Simba Požárník Sam Hasičské auto Jupiter 2.0
1 099 Kč

Jupiter je velký hasičský vůz požárníka Sama. Plošina na žebříku může být vysunuta pro opravdu velké požáry. Vůz je vybaven funkční sirénou, která se zapína tlačítkem na boku v sekci hasičské výbavy a dále funkční reflektor.

Wow Fred popelářské auto
969 Kč

Popelářské autíčko na setrvačník od WOW Toys Recyklace nebyla ještě nikdy tak zábavná! Fred je roztomilé popelářské autíčko, které nakládá odpad pomocí svého předního naběráku, třídí popelnice a hází je pak dozadu. Autíčko na setrvačník vydává zvuky jako kdyby mělo opravdový motor!

Dickie Požárník Sam Hasičská základna 2019
1 099 Kč

Úžasná základna Požárníka Sama ideální pro angličáky velikosti 1:64 je tady. Zde se dějí všechny operace v Pontypandy. Základna má dvě podlaží, různé vchody a východy, spouštěč aut a další. Sada obsahuje auto Jupiter. Rozměr základny: 39×43×23 cm Není vhodné pro děti mladší 3 let.

Wow Multipack sada - Policie
789 Kč

Díky tomuto úžasnému setu od WOW Toys si odteď děti můžou užít dlouhé hodiny zábavy s kamarády z policie.

Wow Oskar policejní helikoptéra
659 Kč

Vrtulník s magnetickým zvedákem WOW Toys Nahoru, nahoru a pryč. Vrtulník Oskar na záchranu! Uchopte jeho velkou rukojeť a stiskněte „spoušť“, která aktivuje jeho hlavní rotor na setrvačník, pak pomocí zvedáku na magnetku vyzvedněte např. zloděje a otočením reflektoru je bezpečně spusťte na zem.

Wow Buddy Benny farmářská čtyřkolka
319 Kč

Poznej s WOW Toys život na farmě spolu s kamarádem Bennym a jeho přáteli. Benny je pestrobarevná čtyřkolka, která funguje na setrvačník a nevyžaduje žádné baterie.

Wow Mario pizzeria
559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vítejte v pizzérii u Maria – nejlepší restauraci ve městě! Spolu s šéfkuřem Máriem nyní můžete připravit skvělou italskou pizzu. Vložte postavičku kuchaře do otvoru komína na pizzérii a otočte s ním, aby si vybral přísady na pizzu a vytvořte pizzu margharitu, salámovou nebo vegetariana.

Wow Amy motorka s bočním přívěsem
439 Kč

Přidej se k Amy a vydej se s ní na skvělou dámskou jízdu na motorce. Moji nejlepší přátelé, medvídek Ted, koťátko Tiddles a řidička Annabelle mi dělají při jizdách na motorce společnost. Na vyjížďky se vydávám spolu s dalšími WOW kamarády – motorkou Maxem a Chloe.

Dickie Statečná autíčka - závodní auto Harry
269 Kč

Plastové závodní autíčko Harry ze seriálu Statečná autíčka je 8 cm dlouhé, umí blikat, mluvit ve čtyřech jazycích (CS, PL, RU) a vydávat zvuky. Součástí je PIN do mobilní aplikace. Určeno pro děti od 1 roku.

Wow Harvey kombajn

Wow Harvey kombajn

Hodnocení: 5
969 Kč

Kombajn WOW Toys na setrvačník s automatickým balíkovačem Hrajte si s tímto roztomilým kombajnem jako na farmě. Silný kombajn na setrvačník má vepředu rotující mlátičky, ve kterých chrastí nově sklizené zrno.

Simba Požárník Sam Hasičské auto Jupiter Hollywood
1 099 Kč

Limitovaná edice auta Jupiter Požárníka Sama. Plošina na žebříku může být vysunuta pro opravdu velké požáry. Vůz je vybaven funkční sirénou se třemi melodiemi, která se zapína na boku v sekci hasičské výbavy a dále funkční filmařský reflektor s příslušenstvím.

