10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Kojenecká mléka Kendamil

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Značka
    Kendamil
    ×
Kendamil Premium 1 DHA+ 6 x 800 g Kendamil Premium 4 HMO+ 2,4 kg (3 × 800 g), kreativní balení s dárkem
Kendamil Premium 1 DHA+ 6 x 800 g + DÁREK ZOPA Hopsadlo Skippy Donkey

Počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku Premium 1 DHA+ Kendamil. Kojenecké mléko Kendamil je inspirováno tím nejlepším z přírody. Jeho základ tvoří především plnotučné kravské mléko. Určeno pro miminka od narození do ukončeného 6. měsíce.

můžete mít DNES

Od MALL
Kendamil Premium 3 HMO+ 6 x 800 g Kendamil Premium 4 HMO+ 2,4 kg (3 × 800 g), kreativní balení s dárkem
Kendamil Premium 3 HMO+ 6 x 800 g + DÁREK ZOPA Hopsadlo Skippy Donkey

Mléčná výživa malých dětí v prášku Kendamil Premium 3 HMO+ 6× 800 g. Potravina pro zvláštní výživu dětí od ukončeného 12. do 24. měsíce. Nová vylepšená receptura s oligosacharidem mateřského mléka HMO (3´GL) a prebiotiky (GOS a FOS) vznikla na základě 60 letého výzkumu a vývoje. Kojenecké mléko Kendamil Premium je inspirováno tím nejlepším z přírody. Jeho základ tvoří především plnotučné kravské mléko s přirozeným obsahem mléčného tuku po vzoru mateřského mléka.

můžete mít DNES

Od MALL
Kendamil Premium 4 HMO+ 2,4 kg (3 × 800 g), kreativní balení s dárkem Kendamil Premium 4 HMO+ 2,4 kg (3 × 800 g), kreativní balení s dárkem
Kendamil Premium 4 HMO+ 2,4 kg (3 × 800 g), kreativní balení s dárkem + DÁREK ZOPA Hopsadlo Skippy Donkey

Mléčná výživa malých dětí v prášku. Potravina pro zvláštní výživu dětí od ukončeného 24. měsíce. 3× Kendamil Premium 4 HMO+ 800 g. Uvnitř na vás čeká malý dárek. Vyrobeno z plnotučného mléka s přirozeným obsahem mléčného tuku. Jejím základem je jako u všech mlék této značky plnotučné mléko s přirozeným obsahem mléčného tuku.

můžete mít DNES

Od MALL
Kendamil Kozí kojenecké mléko 1 (800 g) DHA+ Kendamil Kozí kojenecké mléko 1 (800 g) DHA+
Kendamil Kozí kojenecké mléko 1 (800 g) DHA+

Počáteční kozí kojenecké mléko DHA+ značky Kendamil je určené pro kojence od narození do 6. měsíců, kteří nemohou být kojeni. Základem je plnotučné kozí mléko A2 z koz pasoucích se v ekologicky čisté oblasti Lake District ve Velké Británi. Ideální pro děti s citlivým bříškem. 

můžete mít DNES

Od MALL
Kendamil BIO Nature 3 HMO+ 800 g Kendamil Kozí kojenecké mléko 1 (800 g) DHA+
Kendamil BIO Nature 3 HMO+ 800 g

Pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku BIO Nature 3 HMO+ Kendamil. Nová vylepšená receptura s oligosacharidem mateřského mléka HMO (3´GL) a prebiotiky GOS vznikla na základě 60 letého výzkumu a vývoje. Kojenecké mléko Kendamil BIO Nature je inspirováno tím nejlepším z čisté přírody.

můžete mít DNES

Od MALL
Kendamil Premium 3 HMO+ 800 g Kendamil Kozí kojenecké mléko 1 (800 g) DHA+
Kendamil Premium 3 HMO+ 800 g

Mléčná výživa malých dětí v prášku Kendamil Premium 3 HMO+ 800 g. Potravina pro zvláštní výživu dětí od ukončeného 12. do 24. měsíce. Nová vylepšená receptura s oligosacharidem mateřského mléka HMO (3´GL) a prebiotiky (GOS a FOS) vznikla na základě 60 letého výzkumu a vývoje. Kojenecké mléko Kendamil Premium je inspirováno tím nejlepším z přírody. Jeho základ tvoří především plnotučné kravské mléko s přirozeným obsahem mléčného tuku po vzoru mateřského mléka.

