Dětská fotoalba

Kapacita: 200 foto

Široká nabídka produktů z kategorie Dětská fotoalba na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes., nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst..
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie Dětská fotoalba nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní..
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora..
  • Kapacita
    200 foto
    ×
Tradag Fotoalbum Měsíček růžové
2x

Tradag Fotoalbum Měsíček růžové

229 Kč

Foto-album Měsíček růžové pro fotky miminek a batolat v růžovém provedení. Na deskách má veselý motiv měsíčku a otvor pro vložení fotky vašeho miminka. Systém průhledných kapes na papírových listech k zasunování fotografií a místem na popis vedle každého obrázku.

Tradag Fotoalbum Měsíček modré
5x

Tradag Fotoalbum Měsíček modré

229 Kč

Foto album Měsíček modré pro fotografie miminek a batolat v modré barvě. Na deskách má pěkný motiv měsíčku a okénko pro vložení fotky vlastního mimča. Systém průhledných kapes na papírových listech k zasunování fotek a místem na popis vedle každého obrázku. Do alba se vejde 200 fotek 10×15.

Tradag Fotoalbum Růžové s kočárkem

Tradag Fotoalbum Růžové s kočárkem

229 Kč

Foto-album Růžové s kočárkem na fotky miminek, batolat a všech dětiček v růžovém provedení pro holčičky. Album má šitou vazbu, laminované desky, papírové listy s průhlednými kapsami a místem na popis po straně každé fotografie.

KPH Dětské fotoalbum Baby vision modré

KPH Dětské fotoalbum Baby vision modré

440 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Neobyčejné fotoalbum na fotky dětí v modré variantě. Zaujme hlavně velkorysým prostorem pro vložení vlastích fotek na přední desce dosahující dojmu fotogalerie. Fotky jednoduše přilepíte na vložený papír a zasunete z boku.

Tradag Fotoalbum Adam
2x

Tradag Fotoalbum Adam

269 Kč

Krásné foto-album s krokodýlem na deskách pro fotky vašich dětí, hlavně kluků v tradiční modré barvě. Album má laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku. Šitá vazba, papírové listy a místo na popis vedle každé fotografie.

Tradag Fotoalbum Modrá sova
5x

Tradag Fotoalbum Modrá sova

247 Kč

Foto-album Modrá sova na fotografie s krásnou modrou sovičkou na deskách. Skvělé album pro fotky vašich dětiček a hlavně kluků. Album má šitou vazbu, papírové listy s průhlednými kapsami a místem na popis po straně každé fotografie.

KPH Dětské fotoalbum Baby toys růžové

KPH Dětské fotoalbum Baby toys růžové

375 Kč

Dětské fotoalbum na 200 fotografií s puntíky a otvorem pro vložení vlastní fotky na přední straně v růžové variantě. Do alba uložíte fotky 10×15 cm, které zasunete do průhledných kapes na papírových listech. Vedle každé fotky je místo pro zapsání údajů k fotografii. Pište si to, ať nezapomenete!

KPH Fotoalbum Child růžové 200
1x

KPH Fotoalbum Child růžové 200

399 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Růžové fotoalbum Child s puntíky na fotky vašich dětí má šitou vazbu a okénko na titulní fotografii na předních deskách. Jsou tři barevné varianty.. Album má systém průhledných kapes na papírových listech k zasunutí 200 fotografií formátu 10×15 cm. Vedle fotek je místo na jejich popis.

Tradag Fotoalbum Adéla
2x

Tradag Fotoalbum Adéla

269 Kč

Krásné foto-album se slonem na deskách pro fotky vašich dětí, hlavně holčiček v tradiční růžové barvě. Foto-album má laminované desky a na přední straně okénko pro vaši fotku. Šitá vazba, papírové listy a místo na popis vedle každé fotografie. Kapacita 200 foto.