Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 559734

Nutrilon 5 Advanced dětské mléko 6x 800g, 36+ + DÁREK

Nutrilon 5 Advanced dětské mléko 6x 800g, 36+ + DÁREK

Dárek
Pokračovací kojenecká výživa nyní ve výhodném balení. Pokračovací kojenecká výživa Nutrilon 5 je vyvinutá tak, aby splňovala zvyšující se potřeby děťátka. Mléko je určené pro děti od ukončeného 35 měsíce. Celý popis
2 499 Kč
416,50 Kč/ks
Zboží od: MALL
2 499 Kč
416,50 Kč/ks
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
S novou kartou za

Již zítra na prodejně
Prodejny
5.10.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Nutrilon 5 Advanced batolecí mléko od uk. 35. měsíce 6× 800 g

Vlastnosti

 • Nutrilon 5 Advanced batolecí mléko od uk. 35. měsíce s novou patentovanou recepturou
 • Unikátní směs oligosacharidů – oligosacharid mateřského mléka 3‘GL2 a prebiotika GOS/FOS napodobující funkci oligosacharidů v mateřském mléce
 • Podpora imunity – vitamíny C a D1 přispívají k normální funkci imunitního systému
 • Omega-3 DHA
 • Růst kostí – vápník1 potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí
 • Bez palmového oleje a bez konzervantů1
 • V praktickém znovu uzavíratelném balení
 • 1Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému, vápník je důležitý pro normální růst a vývin kostí u dětí
 • 23‘GL = 3 galaktosyllaktóza, 3‘GL přináší náš unikátní proces

Návod na přípravu

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované hrnečku.
 • Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.
 • Do hnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka). Ihned po uzavření hrnečku ji důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Doporučené dávkování

 • Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením vašeho pediatra. Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno.
Nutrilon 5 Advanced batolecí mléko
 • 100 ml Nutrilon 5 = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 248 kJ (59 kcal)
 • 1 zarovnaná odměrka = 4,3 g sušeného prášku, používejte originální odměrku z výrobku

Složení

 • Laktóza (z mléka/z mlieka), sušené odtučněné mléko/odtučnené mlieko, maltodextrin/maltodextrín, galaktooligosacharidy (z mléka/z mlieka) 8,6 %, demineralizovaná syrovátka/srvátka (z mléka/z mlieka), koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvátkovej bielkoviny (z mléka/z mlieka), rostlinné/rastlinné oleje (řepkový/repkový, slunečnicový/slnečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové/slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý/horečnatý, citronan/citran sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), chlorid cholinu/cholín chlorid, síran železnatý, inositol/inozitol, chlorid hořečnatý/horečnatý, L-askorban sodný, síran zinečnatý/zinočnatý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pantotenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, mléčné aroma/mliečna aróma, nikotinamid/nikotínamid, riboflavin/riboflavín, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, thiamin/tiamín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová/pteroylmonoglutámová (kyselina listová), fytomenadion/fytomenadión, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín.
 • Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Důležité upozornění

 • Výrobek je určen pro výživu dětí od 35. měsíce věku. Nutrilon 5 Advanced má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského mléka. Pro zdraví dětí je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nevhodné pro děti do 1 roku věku. Kojení je pro děti nejlepší. Podporujeme doporučení WHO – plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy. Mléčná výživa malých dětí, v prášku.
 • Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Vyvarujte se dlouhého kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pečujte pravidelně o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře. Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max 25 °C, ne v ledničce). Nutricia a.s. V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 – Chodov, CZ

Parametry

Typ mléka Standardní
Vhodné od Od ukončeného 35. měsíce
Bio Ne
Příchuť Bez příchutě