Dickie Statečná autíčka - policejní auto Pavlík
269 Kč

Plastové policejní autíčko Pavlík ze seriálu Statečná autíčka je 8 cm dlouhé, umí blikat, mluvit ve čtyřech jazycích (CS, PL, RU) a vydávat zvuky. Součástí je PIN do mobilní aplikace. Určeno pro děti od 1 roku.

Wow Casey karavan
889 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S tímto obytným karavanem prázdniny nikdy nekončí! Casey je obytný automobil, který v sobě ukrývá překvapení. Otevři střechu a najdeš kamarády na palandě, vyndej piknikový stůl a připrav občerstvení i pejskovi, který také cestuje karavanem.

Wow Letadlo Johny
419 Kč

WOW Toys letadlo na setrvačník s tajným nákladem Držte se, jsme připraveni ke startu! Johnny je skvělé letadélko na setrvačník s rotující vrtulí a nákladovým prostorem se třemi tajnými komorami. Tuto senzační sadu doplňuje panáček pilot dobrodruh a jeho kamarád tygr.

Wow Riley válec
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznam se s úžasným válcem silnic Rileym a silničářem Kevem od WOW Toys při pokládání asfaltu.

Wow Mike míchačka
794 Kč

Míchačka od WOW Toys na setrvačník s automatickým otáčením bubnu míchačky Míchačka Mike je novým pomocníkem mezi autíčky WOW určenými na stavbu.Je zodpovědný za velmi důležitý úkol – míchání cementu.

Wow Farmáři
1 129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Výhodná sada dvou hraček WOW z oblasti zemědělství. Obsahuje čtyřkolku Buddy Benny a kombajn Harvey s veškerým příslušenstvím.

Wow Frankie autíčko
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sportovní autíčko na setrvačník od WOW Toys Připoutejte se – Frankie je tak rychlý jako blesk a vždy připravený na trať! Tato sada zahrnuje panáčka řidiče a autíčko na setrvačník vydávající zvuky jako by mělo opravdový motor!

Wow Multipack sada - Na stavbě
789 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Díky tomuto úžasnému setu od WOW Toys si nyní děti mohou užít dlouhé hodiny zábavy s kamarády ze stavby.

Dickie Statečná autíčka - policejní stanice
979 Kč

Policejní základna ze seriálu Statečná autíčka o rozměrech 49 × 17 × 30 cm. Součástí základny je helikoptéra se zvuky a světly a hlásný reproduktor mluvící Česky a Slovensky. Dále bonus PIN kód do mobilní aplikace. Vhodné pro děti od 1 roku.  Součástí základny nejsou autíčka Haničky ani Pavlíka.

Dickie Statečná autíčka - popelář
269 Kč

Plastové popelářské autíčko ze seriálu Statečná autíčka je 8 cm dlouhé, umí blikat, mluvit ve čtyřech jazycích (CS, PL, RU) a vydávat zvuky.  Součástí je PIN do mobilní aplikace. Určeno pro děti od 1 roku.

Dickie Statečná autíčka - bagr
269 Kč

Plastový bagr ze seriálu Statečná autíčka je 8 cm dlouhý, umí blikat, mluvit ve čtyřech jazycích (CS, PL, RU) a vydávat zvuky. Součástí je PIN do mobilní aplikace. Určeno pro děti od 1 roku.

Dickie Statečná autíčka - mašinka
269 Kč

Plastová mašinka ze seriálu Statečná autíčka je 8 cm dlouhá, umí blikat, mluvit ve čtyřech jazycích (CS, PL, RU) a vydávat zvuky. Součástí je PIN do mobilní aplikace. Určeno pro děti od 1 roku.

Wow Penny autíčko pro pejska
419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

WOW Toys autíčko s pejskem na setrvačník Připojte se k Penny a užijte si s ní a jejím pejskem jménem Roxy zábavný den. Vyrazíme do obchodů nebo na pláž! Autíčko Penny jezdí na setrvačník a to znamená, že se nikdy nezpozdí.

