Nutrilon 3 Advanced batolecí mléko 6x 1 kg, 12+ + DÁREK NAVÍC ZDARMA!

Nutrilon 3 Advanced batolecí mléko 6x 1 kg, 12+ + DÁREK NAVÍC ZDARMA!

Dárek
DÁREK k nákupu: Elektronické předplatné časopisu Maminka na půl roku zdarma pro všechny členy klubu Pro děti, více informací naleznete ZDE
Nutrilon 3 Advanced je batolecí mléko určené pro děti od ukončeného 12. měsíce. Nejnovější inovace mléka vyvinuta speciálně pro podporu imunitního systému a normálního vývoje. Jedinečné složení s patentovanou směsí PREBIOTIK GOS/FOS a LCP a oligosacharidu mateřského mléka 3´GL (3´galaktosyllaktóza). Inovovaná receptura bez palmového oleje ve 100 % recyklovatelném DUO balení.
Celý popis
Od prodejce MALL
2 694 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
1 995 Kč
332,50 Kč/ks
-25%

Momentálně nedostupné

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 3612400

Popis

ambilight ambilight

Nutrilon 3 Advanced batolecí mléko 6× 1 kg, 12+

 • Nová patentovaná receptura
 • Unikátní směs oligosacharidů – oligosacharid mateřského mléka 3‘GL2 a prebiotika GOS/FOS napodobující funkci oligosacharidů v mateřském mléce
 • Podpora imunity – vitamíny C a D1 přispívají k normální funkci imunitního systému
 • Omega-3 DHA
 • Růst kostí – vápník1 potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí
 • Bez palmového oleje
 • V ekonomickém papírovém plně recyklovatelném obalu
1Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému, vápník je důležitý pro normální růst a vývin kostí u dětí

23‘GL = 3 galaktosyllaktóza, 3‘GL přináší náš unikátní proces


Výzkum výživy v raném věku

Již 50 let se věnujeme odkrývání tajemství výživy v raném věku a jejího vlivu na imunitu dětí. Vkládáme všechny naše znalosti do receptur podporujících imunitní systém a vývoj vašeho děťátka.

Nutrilon Advance

Podporujeme rodičovství

Počátek života vašeho děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Rozumíme nádherným i těžším momentům rodičovství. Jsme tu pro vás.


Nutrilon Advance


Proč si vybrat pokračovací mléko NutrilonNutrilon Advance
Nutrilon Advance
Nutrilon Advance
Nutrilon Advance


Ekologické balení pro Vás

Naše krabice je…
 • z 95 % vyrobena z rostlinného recyklovatelného materiálu
 • 100 % recyklovatelná
Naše továrny..
 • využívají 100 % energie z obnovitelných zdrojů
 • se zavazují k tomu, že 99 % odpadu neskončí na skládkách


Návod na přípravu

Nutrilon Advance

1. krok

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.

Nutrilon Advance

2. krok

Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.

Nutrilon Advance

3. krok

Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka). Ihned po uzavření hrnečku ji důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.

Nutrilon Advance

4. krok

Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.Doporučené dávkování

 • Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením vašeho pediatra. Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno.
Nutrilon 3 Advanced batolecí mléko 1 kg, 12+
 • 100 ml Nutrilon 3 = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 281 kJ (67 kcal)
 • 1 zarovnaná odměrka = 4,9 g sušeného prášku, používejte originální odměrku z výrobku


Složení

 • Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, maltodextrin, galaktooligosacharidy (z mléka) 8,6 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, citronan, hydrogenfosforečnan hořečnatý, citronan, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin), chlorid cholinu, síran železnatý, inositol, chlorid hořečnatý, L-askorban sodný, síran zinečnatý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, mléčné aroma, nikotinamid, riboflavin, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), fytomenadion, D-biotin, kyanokobalamin.
 • Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Důležité upozornění

 • Výrobek je určen pro výživu dětí od 1 roku věku. Nutrilon 3 Advanced má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského mléka. Pro zdraví dětí je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nevhodné pro děti do 1 roku věku. Kojení je pro děti nejlepší. Podporujeme doporučení WHO – plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy. Mléčná výživa malých dětí, v prášku.
 • Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Dohlédněte na hygienu zoubků. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Po každém použití obal pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Spotřebujte do 1 měsíce po otevření. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max 25 °C, ne v ledničce). Baleno v ochranné atmosféře. Nutricia a.s. V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 – Chodov, CZ