Goldbuch Fotoalbum dětské Romantic
858 Kč

Krásné kvalitní fotoalbum na růžky v netradiční světle šedé barvě. Kdo hledá něco výjimečného než tak častou růžovou a modrou, právě jste našli. Tento nádherný potah se zlatou ražbou od firmy Turnowsky dodává albu naprosto jedinečný styl a díky tomu, že se vyrábějí malé série, také originalitu.

KPH Dětské fotoalbum Baby flower růžové
515 Kč

Krásné fotoalbum na fotografie vašich dětí v růžové barvě doplněné zlacením srdíček na deskách. Na předních deskách je otvor pro obrázek vašeho miminka. K vlepování fotek slouží 60 papírových stran /30listů/, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

Innova Editions Samolepicí fotoalbum Baby clothes
658 Kč

Neobyčejné samolepící foto album pro fotky vašich dětí. na deskách má šňůru s dětskými oblečky s malinkatými dřevěnými kolíčky. Desky jsou potaženy plátnem. Album obsahuje 50 stran (25listů) o rozměru 23×32 cm. Do alba se vám tedy vejde i fotografie velikosti A4.

Tradag Dětské fotoalbum modré
229 Kč

Dětské foto-album modré s čápem, kočárkem, autíčkem na fotky nejmenších dětí. Perfektní dárek do porodnice! Matně laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku co se vkládá zevnitř. Kapacita 200 foto 10×15. Systém průhledných kapes na papírovém listu k zasunutí fotky.

KPH Dětské fotoalbum Baby time 300 růžové
320 Kč

Dětské zasunovací fotoalbum na fotografie 10×15 cm s papírovými listy a místem na popis fotografií. Kapacita fotoalba je 300 fotografií, 3 fotografie nad sebou. Desky s jemným růžovým potiskem a dvěma okénky pro vložení detailu fotografií.

Tradag Fotoalbum Modrá sova
247 Kč

Foto-album Modrá sova na fotografie s krásnou modrou sovičkou na deskách. Skvělé album pro fotky vašich dětiček a hlavně kluků. Album má šitou vazbu, papírové listy s průhlednými kapsami a místem na popis po straně každé fotografie.

Walther Fotoalbum Méďa
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Méďa plyšák je foto-album s deskami z tvrdého papíru smetanové barvy, s výřezy na přední desce. Na ilustrované strany můžete napsat jméno vašeho človíčka a bude zdobit tento výřez nebo si na ni můžete nalepit 4 fotografie 6 × 7,5 cm. První čtyři strany jsou určené pro popis údajů o vašem miláčkovi…

Goldbuch Fotoalbum Karophant
693 Kč

Když si na sebe vezme slon károvaný oblek, říká se mu Karophant. To si myslí ve firmě Goldbuch, kde vyrobili a toto album na fotky vašich dětí. Laminované desky foto-alba obsahují 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Tradag Fotoalbum Méďa plyšák klasik
399 Kč

Foto-album Méďa kde se dva méďové objímají na fotoalbu na fotky vašich nejdražších. Album má perfektní zpracování a nemusíte se bát použít jej jako dárek. Laminované lesklé desky s ostrým tiskem. Obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum Sovy na houpačce
649 Kč

Foto-album Sovy je klasické album s barevným motivem malých sov sedících na houpačce vhodné pro fotky vašich dětiček. Laminované desky alba obsahují 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Tradag Fotoalbum Žirafa dětské
199 Kč

Veselé foto-album Žirafa baby na fotky vašich ratolestí s legrační žirafou na deskách. Na titulní straně alba je a otvor pro vaši fotografií. Tak si vytvoříte osobitý vzhled alba. Systém průhledných kapes k zasunutí fotky a místem na popis po straně. Lepená vazba a laminované desky.

