Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 2521214

Hami 24+ batolecí mléko 5x 600 g

Hami 24+ batolecí mléko 5x 600 g

Batolecí mléko Hami 24+ o obsahu 600 g je vhodné pro miminka od ukončeného 24. měsíce. Batolecí mléko Hami 24+ obsahuje vše, co miminko v tomto věku potřebuje – potřebné vitaminy a minerály pro správný růst a vývoj vašeho děťátka, a navíc skvěle chutná. Celý popis
Produkt se již neprodává
1 395 Kč
279 Kč/ks
Prodává MALL
1 395 Kč
279 Kč/ks

Popis

Hami 24+ Batolecí mléko 5 × 600 g

Hami 24+ Batolecí mléko 5 × 600 g

  • Skvěle se rozpouští a nehrudkovatí
  • Obsahuje potřebné vitamíny a minerály
  • Omega 3 (ALA) a železo přispívá k normálnímu vývoji mozku (k rozvoji poznávacích schopností)
  • Obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS
  • Lahodná chuť pro spokojené bříško

Hami 24+ potřebné živiny na jednom místě

S batolecím mlékem Hami 24+ dostane vaše dítě potřebné živiny, vitamíny a minerály pro správný růst a vývoj. Hami 24+, jako všechna batolecí kojenecká mléka, obsahuje vitamin D potřebný pro růst a vývoj kostí u dětí a kyselinu alfa-linolenovou (ALA), která podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy. Mléko má složení vhodné pro děti od konce 24. měsíce věku.

Hami 24+ důležité živiny

Lahodná chuť a snadná příprava

Strava v prvních 1000 dnech života dítěte zásadně ovlivní jeho zdraví po celý jeho život. Mimo vyváženou stravu by měl jídelníček batolete obsahovat také určité množství mléka a mléčných výrobků. Batolecí mléko je obohaceno o vitamíny a minerální látky, jeho složení je speciálně přizpůsobeno výživovým potřebám batolat – obsahuje nižší množství bílkovin než kravské mléko

Hami 24+ správná strava

V čem spočívá síla Hami mléka

Hami 24+ batolecí mléko vitamíny a minerály
Hami 24+ batolecí mléko vláknina
Hami 24+ batolecí mléko lahodná chuť
Hami 24+ batolecí mléko mléko rozpouštění

Návod na přípravu

Hami 124+ batolecí mléko návod

Umyjte si ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí. Převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C.

Hami 24+ batolecí mléko návod

Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované láhve nebo hrnečku. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.

Hami 24+ batolecí mléko návod

Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v odměrce nestlačujte, prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Důkladně směs v hrnečku promíchejte. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky.

Hami 12+ batolecí mléko návod

Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Složení

Sušené odtučněné mléko, laktóza (z mléka), demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), maltodextrin, galaktooligosacharidy (z mléka) 12 %, rostlinné oleje (palmový, řepkový, slunečnicový), hydrogenfosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,8 %, uhličitan vápenatý, citronan hořečnatý, citronan draselný, kyselina L-askorbová, chlorid sodný, emulgátor (sójový lecitin), chlorid draselný, L-askorban sodný, síran železnatý, síran zinečnatý, cholekalciferol, DL-α-tokoferyl acetát, D-pantothenát vápenatý, kyanokobalamin, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), nikotinamid, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, riboflavin, D-biotin, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, jodid draselný, fytomenadion. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.


Důležitá upozornění

Hami mléko od ukončeného 24. měsíce je určené pro výživu malých dětí od 2 roku jako součást smíšené a vyvážené stravy dítěte.

Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním.

Pro zdraví dítěte je důležité dodržování návodu na přípravu a uvedených doporučení.

Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách www.klubmaminek.cz