Kraftika Fotoalbum-profil "dívka"
612 Kč

Pro koho: pro dívky Počet listů: 13 Předmět: dětské Krycí materiál: karton Téma oslavy: narození dítěte Listový materiál: papír Materiál: papír, lepenka Hmotnost: 378 g.

Kraftika Fotoalbum-dotazník "chlapec"
603 Kč

Pro koho: pro chlapce Počet listů: 13 Předmět: dětské Krycí materiál: karton Téma oslavy: narození dítěte Listový materiál: papír Materiál: papír, lepenka Hmotnost: 385 g.

Tradag Fotoalbum Kuba

Tradag Fotoalbum Kuba

Hodnocení: 5
329 Kč

Kuba je zajímavé foto-album pro fotky vašich nejmilejších s textilním potahem, na kterém jsou vytištěny dětské hračky Na přední desce je okénko s rámečkem pro umístění vaší fotografie. Systém průhledných kapes k zasunování fotografií s šitou vazbou.

Tradag Dětské fotoalbum modré
229 Kč

Dětské foto-album modré s čápem, kočárkem, autíčkem na fotky nejmenších dětí. Perfektní dárek do porodnice! Matně laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku co se vkládá zevnitř. Kapacita 200 foto 10×15. Systém průhledných kapes na papírovém listu k zasunutí fotky.

KPH Dětské fotoalbum Baby vision modré
440 Kč

Neobyčejné fotoalbum na fotky dětí v modré variantě. Zaujme hlavně velkorysým prostorem pro vložení vlastích fotek na přední desce dosahující dojmu fotogalerie. Fotky jednoduše přilepíte na vložený papír a zasunete z boku.

Goldbuch Klasické fotoalbum Fortuna růžové
784 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Foto album Fortuna s medvídkem pro fotky vašich dětí, miminek v růžové variantě. Laminované desky alba obsahují 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Goldbuch.

Tradag Fotoalbum Modrá sova
247 Kč

Foto-album Modrá sova na fotografie s krásnou modrou sovičkou na deskách. Skvělé album pro fotky vašich dětiček a hlavně kluků. Album má šitou vazbu, papírové listy s průhlednými kapsami a místem na popis po straně každé fotografie.

Tradag Svatba samolepicí fotoalbum
699 Kč

Samolepicí foto-album pro svatební fotografie nevěsty, ženicha, družiček, dětiček, maminek i babiček. V bělostném potahu desek jsou vyraženy decentní květy. Album je dále uloženo v pevné kartonové krabici s průhledným víkem a může být perfektním svatebním darem.

Tradag Fotoalbum Adéla

Tradag Fotoalbum Adéla

Hodnocení: 5
269 Kč

Krásné foto-album se slonem na deskách pro fotky vašich dětí, hlavně holčiček v tradiční růžové barvě. Foto-album má laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku. Šitá vazba, papírové listy a místo na popis vedle každé fotografie. Kapacita 200 foto.

KPH Fotoalbum Zajda růžové
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické fotoalbum Zajda v růžových barvách pro fotky dětí a miminek. Na přední desce najdete roztomilého méďu doplněného lesklými srdíčky. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

KPH Dětské fotoalbum Baby stars růžové
499 Kč

Klasické dětské fotoalbum růžové barvy s okénkem. Přední desky mají rámeček na vlastní titulní fotografii čtvercového formátu a jsou zdobeny padajícími stříbrnými hvězdičkami.

KPH Dětské fotoalbum Baby fantasy růžové
379 Kč

Fotoalbum na 300 fotek 10×15 cm s růžovým dinosaurem a blýskavou ražbou na deskách. Laděno do starorůžového odstínu. Album obsahuje systém průhledných kapes na papírových listech a vedle každé fotografie je místo na popis události.

Tradag Fotoalbum Žirafa dětské
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Veselé foto-album Žirafa baby na fotky vašich ratolestí s legrační žirafou na deskách. Na titulní straně alba je a otvor pro vaši fotografií. Tak si vytvoříte osobitý vzhled alba. Systém průhledných kapes k zasunutí fotky a místem na popis po straně. Lepená vazba a laminované desky.

Tradag Fotoalbum Rumcajs

Tradag Fotoalbum Rumcajs

Hodnocení: 4,5
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Foto-album s Rumcajsem a Cipískem, ze známých televizních večerníčků od pana Radka Pilaře. Album pojme 200 fotografií 10×15, které se ukládají do průhledných kapes na papírových listech. Vedle každé fotografie je místo na poznámky.