Walther Dětské fotoalbum Friis
879 Kč

Klasické fotoalbum s šitou vazbou. Desky fotoalba s krásnou ilustrací králíčka jsou laminovány. Na předních stranách je místo na vepsání důležitých údajů děťátka. K vlepování fotek slouží 50 stran (25 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Walther.

Tradag Dětské fotoalbum růžové
229 Kč

Dětské foto-album růžové pro fotografie vašich nejmenších dětí, miminek a batolat. Růžové provedení pro holčičky. Album má matně laminované desky a na přední straně otvor pro vaši fotku co se vkládá zevnitř. Album pojme 200 fotek 10×15. Systém průhledných kapes na papírovém listu k zasunutí fotky.

Innova Editions Fotoalbum Mašle modrá
499 Kč

Dětské fotoalbum modré zasunovací je uloženo v dárkové krabici s mašličkou. Foto-album s kapacitou 200 fotografií formátu 10×15 cm, po straně s místem na popis. Modré papírové listy. Krabice a desky fotoalba jsou zdobeny dětskými motivy z veluru. Okénko v deskách pro vaše fotografie.

Goldbuch Fotoalbum Unicorn Baby Girl
693 Kč

Bájný jednorožec na růžovém foto-albu pro uložení fotografií malých holčiček. V laminovaných deskách je 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Kvalitní fotoalbum od firmy Goldbuch.

Goldbuch Fotoalbum Méďa Goldbuch
689 Kč

Dětské klasické foto-album Méďa je stejně hravé jako Vaše děti. Výrobce albumů Goldbuch je zárukou kvality. Obsahuje 60 stran na 360 fotek 9×13, 240 fotek 10×15 nebo 120 fotek 13×18. Mezi listy je jemný papír, který chrání Vaše fotografie.

Tradag Fotoalbum Adéla
269 Kč

Krásné foto-album se slonem na deskách pro fotky vašich dětí, hlavně holčiček v tradiční růžové barvě. Foto-album má laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku. Šitá vazba, papírové listy a místo na popis vedle každé fotografie. Kapacita 200 foto.

Tradag Rumcajs a hvězdy samolepicí fotoalbum
299 Kč

Veselé a hravé samolepicí foto-album s Rumcajsem, loupežníkem z Řáholce a večerníčkových pohádek. Fotky vašich dětí budou v tomto albu vypadat skvěle. Desky fotoalba jsou lesklé, laminované. Obsah je 40 samolepicích stran (20listů) na šroubované vazbě.

Tradag Fotoalbum Adam
269 Kč

Krásné foto-album s krokodýlem na deskách pro fotky vašich dětí, hlavně kluků v tradiční modré barvě. Album má laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku. Šitá vazba, papírové listy a místo na popis vedle každé fotografie.

Tradag Fotoalbum Rumcajs

Tradag Fotoalbum Rumcajs

Hodnocení: 4
199 Kč

Foto-album s Rumcajsem a Cipískem, ze známých televizních večerníčků od pana Radka Pilaře. Album pojme 200 fotografií 10×15, které se ukládají do průhledných kapes na papírových listech. Vedle každé fotografie je místo na poznámky.

Tradag Fotoalbum Kuba
329 Kč

Kuba je zajímavé foto-album pro fotky vašich nejmilejších s textilním potahem, na kterém jsou vytištěny dětské hračky Na přední desce je okénko s rámečkem pro umístění vaší fotografie. Systém průhledných kapes k zasunování fotografií s šitou vazbou.

Tradag Fotoalbum Měsíček modré
229 Kč

Foto album Měsíček modré pro fotografie miminek a batolat v modré barvě. Na deskách má pěkný motiv měsíčku a okénko pro vložení fotky vlastního mimča. Systém průhledných kapes na papírových listech k zasunování fotek a místem na popis vedle každého obrázku. Do alba se vejde 200 fotek 10×15.

Tradag Fotoalbum Slon modrý
169 Kč

Foto-album Slon modrý pro jednoduché a rychlé uložení fotek dětí a veselých slůňat. Kapacita 200 fotek 10×15. Systém průhledných kapes k zasunování fotografií.