můžete mít DNES

Od MALL
Kendamil Premium 4 HMO+ 800 g Kendamil Kozí batolecí mléko 3 (800 g) DHA+
Kendamil Premium 4 HMO+ 800 g

Mléčná výživa malých dětí v prášku Kendamil Premium 4 HMO+ 800 g. Potravina pro zvláštní výživu od ukončeného 24. měsíce. Nová vylepšená receptura s oligosacharidem mateřského mléka HMO (3´GL) a prebiotiky (GOS a FOS) vznikla na základě 60 letého výzkumu a vývoje. Kojenecké mléko Kendamil Premium je inspirováno tím nejlepším z přírody. Jeho základ tvoří především plnotučné kravské mléko s přirozeným obsahem mléčného tuku po vzoru mateřského mléka.

můžete mít DNES

Od MALL
Kendamil Kozí batolecí mléko 3 (800 g) DHA+ Kendamil Kozí batolecí mléko 3 (800 g) DHA+
Kendamil Kozí batolecí mléko 3 (800 g) DHA+

Toto kozí kojenecké mléko dodá vašemu děťátku vše, co potřebuje pro jeho přirozený vývoj od jeho ukončeného 12. měsíce až do jeho tří let. Základ mléka tvoří plnotučné kozí A2 mléko s převahou A2 β-kaseinu, který je stravitelnější než běžnější A1 β-kasein z mléka. Díky tomu se v žaludku miminek vytváří také měkčí hmota, která snadněji prochází jejich zažíváním

můžete mít DNES

Od MALL
Kendamil Premium 2 HMO+ 800 g Kendamil Kozí batolecí mléko 3 (800 g) DHA+
Kendamil Premium 2 HMO+ 800 g

Pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku Kendamil Premium 2 HMO+ 800 g. Potravina je určená pro zvláštní výživu dětí od ukončeného 6. do 12. měsíce. Nová vylepšená receptura s oligosacharidem mateřského mléka HMO (3´GL) a prebiotiky (GOS a FOS) vznikla na základě 60 letého výzkumu a vývoje. Kojenecké mléko Kendamil Premium je inspirováno tím nejlepším z přírody. Jeho základ tvoří především plnotučné kravské mléko s přirozeným obsahem mléčného tuku po vzoru mateřského mléka.

můžete mít DNES

Od MALL
Kendamil BIO Nature 2 HMO+ 800 g Kendamil KENDAMIL KOZÍ 1 DHA+ 6X800 G
Kendamil BIO Nature 2 HMO+ 800 g + DÁREK ZOPA Hopsadlo Skippy Donkey

Pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku Kendamil. Nová vylepšená receptura s oligosacharidem mateřského mléka HMO (3´GL) a prebiotiky GOS vznikla na základě 60 letého výzkumu a vývoje. Kojenecké mléko Kendamil BIO Nature je inspirováno tím nejlepším z čisté přírody.

můžete mít DNES

Od MALL
Kendamil Premium 2 HMO+ 6 x 800 g Kendamil KENDAMIL KOZÍ 1 DHA+ 6X800 G
Kendamil Premium 2 HMO+ 6 x 800 g + DÁREK ZOPA Hopsadlo Skippy Donkey

Pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku Kendamil Premium 2 HMO+ 6 × 800 g. Potravina je určená pro zvláštní výživu dětí od ukončeného 6. do 12. měsíce. Nová vylepšená receptura s oligosacharidem mateřského mléka HMO (3´GL) a prebiotiky (GOS a FOS) vznikla na základě 60 letého výzkumu a vývoje. Kojenecké mléko Kendamil Premium je inspirováno tím nejlepším z přírody. Jeho základ tvoří především plnotučné kravské mléko s přirozeným obsahem mléčného tuku po vzoru mateřského mléka.

můžete mít DNES

Od MALL
Kendamil KENDAMIL KOZÍ 1 DHA+ 6X800 G Kendamil KENDAMIL KOZÍ 1 DHA+ 6X800 G
Kendamil KENDAMIL KOZÍ 1 DHA+ 6X800 G + DÁREK ZOPA Hopsadlo Skippy Donkey

 Z plnotučného kozího mléka  Bez palmového oleje  Bez rybího oleje  Bez sóji  Vyrobeno bez použití GMO (Geneticky modifikované složky/suroviny nebyly použity v jakékoliv fázi výroby potraviny včetně krmení pro hospodářská zvířata, ze kterých je mléko získáváno.)      Obsahuje

můžete mít 26.7. - 29.7.