10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Dětská vozítka, kola a koloběžky Yedoo od partnera: MALL

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Značka
    Yedoo
    ×
  • Zboží od
    MALL
    ×
Yedoo Odrážedlo TooToo Yedoo Koloběžka City RunRun
Yedoo Odrážedlo TooToo

TůTů! Z cesty! Já jedůů! TooToo vás překvapí nejen kombinací barev, ale také tím, jak snadno a brzy si ho děti podmaní. Vzdálenosti přestanou být problém stejně jako pozdější přechod na jízdní kolo.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Pecka cena
Yedoo Odrážedlo OneToo Yedoo Koloběžka City RunRun
Yedoo Odrážedlo OneToo

V momentě, kdy je svět lákavější než maminčina náruč, je čas na OOPS – odrážedla z dílny Yedoo, kde berou svoji práci stejně vážně jako malé děti závodění. Je libo limetku, cukrovou vatu, červený pomeranč nebo mátu?

můžete mít 4.12.

Od MALL
Yedoo Koloběžka City RunRun Yedoo Koloběžka City RunRun
Yedoo Koloběžka City RunRun

Koloběžka City je tak trochu kavárenský povaleč, místo kilometrů polyká radši zmrzlinu na promenádě. Na cestě do pekárny nebo na plovárnu si s ní ale užijí starší děti, rekreační popojížděči, i aktivní senioři.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Yedoo Numbers Three Yedoo Too Too I Little Sailor
Yedoo Numbers Three

Koloběžka, která je ideální pro jízdu po městě, na nákupy, na výlet. Pevný ocelový rám, protiskluzové stupátko, dvoupolohová zadní vidlice, integrovaný stojánek, kvalitní pneumatiky, ergonomická madla a nadstandardně kompaktní rozměry. Takže hurá na vyjížďku.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Yedoo Too Too I Little Sailor Yedoo Too Too I Little Sailor
Yedoo Too Too I Little Sailor

Yedoo TOO TOO I Little Sailor je dětské odrážedlo ve velice atraktivním provedení, díky kterému z něj Vaše dítě nebude chtít slézt. Brzy se stane ideálním společníkem při Vašich výletech.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Pecka cena
Yedoo Too Too I Happy Monster Yedoo Too Too I Little Sailor
Yedoo Too Too I Happy Monster

Odrážedlo Yedoo Too Too I Happy Monster je dětské odrážedlo ve velice atraktivním provedení, díky kterému z něj Vaše dítě nebude chtít slézt. Brzy se stane ideálním společníkem při všech výletech.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Yedoo Koloběžka Wzoom Emoji Yedoo Koloběžka One řada Numbers
Yedoo Koloběžka Wzoom Emoji

Smajlíky pro vyjádření emocí v korespondenci používali už žďárští mniši v 18. století. Dneska s nimi děti testují hranice přijatelnosti a teď i gravitace! Ideální na odrzlou koloběžku pro první nezávislé výlety, s partou, do parku nebo na trénink. Wzoom ještě není úplně „velká“ koloběžka, ale kola už se některým dospělým modelům vyrovnají. Rychlá je na to dost a silná jako silnice: unese i metrák! Konstrukcí rámu a vybranými komponenty si zachovává dětskou lehkost a mrštnost, ale vydrží už pěkných pár kilometrů v jednom zátahu. Pomalejší soupeři samozřejmě zelenají závistí! Tak kdo je tady brzda?

můžete mít 4.12.

Od MALL
Yedoo Koloběžka One řada Numbers Yedoo Koloběžka One řada Numbers
Yedoo Koloběžka One řada Numbers

Naprostá jednička! Začátek krásného přátelství s pohybem, rychlostí, přírodou, nebo i chytrými způsoby, jak vyzrát na cestu do školy. Nejlehčí a nejdostupnější model, kterému nechybí množina bezpečnostních prvků, ani kola, co suverénně zvládnou i cesty, které se v zimě neudržují. Díky typické houževnaté konstrukci vydrží i bezstarostnější zacházení. Už pojeďte, vy šnečí babičky!

můžete mít 4.12.

Od MALL
Yedoo Koloběžka Wzoom Yedoo Koloběžka One řada Numbers
Yedoo Koloběžka Wzoom

dětskou koloběžkou Wzoom značky Yedoo se budou vaše děti cíti jako malí dospělí. Koloběžka je vhodná pro děti od 6 let, ale díky její nosnosti unese i dospělého člověka. Lehká, snadno ovladatelná je vhodná do města i mimo něj. Wzoom se stane skvělým parťákem vašeho dítěte na dovádění venku.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Yedoo Koloběžka Mau Yedoo Odrážedlo TooToo Emoji
Yedoo Koloběžka Mau

První samostatná jízda. Teď už je nikdo nezastaví. Vylepšená koloběžka Yedoo Mau je nejlehčí a nejmenší model pro předškoláky a školáky. Je ideální pro vstup do světa koloběžek. Nejdůležitějším parametrem je nízká hmotnost, správná výška stupátka a samozřejmě prvky pro větší bezpečnost.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Yedoo Odrážedlo TooToo Emoji Yedoo Odrážedlo TooToo Emoji
Yedoo Odrážedlo TooToo Emoji

Už staří Řekové věděli, že rovnováha je základ! Zvládnout ji s naším nejoblíbenějším odrážedlem není těžké, zvlášť proto, že neváží ani čtyři kila. Takže snadno poberete i mičudu. Jakmile se ke dvěma nožičkám přidají dvě kola, naberete rychlost, dosah, budete všude včas a do budoucna se přidá plynulý přechod na koloběžku nebo dětské kolo. Pro začátek pomůže doraz proti přetočení řídítek, anatomické sedlo, madla s ochrannými konci, pneumatiky Kenda a brzda s frajerskou juniorskou páčkou. Ale pozor, výprava nebude bez nástrah, cestou je třeba vyhnout se překážkám.

můžete mít 4.12.

Od MALL
Yedoo Too Too I Magic Forest Yedoo Odrážedlo TooToo Emoji
Yedoo Too Too I Magic Forest

Odrážedlo Yedoo Too Too I Magic Forest je dětské odrážedlo ve velice atraktivním provedení, díky kterému z něj Vaše dítě nebude chtít slézt. Brzy se stane ideálním společníkem při Vašich výletech.

můžete mít 4.12.

Od MALL