Tradag Fotoalbum Méďa modrý
269 Kč

Foto-album s méďou v modré barvě pro fotky vašich dětí, hlavně kluků. Do foto-alba se vejde 300 fotek 10×15, systém průhledných kapes k zasunování fotek a místo na popis fotky po straně každé fotky.

Tradag Fotoalbum Honzík
269 Kč

Honzík je pěkné a veselé foto-album pro fotky vašich dětiček a modrá barva ho předurčuje pro hlavně pro fotografie kluků. Na přední desce je okénko s ozdobným rámečkem, kam si dáte vaši fotku. Systém průhledných kapes k zasunování fotografií a šitá vazba papírových listů.

Walther Fotoalbum Little foot
799 Kč

KLASICKÉ album v DÁRKOVÉ KRABICI. Desky jsou světle smetanové barvy z tvrdého papíru. Přední deska je se čtyřmi výřezy, po vyjmutí volného listu si do jednoho z nich můžete vepsat jméno vašeho miláčka nebo je můžete použít pro nalepení čtyř fotografií vašeho miminka.

Tradag Fotoalbum Modré slůně
399 Kč

Veselé foto-album se slonem na kterém naleznete hromadu veselých zvířátek a fotky dětí se v něm budou perfektně vyjímat. Desky jsou laminované a na přední straně mají otvor pro vložení vlastní fotky. Obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Innova Editions Fotoalbum Mazlíček
199 Kč

Foto-album Mazlíček je dětské zasunovací fotoalbum na 200 foto 10×15 s vkládací popiskou. Modře kolorované listy pod kapsami na fotografie.

Tradag Fotoalbum Dětský svět v růžovém
399 Kč

Krásné dětské foto-album s medvědem na 200 fotografií, které je uloženo v růžové krabici na mašli. Vaše foto-album s fotkami tak bude obzvlášť dobře chráněné a bude vám dělat radost dlouhou řadu let. Foto-album má kapacitu 200 fotek 10×15, papírové listy a místo na popis vedle každé fotografie.

Tradag Svatba samolepicí fotoalbum
699 Kč

Samolepicí foto-album pro svatební fotografie nevěsty, ženicha, družiček, dětiček, maminek i babiček. V bělostném potahu desek jsou vyraženy decentní květy. Album je dále uloženo v pevné kartonové krabici s průhledným víkem a může být perfektním svatebním darem.

Goldbuch Fotoalbum Baby Dots
693 Kč

Puntíkový design na dětském klasickém foto-albu. Toto fotoalbum je určeno pro všechny co vyznávají minimalisticky design. Laminované desky obsahují 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Kvalita od firmy Goldbuch.

Tradag Fotoalbum baby Sova růžové
229 Kč

Foto-album Sova v růžové barvě pro fotky vašich dětí a hlavně holčiček. Album má laminované desky, kapacita je 200 foto 10×15. Systém průhledných kapes na papírovém listu k zasunutí fotky. Ke každému obrázku můžete připojit popis po straně. Výborná kvalita za příznivou cenu.

Tradag Fotoalbum Měsíček růžové
229 Kč

Foto-album Měsíček růžové pro fotky miminek a batolat v růžovém provedení. Na deskách má veselý motiv měsíčku a otvor pro vložení fotky vašeho miminka. Systém průhledných kapes na papírových listech k zasunování fotografií a místem na popis vedle každého obrázku.

Goldbuch Fotoalbum Goldbuch Funny Animal
629 Kč

Klasické foto-album s legrační skupinou zvířátek určené k vlepování fotografií vašich dětí a dalších ratolestí. Obsahuje 60 stran (30 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotek.Kvalita od firmy Goldbuch.

Goldbuch Fotoalbum Dreamteam
590 Kč

Klasické foto-album Goldbuch se zvířátky co tvoří tým snů určené k vlepování fotografií vašich dětí a miminek. Obsahuje 60 stran (30 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotek. Kvalita od firmy Goldbuch.