Wow Rory hasičská helikoptéra
659 Kč

Rory je hasičská helikoptéra od WOW Toys, která je vždy připravená vzlétnout, když hrozí jakékoli nebezpečí. Vyzkoušej si, jak jednoduše Rory vyzvedne lehátko se zraněným Jonnym. Po převezení na bezpečné místo Rory spustí zraněného opět na zem díky otočnému světlu na boční straně helikoptéry.

Dickie Statečná autíčka - městští pomocníci
419 Kč

Plastové odtahové autíčko s robůtkem a přívěsem ze seriálu Statečná autíčka je 8 cm dlouhé, umí blikat, mluvit ve čtyřech jazycích (CS, PL, RU) a vydávat zvuky. Součástí je PIN do mobilní aplikace. Určeno pro děti od 1 roku.

Wow Bertie hasičská čtyřkolka
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Já jsem čtyřkolka Bertie od WOW Toys, ale můžete mi říkat Bert. Vyrážím do terénu, jakmile ve měste vypukne požár. Spolu se svým odvážným dalmatinem Russellem a hasičem Kurtem pomůžeme lidem a uhasíme každý oheň. Přidej se k nám!

Wow Rocco závodní tahač s autem
969 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozměry balení: 440 × 165 × 247 (mm) Věk: 1,5 – 5 Bezpečné hračky Wow: neobsahují PVC a toxické barvy, hrany hraček jsou zaoblené pro maximální bezpečnost dětí při hře.

Wow Henry nákladní auto s přívěsem
619 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozměry balení: 320 × 160 × 185 (mm) Věk: 1,5 – 5 Bezpečné hračky Wow: neobsahují PVC a toxické barvy, hrany hraček jsou zaoblené pro maximální bezpečnost dětí při hře.

Wow Charlie policejní autíčko
419 Kč

Policejní autíčko na setrvačník od WOW Toys Toto rychlé policejní auto na setrvačník je vždy na blízku, aby vám pomohlo. Pomocí tlačítka může policista otevřít střechu autíčka. Tuto pohotovostní záchranářskou sadu doplňuje věrný policejní pejsek.

Wow Chloe a její cukrárna
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vítejte v cukrárně u Chloe od WOW Toys – nejlelepší cukrárně ve městě WOW. Spolu s milou cukrářskou Chloe nyní můžeš připravit chutné koláčky. Umístěte jeden z velkých zákusků do otvoru na vrchní části cukrárny a otoč s ním, abyste si vybrali přísady na přípravu koláčků.

Wow Jimmy z Jurského parku
659 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vydej se s WOW Toys na cestu zpět časem do období pravěku spolu s autíčkem Jimmy, pračlověkem Stigglem a dvěma dinosaury Brontym a Tricksym. Při poznávání světa v pravěku můžeš pozorovat jak se z obrovského vajíčka vylíhne malý dinosaurus.

Wow Pete policejní letadlo
419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pomáhejte spolu s policejním letadýlkem Petem od WOW Toys udržovat pořádek ve městě a chránit všechny WOW přátelé. Pete policejní letadlo je skvělá hračka pro děti, která funguje na setrvačník a nevyžaduje žádné baterie.

Wow Harry veterinářská helikoptéra
659 Kč

Vrtulník s magnetickým zvedákem WOW Toys Nahoru, nahoru a pryč. Vrtulník Harry na záchranu! Uchopte jeho velkou rukojeť a stiskněte „spoušť“, která aktivuje jeho hlavní rotor na setrvačník, pak pomocí zvedáku na magnetku vyzvedněte zraněná zvířata a otočením reflektoru je bezpečně spusťte na zem.

Wow Misty koník a jezdkyně Molly
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Malá jezdkyně Molly a její koník Misty od WOW Toys jsou nejlepšími přáteli. S touto milou hračkou si děti užijí plno zábavy při hře spolu s pěknou růžovou stodolou. Otoč kohoutka sedícího na střeše stodoly a vysunu se žlábek s dobrým a oblíbeným pokrmem pro koníka Misty.

