Nestlé LITTLE STEPS 4 pokračovací (batolecí) mléko vanilka 6x 600g

Nestlé LITTLE STEPS 4 pokračovací (batolecí) mléko vanilka 6x 600g

LITTLE STEPS 4 značky Nestlé je mléčná výživa určená pro děti od ukončeného 18. měsíce. Lahodnou a jemnou vanilkovou chuť si vaše děti jistě zamilují. Mléko obsahuje nezbytné vitamíny a minerální látky pro správný záklda do života vašeho dítěte. Malé krůčky správným směrem. Celý popis
Od prodejce MALL
1 199 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
1 014 Kč
169 Kč/ks
-15%

Skladem 5+ kusů

Již zítra k osobnímu odběru
Prodejny
 
24.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 2839870

Popis

Nestlé LITTLE STEPS 4 pokračovací (batolecí) mléko vanilka 6x600 g

Nestlé LITTLE STEPS 4 pokračovací (batolecí) mléko vanilka 6× 600g

  • Obohaceno o nezbytné vitamíny a minerální látky pro správný základ do života 
  • Lahodná a jemná vanilková chuť pro všechna malá bříška
  • Bez palmového oleje
  • Určeno pro děti od ukončeného 18. měsíce

Více než 150 let zkušeností

Společnost Nestlé je prvním výrobcem kojenecké výživy. Roku 1867 Henri Nestlé představil prví náhradní výživu Farina Lactée. Dnes Nestlé kromě kojenecké výžvy vyrabí i širokou škálu příkrmů pro malé i větší děti. Od kaší, po příkrmy, dezertysušenky pro první zoubky. Stačí si jen vybrat.

Little Steps 4

Správný základ do života

Instatní pokračovací batolecí mléko LITTLE STEPS 4 obsahuje nezbytné vitamíny a minerály. Je obohaceno o železo, které příspívá k rozvoji poznávacích funkcí. Vápník a vitamín D se potarají o normální růst a vývin kostí. 
Little Steps 4

Jak mléko zabodovalo u malých objevitelů

LITTLE STEPS 4

Návod na přípravu

LITTLE STEPS 4

Doporučené dávkování

LITTLE STEPS 4

Složení

Odtučněné mléko, maltrodextrin, rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, řepkový nízkoerukový, slunečnicový), sušený výrobek mléčné syrovátky, laktóza, minerální látky (vápenaté soli kyseliny citronové, citronan sodný, citronan draselný, draselné soli kyseliny fosforečné, síran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný), emulgátor (sójový lecitin), vitamíny (L-askorbát sodný, riboflavin, retinyl-acetát, cholekalciferol, kyanokobalamin), aroma, vanilkový extrakt.

Obsahuje mléko a sóju


Důležité upozornění

LITTLE STEPS 4 Vanilková příchuť je mléčná výživa určená pro malé děti od 18 měsíců. Není určena pro výživu kojenců do 12 měsíců. Potravina by měla být pouze součástí smíšené stravy a vyvážené stravy dítěte. Po přípravě stravy obal pečlivě uzavřete a uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k vdechnutí výživy a zalknutí.