Široká nabídka produktů z kategorie Dětská fotoalba na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Dětská fotoalba nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
Walther Fotoalbum Méďa

Walther Fotoalbum Méďa

946 Kč

Méďa plyšák je foto-album s deskami z tvrdého papíru smetanové barvy, s výřezy na přední desce. Na ilustrované strany můžete napsat jméno vašeho človíčka a bude zdobit tento výřez nebo si na ni můžete nalepit 4 fotografie 6 × 7,5 cm. První čtyři strany jsou určené pro popis údajů o vašem miláčkovi…

Goldbuch Klasické fotoalbum Fortuna modré

Goldbuch Klasické fotoalbum Fortuna modré

784 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Foto album Fortuna s medvídkem pro fotky vašich dětí, miminek v modré variantě. Laminované desky alba obsahují 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Goldbuch.

Goldbuch Klasické fotoalbum Fortuna růžové

Goldbuch Klasické fotoalbum Fortuna růžové

784 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Foto album Fortuna s medvídkem pro fotky vašich dětí, miminek v růžové variantě. Laminované desky alba obsahují 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Goldbuch.

KPH Dětské fotoalbum Lovely hearts modré

KPH Dětské fotoalbum Lovely hearts modré

449 Kč

Klasické šité dětské fotoalbum na fotky vašich miminek a dětí v modré barvě. Do okénka na přední desce si vložte fotografii svého miminka a dotvoříte si tak vzhled alba. K vlepování fotek slouží 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

ZEP Dětské fotoalbum Pierre modré velké

ZEP Dětské fotoalbum Pierre modré velké

639 Kč

Klasické fotoalbum Pierre v modré variantě pro fotky vašich miminek a dětiček k vlepování fotografií. První strana je ilustrovaná a slouží k vepsání důležitých údajů o miminku. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Goldbuch Fotoalbum klasické Whale serenity
1x

Goldbuch Fotoalbum klasické Whale serenity

858 Kč

Luxusní klasické fotoalbum s nádherným potahem desek Turnowsky. Veselá, bohatě zlacená, velryba pro fotky dětí a malých zelených velryb. Tyto potahy jsou exkluzivně k dostání pouze na těchto kvalitních albech Goldbuch. Vyrábí se malé série a už se nikdy neopakují.

KPH Dětské fotoalbum Baby loop růžové

KPH Dětské fotoalbum Baby loop růžové

535 Kč

Klasické fotoalbum s medvídkem. Desky fotoalba jsou ve světle růžové barvě s rámečkem pro vložení fotografie vašeho miminka. K vlepování fotek slouží 60 bílých papírových stran (30listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotografií.

KPH Dětské fotoalbum Baby baloon růžové

KPH Dětské fotoalbum Baby baloon růžové

530 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické šité foto album Baby baloon na fotky vašich dětí v růžovém provedení. Na přední desce je kulatý otvor pro vložení fotky vašeho děťátka. Album obsahuje 60 stran (30 listů), mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Walther Klasické fotoalbum New born

Walther Klasické fotoalbum New born

810 Kč

Luxusní a neobyčejné fotoalbum na fotky dětiček pro náročné milovníky fotek. Na přední desce má okno s kam můžete dopsat jméno a datum narození vašeho mimča, nebo vlepit fotku. Album obsahuje 4 ilustrované strany k zapisování. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Tradag Fotoalbum Růžové slůně

Tradag Fotoalbum Růžové slůně

399 Kč

Foto-album se zvířátky kde slůněti vlezla na záda Sova a Sově nějaký jiný ptáček na hlavu. Ale i tak jsou veselí jako toto dětské album. Laminované desky mají přední straně otvor pro vložení vaší fotky. Obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

KPH Fotoalbum Bambino modré

KPH Fotoalbum Bambino modré

475 Kč

Klasické fotoalbum pro fotky miminek a dětiček v modré variantě. Na přední desce má velkorysý otvor pro vložení vlastní fotky a mašličku. Album obsahuje 60 listů (30stran) k vlepování fotek z kvalitního silného kartonu a je mezi nimi jemný papír pro lepší ochranu fotek.