Hypoalergenní kojenecká mléka

Vhodné od: od narození

Hypoalergenní kojenecké mléko zvolte, pokud má dítě predispozici k alergiím. Hypoalergenní mléko je vhodné i pro děti se zažívacími potížemi a děti trpící kolikou.

Zobrazit více

Co je hypoalergenní kojenecké mléko

Hypoalergenní kojenecké mléko má označení HA.

 • Dětské mléko s částečně rozštěpenou výchozí bílkovinou.
 • Složení mléka je prevencí při riziku alergie.
 • Přispívá ke správnému trávení.
 • Mírní zácpu, zažívací obtíže a koliky.
 • Složením se blíží k mateřskému mléku.

Proč zvolit hypoalergenní kojenecké mléko

 1. Zažívací trakt je zodpovědný za imunitní systém. Mléka se sníženým obsahem bílkovin obohacená o probiotické bakterie a probiotickou vlákninu přispívají ke správné funkci imunitního systému.
 2. Přispívají ke snížení rizika diabetu či obezity v dospělosti.
 3. Prebiotika usnadňují vyprazdňování a mírní střevní obtíže.
 4. Dítě lépe vstřebává vápník a další živiny z ostatní stravy.
TIP!

K večeři či obědu jsou vhodné dětské kaše. Kojencům je také možno začít podávat dětské nápoje ve formě čaje či ovocné šťávy.

Hypoalergenní kojenecká mléka dle věku

 • Počáteční mléka – od prvních dnů až do 4. nebo 6. měsíce. Mimo štěpenou bílkovinu obsahují cukry, tuky, vitamíny, minerály a stopové prvky. Obohacena jsou o prebiotika.
 • Pokračovací mléka – od 6. měsíce. Zpravidla se podávají společně s příkrmy pro kojence, a neslouží tak jako jediný zdroj výživy. Obsahují i sacharózu. Pokračovací mléka jsou obohacena o železo, jód a zinek.
 • Batolecí mléka – od 10. či 12. měsíce. Obsahují vitamíny, minerály, stopové prvky. Často bývají ochucena.
Info:

Kojenci a novorozenci s prokázanou alergií na bílkovinu kravského mléka musí být krmeni mlékem, ve kterém je bílkovina kravského mléka zcela rozštěpená. Při těžké alergii pak podávejte mléko pouze s aminokyselinou.

 • Vhodné od
  od narození
  ×
BEBA EXPERTpro HA 1 (6 × 800 g)
100x

BEBA EXPERTpro HA 1 (6 × 800 g)

2 694 Kč 449 Kč/ks

BEBA EXPERTpro HA 1 je kojenecká výživa od Nestlé určená pro kojence při snížení rizika alergie na mléčné bílkoviny. Je vhodná od narození, pokud nemůže být vaše dítě kojeno. Nepoužívejte bez porady s vaším pediatrem.

Od prodejce MALL
HiPP HA 1 BIO Combiotic - 4x500g
45x

HiPP HA 1 BIO Combiotic - 4x500g

1 319 Kč 329,75 Kč/ks
DÁREK: Půlroční předplatné časopisu Maminka pro všechny členy klubu Pro děti

Hypoalergenní počáteční mléčná kojenecká výživa HA1 Combiotic je určena pro děti od narození. Výživa je vhodná zejména pro kojence ohrožené alergií a je určena dětem, které již nemohou být plně kojeny.

Od prodejce MALL
Sunar Expert HA 1 700 g
6x

Sunar Expert HA 1 700 g

399 Kč

Řada Sunar Expert byla speciálně vyvinuta pro děti se specifickými výživovými potřebami. Určena je zejména těm, kteří trpí potížemi s ublinkáváním, častými zácpami a břišními kolikami nebo mají zvýšené riziko vzniku nejrůznějších alergií.

Od prodejce MALL
Sunar Expert AR + Comfort 1 700 g
2x

Sunar Expert AR + Comfort 1 700 g

399 Kč

700g balení Sunar Expert AR+Comfort 1 je speciální mléčná výživa vhodná pro děti se zažívacími problémy v průběhu prvních měsíců života. Je určená pro děti od narození a obsahuje unikátní recepturu sestavenou ze všech důležitých nutričních složek.

Více informací
Od prodejce MALL

Hypoalergenní kojenecká mléka

Hypoalergenní kojenecké mléko snižuje výskyt alergií u dětí s genetickou predispozicí k alergiím. Zároveň ulevuje při trávicích obtížích. Vsaďte na hypoalergenní mléko HiPP, Nutrilon či Sunar.

Hypoalergenní mléko HiPP

Hypoalergenní mléko HiPP má pečeť BIO kvality. Mléko HiPP je obohacené o Omega-3 a kultury mléčného kvašení, které se nachází v mateřském mléce. Imunitní systém podporují i vitamíny A, C, D a probiotické kultury.

Hypoalergenní mléko Nutrilon

Hypoalergenní mléko Nutrilon má unikátní směs prebiotik a probiotik podporující správnou funkci imunitního systému. Je obohaceno o rybí olej, železo i jód.

Hypoalergenní mléko Sunar

Hypoalergenní mléko Sunar má vyvážený obsah tuků a sacharidů. Je obohaceno o vlákninu, vitamíny a minerály. Obsahuje kyselinu listovou, vitamíny A, E, C.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hypoalergenní kojenecká mléka.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hypoalergenní kojenecká mléka výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hypoalergenní kojenecká mléka akce.