Nutrilon 2 pokračovací kojenecké mléko 6x 800g, 6+ + DÁREK CHICCO Hrneček

Nutrilon 2 pokračovací kojenecké mléko 6x 800g, 6+ + DÁREK CHICCO Hrneček

Dárek
Pokračovací kojenecká výživa je určena pro děti od ukončeného 6. měsíce. Unikátní směs s vitamíny a minerály byla vyvinuta po vzoru mateřského mléka pro děti, které již nejsou nebo nemohou být kojeny. Celý popis
2 394 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
1 794 Kč
299 Kč/ks
-25%
Doprava zdarma
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Ihned k odběru na 3 prodejnách
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 496920

Popis

NUTRILON 2 POKRAČOVACÍ KOJENECKÉ MLÉKO

NUTRILON 2 POKRAČOVACÍ KOJENECKÉ MLÉKO 6X 800 G, 6+

  • Jedinečné složení pro podporu imunity a zdravého vývoje vašeho miminka1
  • Obsahuje důležité látky přirozeně se vyskytující v mateřském mléce
  • Patentovaná směs PREBIOTIK GOS/FOS a LCP2
  • Oligosacharid mateřského mléka 3´GL3
  • Podpora rozvoje mozku a nervové soustavy4
  • Podpora správného růstu kostí1
  • V praktické dóze pro bezpečné uchování a komfortní přípravu mléka
  • Vyvinuto na základě 40letého výzkumu mateřského mléka 
  • S esenciálními živinami včetně vitamínů, přizpůsobeno výživovým potřebám vašeho miminka
  • Zaručená kvalita – z vysoce kvalitního mléka od pečlivě vybíraných a přísně kontrolovaných dodavatelů

Rozumíme mateřskému mléku

Nová patentovaná generace mlék Nutrilon podporuje imunitní systém a zdravý vývoj1 vašeho dítěte. Obsahuje patentovanou směs PREBIOTIK GOS/FOS a LCP, vitamíny C a D, omega-3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou a také oligosacharid přirozeně se vyskytující v mateřském mléce – 3´GL – 3´galaktosyllaktóza, získaný během našeho unikátního procesu výroby.

Nutrilon 2 maskot

Proč si vybrat pokračovací mléko Nutrilon

Pokračovací kojenecké mléko Nutrilon 2 přispívá ke správné funkci imunitního systému vašeho dítěte. Složení mléka je inspirováno mateřským mlékem. Nutricia má přes 120 let zkušeností s výživou miminek a malých dětí. Tým s více než 500 vědci a odborníky se již 40 let věnuje výzkumu mateřského mléka a jeho vlivu na vývoj miminek a jejich imunitní systém.
Nutrilon 2

Jaké jsou hlavní benefity mléka Nutrilon?

Nutrilon 2
Podpora imunity

Nutrilon 2

Unikátní kombinace prebiotik a prospěšných látek

Nutrilon 2Oligosacharid mateřského mléka

Nutrilon 2Rozvoj mozku

Nutrion 2

Růst kostí

Návod k přípravě

Nutrilon 2 návod na přípravu

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C.

Nutrilon 2 návod na přípravu

Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované lahvičky.

Nutrilon 2 návod na přípravu

Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.

Nutrilon 2 návod k přípravě

Do lahvičky s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Uzavřete láhev a 10 sekund ji důkladně protřepejte ve svislé poloze. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Složení

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (palmový, kokosový, řepkový, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), fruktooligosacharidy, fosforečnan vápenatý, rybí olej, syrovátková bílkovina (z mléka), chlorid draselný, citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý, olej z Mortierella alpina, uhličitan vápenatý, cholin chlorid, citran sodný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sojový lecitin), chlorid sodný, taurin, inositol, chlorid hořečnatý, síran železnatý, L-tryptofan, L-askorban sodný, L-karnitin, síran zinečnatý, cytidin 5‘-monofosfát, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, antioxidant (askorbyl palmitát), adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferol, retinyl palmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, fytomenadion, seleničitan sodný, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.


Důležitá upozornění

Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko.

Nutrilon 2 pokračovací mléko by mělo být používáno jako součást smíšené a vyvážené stravy dítěte, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. 

Výrobek je určen pro výživu kojenců od 6. měsíců.

1Dle požadavků legislativy všechna pokračovací mléka obsahují vitamíny C a D a kyselinu alfa-linolenovou. Vitamín D je důležitý pro správný růst a vývoj kostí u dětí.

2LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

33´GL (3´-galaktosyllaktóza) oligosacharid přirozeně se vyskytující v mateřském mléce. Zdrojem 3´GL je náš unikátní proces

4Pokračovací mléka Nutrilon obsahují omega 3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou, která přispívá k rozvoji mozku a nervové soustavy