TRIGANO Pavoučí síť - lanová
2 309 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Z lan sestavená pavoučí síť, určena pouze k dřevěným sestavám. Děti lezou po pavoučí síti a volí různé cesty, jak vylézt až nahoru. Nebo prostě prolézají mezi provazy. Zlepšují si sílu rukou i nohou, získávají stabilitu a základy lezení. Konstrukce není součástí balení.

TRIGANO Horolezecká stěna 1,20 m
2 222 Kč 1 989 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý doplněk k dřevěným sestavám Trigano. Horolezecká stěna vysoká 120 cm je určena pro sestavy s plošinkou. Jednoduché sestavení podle návodu. Vhodné pro děti od 3 let.

Jungle Gym Mini Picnic Module 160cm lavice se stolkem
7 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přídavný modul k sestavám Jungle Gym Mini Picnic Module 160cm je lavice se stolkem, stříškou a skříní pro uložení hraček. Děti tu mohou společně trávit letní dny například při svačince nebo kreslení.

Jungle Gym 1 Step Module
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jednoduchý žebřík 1 Step Module je možno připojit přes vysunuté dřevěné ráhno na každé dětské hřiště z typové řady hřišť Jungle Gym. S tímto žebříkem výrazně zatraktivníte vaše dětské hřiště.

Jungle Gym Bridge Link - pružná propojovací lávka
6 740 Kč 6 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bridge Link je spojovací pohyblivá lávka nebo můstek mezi hracími sestavami Jungle Gym. Děti mohou procházet z jedné hrací sestavy do druhé a na každé si hrát s jinými doplňky. Stavebnicový systém Jungle Gym umožňuje již postavené hřiště libovolně kombinovat a rozšiřovat.

Jungle Gym Net Link - pevná spojovací lávka
7 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Net Link je pevná spojovací lávka k herním sestavám Jugle Gym. Díky tomuto modulu můžete propojit dvě a více sestav mezi sebou. Vznikne vám tak na zahradě veliká hrací sestava, kde najdou děti zábavu na celý den.

TRIGANO Típí stan látkový - použité-26%
1 999 Kč 1 479 Kč
+ doprava zdarma

Použité

Ideální doplněk k sestavám, je tento stan určený nejen pro malé indiány. Stan má kuželovitý tvar jako Týpí. Má průměr 214 cm a lze zavěsit do výšky 225 cm. Kruhovitý tvar zaručuje kovová trubka.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: