Široká nabídka produktů z kategorie Dětská fotoalba na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Dětská fotoalba nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
Kraftika Fotoalbum "baby" na 200 fotografií 10x15 cm, mix

Kraftika Fotoalbum "baby" na 200 fotografií 10x15 cm, mix

1 518 Kč
1 477 Kč

Vždy tak oceňujeme dětské fotografie, ukládáme je a pak je ukazujeme sami již dospělé děti a pak vnoučata nebo dokonce pravnoučata. Představte si, jak bude hezké dát jasné teplé vzpomínky, mluvit o prvním dni narození, nové tříkolové kolo nebo smích.

Partner: KRAFTIKA
Kraftika Fotoalbum "ahoj, narodil jsem se!"

Kraftika Fotoalbum "ahoj, narodil jsem se!"

831 Kč
809 Kč

Barva: Modrá Pro koho: pro chlapce Počet listů: 24 Počet fotografií: 29 Počet stran: 48 Témata: dětské Krycí materiál: karton Téma dovolené: narození dítěte Materiál: karton Listový materiál: papír Ochranná Známka: Rosman Země výrobce:.

Partner: KRAFTIKA
Tradag Fotoalbum Krtek a kalhotky klasické
5x

Tradag Fotoalbum Krtek a kalhotky klasické

399 Kč

Jak Krtek ke kalhotkám přišel, je jedna z prvních pohádek se známou postavičkou z večerníčků. Fotky vašich dětí se budou v tomto albu vyjímat skvěle a jistě budou prohlížení fotek milovat! Desky jsou proto lesklé, laminované, lehce otíratelné.

KPH Fotoalbum klasické Happy baby
1x

KPH Fotoalbum klasické Happy baby

530 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Klasické dětské fotoalbum Happy baby s minimalistickým potiskem. Ve fotoalbu je 60 stran /30listů/, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií. Do alba se vlepují fotografie na růžky, podlepky nebo speciální lepidlo, které najdete v příslušenství.

HOME DECOR Fotorámeček BABY 0-6 let 48 x 14,8 x 0,8 cm

HOME DECOR Fotorámeček BABY 0-6 let 48 x 14,8 x 0,8 cm

227 Kč

Fotorámeček BABY 0–6 let 48 × 14,8 × 0,8 cm ve tvaru vysokého domku s komínem, je vybaven 6 okénky 1 až 6 month a 6 okénky 1 až 6 years (12 fotografií 5×5cm). Fotorámeček je vybaven praktickým závěsem k montáži na stěnu.

Partner: Popron.cz
Tradag Fotoalbum Modrá sova
5x

Tradag Fotoalbum Modrá sova

247 Kč

Foto-album Modrá sova na fotografie s krásnou modrou sovičkou na deskách. Skvělé album pro fotky vašich dětiček a hlavně kluků. Album má šitou vazbu, papírové listy s průhlednými kapsami a místem na popis po straně každé fotografie.

Tradag Svatba samolepicí fotoalbum
3x

Tradag Svatba samolepicí fotoalbum

699 Kč

Samolepicí foto-album pro svatební fotografie nevěsty, ženicha, družiček, dětiček, maminek i babiček. V bělostném potahu desek jsou vyraženy decentní květy. Album je dále uloženo v pevné kartonové krabici s průhledným víkem a může být perfektním svatebním darem.

Tradag BUNNY ALBUM O100 10x15

Tradag BUNNY ALBUM O100 10x15

79 Kč

Jednoduché a praktické dětské foto album typu kniha na 100 fotografií 10×15. Plastové vnitřek (PP), desky z tvrdého papíru. Na povrchu je leskle laminovaný tištěný design na papírovém podkladu (ART PRINT). Rozměr alba je 12 × 17 cm.

Partner: TRADAG