Kvalitní Dětská fotoalba

Široká nabídka produktů z kategorie Dětská fotoalba na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Dětská fotoalba nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
KPH Fotoalbum Child modré 200
2x

KPH Fotoalbum Child modré 200

399 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Modré fotoalbum Child s puntíky na fotky vašich dětí má šitou vazbu a okénko na titulní fotografii na předních deskách. Jsou tři barevné varianty.. Album má systém průhledných kapes na papírových listech k zasunutí 200 fotografií formátu 10×15 cm. Vedle fotek je místo na jejich popis.

Tradag Fotoalbum Křemílek a Vochomůrka klasické
1x

Tradag Fotoalbum Křemílek a Vochomůrka klasické

399 Kč

Křemílek a Vochomůrka jsou dva skřítci s chaloupky pod pařezem z večerníčkových pohádek na dobrou noc. Fotky vašich dětí se budou v tomto albu vyjímat skvěle a jistě budou prohlížení fotek milovat! Desky jsou proto lesklé, laminované, lehce otíratelné.

Tradag Fotoalbum Adéla
2x

Tradag Fotoalbum Adéla

269 Kč

Krásné foto-album se slonem na deskách pro fotky vašich dětí, hlavně holčiček v tradiční růžové barvě. Foto-album má laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku. Šitá vazba, papírové listy a místo na popis vedle každé fotografie. Kapacita 200 foto.

Tradag Fotoalbum Čáp růžový
1x

Tradag Fotoalbum Čáp růžový

399 Kč

Dětské foto-album Čáp růžový na fotky čerstvých miminek s čápem v růžovém provedení. Desky mají matný povrch a na přední straně najdete otvor pro vložení fotky vašeho mimča. Fotoalbum má 60 stran (30listů) mezi nimi je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Tradag Fotoalbum Modré slůně
1x

Tradag Fotoalbum Modré slůně

399 Kč

Veselé foto-album se slonem na kterém naleznete hromadu veselých zvířátek a fotky dětí se v něm budou perfektně vyjímat. Desky jsou laminované a na přední straně mají otvor pro vložení vlastní fotky. Obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Dětské fotoalbum Fortuna modré
1x

Goldbuch Dětské fotoalbum Fortuna modré

380 Kč

Krásné dětské fotoalbum Fortuna pro fotky vašich miminek v modrém provedení. Systém průhledných kapes pro zasunování fotografií a místem na popis vedle každé fotografie. Do alba uložíte 200 fotek 10×15. Kvalita od firmy Goldbuch.

Tradag Fotoalbum Retro kočárek
1x

Tradag Fotoalbum Retro kočárek

399 Kč

Chcete uložit fotky vašich dětí do foto-alba a nebaví vás běžná modrá a růžová. Je tu album s kočárkem ve stylu retro a netradičních, elegantních hnědých barev. Klasické provedení na vlepování fotek. Album obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

KPH Fotoalbum klasické Baby journal
1x

KPH Fotoalbum klasické Baby journal

530 Kč

Klasické dětské fotoalbum s rámečkem pro vložení fotografie nebo zapsání jména. Fotoalbum má 60 bílých stran /30 listů/, které jsou proloženy jemným papírem pro ochranu fotografií. Album je i krásným dárkem. Detailní informace o rozměrech foto alba naleznete ve schématu mezi fotografiemi.

Tradag Dětské fotoalbum modré
2x

Tradag Dětské fotoalbum modré

229 Kč

Dětské foto-album modré s čápem, kočárkem, autíčkem na fotky nejmenších dětí. Perfektní dárek do porodnice! Matně laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku co se vkládá zevnitř. Kapacita 200 foto 10×15. Systém průhledných kapes na papírovém listu k zasunutí fotky.