Goldbuch Fotoalbum Playgroud
588 Kč

Klasické foto-album na růžky s legračními zvířátky určené k vlepování fotografií vašich dětí a miminek. Obsahuje 60 stran (30 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotek. Kvalita od firmy Goldbuch.

Tradag Kočárek samolepicí album
279 Kč

Samolepicí foto-album na fotky našich miminek a batolat s krásným kočárkem. Barva je poněkud zvláštní směs zelené a šedé, která není oproti tradiční růžové a modré obvyklá, ale je velmi elegantní. Desky jsou potažené lesklým laminem a obrázek je proto vynikne v těch nejlepších barvách.

Tradag Fotoalbum Mimi
269 Kč

Dětské zasunovací foto-album na 200 foto 10×15 s místem na popis. Na titulní straně foto-alba je okénko pro umístění fotografie vašeho děťátka. Modré provedení pro kluky.

ZEP Scrapbook album dětské růžové
247 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Neobyčejné foto-album na fotografie vašich dětí. Do tohoto zvláštního foto-alba můžete své úžasné fotky jak vlepovat, tak i zasunovat pod fólii.Každou fotku můžete pak doplnit popisem nebo ty vlepené doplnit dalšími doplňky, které naleznete v sekci Scrapbook.

Innova Editions Fotoalbum Batole
95 Kč

Z kolekce LOVE Vám představujeme dětské zasunovací foto-album Batole na 100 fotek 10×15 cm. Motiv je od známé fotografky Rachael Hale jejíž obrázky vždy potěší.

Innova Editions Fotoalbum Míša a já
429 Kč

Dětské klasické roztomilé foto-album s motivem z kolekce LOVE od známé fotografky Rachael Hale. Kapacita 400 foto 10×15 nebo 200 foto 13×18 na 100 stranách velikosti 29×28 cm.

Tradag Fotoalbum Čáp modrý
399 Kč

Foto-album modré s čápem pro fotky vašich miminek a batolat a malých dětí.Vhodné jako dárek do porodnice. Desky mají matný povrch a na přední straně mají otvor pro vložení vlastní fotky. Obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Tradag Fotoalbum Křemílek a Vochomůrka klasické
399 Kč

Křemílek a Vochomůrka jsou dva skřítci s chaloupky pod pařezem z večerníčkových pohádek na dobrou noc. Fotky vašich dětí se budou v tomto albu vyjímat skvěle a jistě budou prohlížení fotek milovat! Desky jsou proto lesklé, laminované, lehce otíratelné.

Tradag Fotoalbum Retro kočárek
399 Kč

Chcete uložit fotky vašich dětí do foto-alba a nebaví vás běžná modrá a růžová. Je tu album s kočárkem ve stylu retro a netradičních, elegantních hnědých barev. Klasické provedení na vlepování fotek. Album obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Tradag Fotoalbum Hračky modré
369 Kč

Foto-album Hračky modré pro fotky vašich miminek, kojenců, batolat atd. Desky alba jsou laminované a na přední straně doplněné o plastický měsíček, stuhu a rámeček pro vložení vlastní fotografie o rozměru 8×6 cm. Nápis baby je opatřen efektním lesklým lakem, který na fotografii není moc vidět.

ZEP Fotoalbum Štěně
305 Kč

Z tohoto modrého foto-alba se na vás dívá krásné štěně pejska rasy, kterou neznáme. Doporučujeme na fotky vašich dětiček, chlapečků a pejsků. Klasické provedení, papírové listy spojené šitou vazbou a laminované desky.

ZEP Fotoalbum Kotě
305 Kč

Z tohoto fialového foto-alba se na vás dívá krásná kočička. Doporučujeme na fotky vašich dětiček, holčiček a kočiček. Klasické provedení, papírové listy spojené šitou vazbou. Album obsahuje 100 stran (50 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.