Tiny Love Lehátko 3v1 Rocker Napper

100%
Hodnocení: 5
Tiny Love

Tiny Love Lehátko 3v1 Rocker Napper

100%
Hodnocení: 5
Tiny Love

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

Tiny Love lehátko 3v1 Rocker Napper, hnědá, do 18 kg. Celý popis

2399
5 1
2 399 Kč
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100006857350

Popis

Popis produktu

Tiny Love lehátko 3v1 Rocker Napper

Inovativní multifunkční dětské houpací lehátko od Tiny Love Rocker Napper, které usnadňuje vašemu děťátku pohodlný přechod od hry ke spánku. Toto inovativní lehátko Tiny Love Rocker Napper nabízí zábavný víceúčelový prostor pro vaše miminko, navíc vybavený poutavými hračkami.

Jemné pohyby houpacího křesla zklidňují vaše miminko před spaním a rovná podložka bezpečné kolébky s vyvýšenými okraji zaručují jeho bezpečnost a pohodlí ve spánku. Křesílko lze také nastavit do pevné pozice, abyste mohli své miminko spokojeně nakrmit, nechat ho pohrát si s visícími hračkami, nebo jen tak pozorovat dění v okolí.

Široká variabilita lehátka Tiny Love Rocker Napper je jeho nespornou výhodou! Houpací křeslo s jednoduchým pohybem jedné ruky změní na pohodlnou kolébku. Zklidňující pohyb a příjemná hudba doprovázejí vaše miminko ve všech 3 ležících pozicích. Plochá podložka se zvýšenými okraji nabízí bezpečné a útulné prostředí pro klidný spánek. Roztomilá elektronická hračka s lehce nastavitelným ramenem.

Věděli jste? Dětský vývoj se nikdy nezastaví – rozvíjí se formou hry a dokonce i během spánku. Křesílko umožňuje miminku nejdříve si hrát samostatně a pak přirozeně usnout, aniž jste ho museli vyrušit. Nerušený spánek pomáhá rozvíjet emocionální inteligenci děťátka. Až pětina všech dětí trpí kolikou, a jejich rodiče trpí spolu s nimi …

Dětské houpací křesílko Tiny Love Rocker Napper 3v1 je vybaveno vibračními pohyby, které by mohly pomoci vašemu děťátku upravit jeho trávicí systém a nabídnout mu přitom maximální pohodlí.

  • Rozměry:
  • 75 × 77 × 47,5 cm

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Barva

Barva

vícebarevná