Tradag Fotoalbum Krtek a kalhotky klasické
399 Kč

Jak Krtek ke kalhotkám přišel, je jedna z prvních pohádek se známou postavičkou z večerníčků. Fotky vašich dětí se budou v tomto albu vyjímat skvěle a jistě budou prohlížení fotek milovat! Desky jsou proto lesklé, laminované, lehce otíratelné.

KPH Dětské fotoalbum Baby fantasy modré
379 Kč

Fotoalbum na 300 fotek 10×15 cm s zeleným dinosaurem a blýskavou ražbou na deskách. Laminované desky pro lepší údržbu. Album obsahuje systém průhledných kapes na papírových listech a vedle každé fotografie je místo na popis události.

Tradag Fotoalbum Adam

Tradag Fotoalbum Adam

Hodnocení: 5
269 Kč

Krásné foto-album s krokodýlem na deskách pro fotky vašich dětí, hlavně kluků v tradiční modré barvě. Album má laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku. Šitá vazba, papírové listy a místo na popis vedle každé fotografie.

Tradag Fotoalbum Křemílek a Vochomůrka klasické
399 Kč

Křemílek a Vochomůrka jsou dva skřítci s chaloupky pod pařezem z večerníčkových pohádek na dobrou noc. Fotky vašich dětí se budou v tomto albu vyjímat skvěle a jistě budou prohlížení fotek milovat! Desky jsou proto lesklé, laminované, lehce otíratelné.

Tradag Fotoalbum Hračky modré
369 Kč

Foto-album Hračky modré pro fotky vašich miminek, kojenců, batolat atd. Desky alba jsou laminované a na přední straně doplněné o plastický měsíček, stuhu a rámeček pro vložení vlastní fotografie o rozměru 8×6 cm. Nápis baby je opatřen efektním lesklým lakem, který na fotografii není moc vidět.

KPH Fotoalbum Child růžové 200
369 Kč

Růžové fotoalbum Child s puntíky na fotky vašich dětí má šitou vazbu a okénko na titulní fotografii na předních deskách. Jsou tři barevné varianty.. Album má systém průhledných kapes na papírových listech k zasunutí 200 fotografií formátu 10×15 cm. Vedle fotek je místo na jejich popis.

Tradag Fotoalbum Modré s kočárkem
229 Kč

Foto-album Modré s kočárkem na fotografie miminek, batolat a vůbec všech dětiček. Modrá barva je určena pro chlapečky. Album má šitou vazbu, papírové listy s průhlednými kapsami a místem na popis po straně každé fotografie.

Tradag Fotoalbum Měsíček růžové
229 Kč

Foto-album Měsíček růžové pro fotky miminek a batolat v růžovém provedení. Na deskách má veselý motiv měsíčku a otvor pro vložení fotky vašeho miminka. Systém průhledných kapes na papírových listech k zasunování fotografií a místem na popis vedle každého obrázku.

ZEP Dětské fotoalbum Paul růžové velké
660 Kč

Klasické šité fotoalbum Paul růžové velké pro fotky vašich miminek a dětiček k vlepování fotografií. Album formátu 33×33 cm obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

KPH Fotoalbum My life modré
585 Kč

Užijte si klasické fotoalbum My life pro fotky miminek i větších dětí v modré barvě. Na laminovaných deskách je otvor pro vložení vlastní fotky a mašlička s kovovým přívěškem. Album obsahuje 60 listů (30stran) k vlepování fotografií mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotek.

KPH Fotoalbum Baby Girafe růžové
379 Kč

Dětské zasunovací fotoalbum Girafe s okénkem k vložení vaší úvodní fotografie na přední desce alba. Růžová varianta pro holčičky. Maximální kapacita je 300 fotografií 10×15 cm. K uložení slouží systém průhledných zasunovacích kapes na papírových listech. Vedle každé fotky je místo na popis.

Goldbuch HELLO I AM NEW HERE ALBUM P60st. 30x31
867 Kč

Luxusní dětské klasické fotoalbum se šitou vazbou (book bound); bílé papírové listy. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Rozměr alba 30×31 cm. Na povrchu je reliéfní design NOVOROZENCE s elegantním zlatým dotiskem na bledém podkladě.

KPH Dětské fotoalbum Malý klaun modré
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické fotoalbum malý klaun na fotky vašich dětí s modrými puntíky a čepičkou. Na předních deskách alba je otvor pro vložení fotky vašeho milého malého klauna. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

KPH Dětské fotoalbum Baby baloon růžové
499 Kč

Klasické šité foto album Baby baloon na fotky vašich dětí v růžovém provedení. Na přední desce je kulatý otvor pro vložení fotky vašeho děťátka. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

KPH Fotoalbum Baby elefant modré
475 Kč

Fotoalbum Baby elefant se slonem pro fotky vašich dětí v modré variantě. Album obsahuje 60 listů (30stran) k vlepování fotek z kvalitního silného kartonu a mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

Tradag Fotoalbum Měsíček modré
229 Kč

Foto album Měsíček modré pro fotografie miminek a batolat v modré barvě. Na deskách má pěkný motiv měsíčku a okénko pro vložení fotky vlastního mimča. Systém průhledných kapes na papírových listech k zasunování fotek a místem na popis vedle každého obrázku. Do alba se vejde 200 fotek 10×15.

Walther Fotoalbum Méďa
946 Kč

Méďa plyšák je foto-album s deskami z tvrdého papíru smetanové barvy, s výřezy na přední desce. Na ilustrované strany můžete napsat jméno vašeho človíčka a bude zdobit tento výřez nebo si na ni můžete nalepit 4 fotografie 6 × 7,5 cm. První čtyři strany jsou určené pro popis údajů o vašem miláčkovi…

KPH Dětské fotoalbum Baby vision růžové
440 Kč

Neobyčejné fotoalbum na fotky dětí v růžové variantě. Zaujme hlavně velkorysým prostorem pro vložení vlastích fotek na přední desce dosahující dojmu fotogalerie. Fotky jednoduše přilepíte na vložený papír a zasunete z boku.

Innova Editions Fotoalbum Míša a já
429 Kč

Dětské klasické roztomilé foto-album s motivem z kolekce LOVE od známé fotografky Rachael Hale. Kapacita 400 foto 10×15 nebo 200 foto 13×18 na 100 stranách velikosti 29×28 cm.

Walther Fotoalbum Cuty Ducky pink
789 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dejte si fotky do alba s měsíčkem! Fotoalbum Cuty ducky v růžové variantě od německé firmy Walther pro fotky vašich dětí. Album má vpředu dva ilustrované listy kde můžete zaznamenat důležité údaje vašeho drobečka.

Walther Fotoalbum Cuty Ducky blue
789 Kč

Dejte si fotky do alba s měsíčkem! Fotoalbum Cuty ducky v růžové variantě od německé firmy Walther pro fotky vašich dětí. Album má vpředu dva ilustrované listy kde můžete zaznamenat důležité údaje vašeho drobečka.

Walther Fotoalbum Žirafa Kima
768 Kč

Dejte si fotky do alba s žirafou Kima! Foto-album Kima od německé firmy Walther pro fotky vašich dětí. Album má vpředu dva ilustrované listy, na které můžete zaznamenat důležité údaje vašeho drobečka.

Tradag Fotoalbum Modré slůně
399 Kč

Veselé foto-album se slonem na kterém naleznete hromadu veselých zvířátek a fotky dětí se v něm budou perfektně vyjímat. Desky jsou laminované a na přední straně mají otvor pro vložení vlastní fotky. Obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

ZEP Dětské fotoalbum Paul modré
370 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické šité fotoalbum Paul modré pro fotky vašich miminek a dětiček k vlepování fotografií. Album formátu 25×25 cm obsahuje 40 stran (20 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií. Desky má album laminované a na přední straně je okénko do kterého vložíte vlastní fotografii.

Walther Klasické fotoalbum New born
789 Kč

Luxusní a neobyčejné fotoalbum na fotky dětiček pro náročné milovníky fotek. Na přední desce má okno s kam můžete dopsat jméno a datum narození vašeho mimča, nebo vlepit fotku. Album obsahuje 4 ilustrované strany k zapisování. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

KPH Fotoalbum Baby book modré
370 Kč

Jednoduché a praktické fotoalbum Baby book na fotky vašich dětí v modré variantě. Album má papírové listy listy na šité vazbě se systémem průhledných kapes a místem na popis vedle každé fotografie. Kapacita je 300 fotografií 10×15 centimetru.

Goldbuch Fotoalbum Bunny pink
693 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské fotoalbum s obrázkem růžového králíčka pro uložení fotografií vašich holčiček. Album s laminovanými deskami, 60 stran /30 listů/ o rozměrech 29 × 31 cm. Mezi listy je vložen jemný papír pro ochranu vašich fotografií. Kvalitní album od firmy Goldbuch.

Goldbuch ROMANTIC BABY P60 st. 25x25
540 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní klasický fotoalbum se šitou vazbou (book bound); bílé papírové listy s pergamínovými medzistranami. Rozměr alba 25×25 cm. Fotoalbum má 60 stran, fotografie se vkládají pomocí fotolepiek nebo fotorožkov, ev. se lepí speciálním lepidlem nebo oboustrannou lepicí páskou.