Dickie Požárník Sam Hasičské auto MEGA Jupiter
1 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Speciální obří rozkládácí auto Jupiter MEGA je skutečně jedinečnou hračkou. Oceníte jeho variabilitu ať už do pokoje nebo na cesty. Jako bonus obsahuje řadu příslušentsví a angličáky Jupitera a Wallaby II. Složený má 42,5 cm, rozložený jako základna má 48×64×28 cm. Obsahuje zvukové efekty.

Simba Požárník Sam Mega hasičská stanice XXL
2 199 Kč
+ doprava zdarma

Hasičská základna je místo, odkud vyráží všichni hasiči na záchranné mise. Řídící jednotka se světelnou signalizací ukáže mladým hasičům, kde je jejich další mise. Když se rozezní siréna, hasiči se sklouznou po tyčy, otevřou se hlavní vrata a můžeme vyrazit vyřešit stav nouze.

Wow Bernie traktůrek
559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Traktor od WOW Toys na setrvačník s přívěsem Bernie je zábavný traktůrek, který se opravdu kodrcá a jeho komín společně s ním! Tato 7-dílná sada obsahuje panáčka zemědělce, ovečku, ovčáka a dva ploty, které se dají naložit na traktor a přívěs s magnetkem.

Wow Cody policejní závoďák
319 Kč

Policejní závoďák Cody je předurčen k nemilosrdnému lapání zločinců ať už ujíždějí v čemkoli. Policejní serežant šlápne na plyn a zločinci nemají šanci. Auto na setrvačník s možností zapojení přívěsu.

Wow Ernie hasičské auto
659 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

WOW Toys Hasičské autíčko na setrvačník Hoří! Hoří! Ernie se svou posádkou hasičů přijíždí na záchranu. Prstem stiskněte tlačítko se zvonkem a sledujte maják autíčka, proti jakémukoliv imaginárnímu požáru použijte otočný žebřík.

Wow Marko s moto týmem
659 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Marko je závodník na motorce, který se snaží vyhrávat. Proto jezdí se svým autem a přívěsem na motorku po závodech a dělá vše proto, aby vyhrál. Když se mu nedaří kontroluje motorku na stojanu, který vozí stále sebou.

Wow Sammy probřežní hlídka
559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vyjeďte se mnou na moře a nechte se unášet na vlnách. Když je potřeba, vytáhnu záchranářský kruh a zachráním plavce, kteří volají o pomoc.

Auta pro děti

Páni, kluci! Vzpomenete si na ten nejúžasnější dárek, který jste dostali pod stromeček, k narozeninám, nebo jenom proto, že jste výjimečně nezlobili? Dáme ruku na to, že to bylo autíčko. Malé jen tak na ježdění na koberci, nebo legendární oranžová Tatrovka, do které se ti méně otylí z nás i celí vešli. To bylo poškrábaných kolen! Dopřejte i svému prckovi tu radost z aut a autíček pro děti.

Na MALL.CZ pro vás máme přichystány nejenom Tatrovky, ale i osobáky, autobusy, bagry, jeřáby, sanitky nakladače nebo popelářská auta. Rolba, kombajn, vrtulník, letadlo, motorka, teréňák nebo dokonce tramvaj - no to za našich mladých let nebylo. Máme i garáže, kam autíčka a vozítka pro děti můžete zaparkovat a další příslušenství, aby si vaše děti mohly vytvořit motosvět podle vlastní fantazie.

Á váš mladý si potrpí na značky? Máte pro něj i licenční modely známých značek, jako je Alfa Romeo, CAT, Chevrolet, Ferrari, John Deere nebo Mercedes-Benz.

Pokud si nejste jistí, zda je to či ono autíčko pro děti vhodné úměrně věku vašeho caparta, můžete filtrovat podle doporučeného věku. Auta máme rozdělená i podle pohlaví na klučičí, holčičí nebo unisex. Sběratelé modelů zase ocení možnost filtrovat podle měřítka autíčka.

Které dětské auto vykouzlí úsměv na tváři malého motoristy?

_____

^ Zpátky nahoru