky, ale i osobáky, autobusy, bagry, jeřáby, sanitky nakladače nebo popelářská auta. Rolba, kombajn, vrtulník, letadlo, motorka, teréňák nebo dokonce tramvaj - no to za našich mladých let nebylo. Máme i garáže, kam autíčka a vozítka pro děti můžete zaparkovat a další příslušenství, aby si vaše děti mohly vytvořit motosvět podle vlastní fantazie.

Á váš mladý si potrpí na značky? Máte pro něj i licenční modely známých značek, jako je Alfa Romeo, CAT, Chevrolet, Ferrari, John Deere nebo Mercedes-Benz.

Pokud si nejste jistí, zda je to či ono autíčko pro děti vhodné úměrně věku vašeho caparta, můžete filtrovat podle doporučeného věku. Auta máme rozdělená i podle pohlaví na klučičí, holčičí nebo unisex. Sběratelé modelů zase ocení možnost filtrovat podle měřítka autíčka.

Které dětské auto vykouzlí úsměv na tváři malého motoristy?

_____

^ Zpátky nahoru