BIG Dopravní kužely 4 ks
329 Kč

293 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada praktických červenobílých kuželů. V setu jsou čtyři kusy, které si děti mohou pro svou hru rozestavět dle potřeby. Kužely jsou vysoké 26 centimetrů.


BIG Sada dopravních značek
499 Kč

429 Kč

Sada praktických dopravních značek. Dvě značky mají jiný symbol na přední a zadní straně. Set obsahuje následující značky – stop, pozor jiné nebezpečí, provoz v obou směrech, parkoviště, přechod pro chodce.


BIG Velká sada značek

BIG Velká sada značek

Hodnocení: 4,5
969 Kč

709 Kč

Velká sada šesti dopravních značek. Čtyři značky mají jiný symbol na přední a zadní straně. Set obsahuje následující značky: stop, pozor jiné nebezpečí, provoz v obou směrech, zákaz předjíždění, hlavní silnice, konec hlavní silnice, zákaz zastavení, parkoviště, přechod pro chodce.


BIG Semafor

BIG Semafor

Hodnocení: 5
719 Kč

589 Kč

Semafor s automatickým přepínáním světel je skvělý doplněk do každého dopravního hřiště. Děti jej také mohou použít při hře s vozítky a zastavit dopravu, když je potřeba odněkud vycouvat se strojem.


Lamps Světelný semafor baterie
299 Kč

Dopravní semafor na baterie s dvěma módy. Herní (automatická změna barev) a naučný (ruční výběr barev po stisknutí tlačítka). Děti jej také mohou použít při hře s vozítky a zastavit dopravu, když je potřeba odněkud vycouvat se strojem.


Pilsan Dopravní značky velké 10 ks
1 799 Kč

1 549 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Ideální příslušenství pro malé jezdce, kteří se seznamují s provozem na silnici. Sada 10ti dopravních značek se stabilizačním podstavcem. Značky jsou vysoké 85 cm.


Klein Dopravní semafor

Klein Dopravní semafor

Hodnocení: 4,5
869 Kč

741 Kč

Dopravní semafor s automatickým přepínáním světel je skvělý doplněk do každého dopravního hřiště. Děti jej také mohou použít při hře s vozítky a zastavit dopravu, když je potřeba odněkud vycouvat se strojem.


Lamps Závora velká plastová
429 Kč

359 Kč

Novinka

Velká plastová závora. Se závorou lze hýbat nahoru a dolů. S touto závorou si můžeš zahrát na dopravního policistu a kontrolovat projíždějící auta.


Yedoo Držák lahve
159 Kč

Nesmí chybět na žádném koloběžkovém rámu, jinak vám brzy dojde šťáva. Yedoo koloběžky na něj mají připravené závity, takže nemusíte už nic řešit.


Yedoo Blatníky SKS pro koloběžku 12´´/12´´
523 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Blatníky z vysoce kvalitního plastu s hliníkovou konstrukcí uvnitř vyrábí ve spolupráci s Yedoo německá firma SKS. Blatníky jsou lehké, pružné a odolné proti mechanickému poškození.


Lamps Dopravní značky 5 ks 80 cm
469 Kč

Dopravní značky doplňkové vysoké 80 cm jsou skvělou sadou na každé dopravní hřiště nebo na velkou zahradu. Děti se zábavnou formou naučí poznávat různé značky, které je v provozu mohou potkat.


BIG Big Sada koleček k Bobby Car 4ks
399 Kč

349 Kč

Sada 4 náhradních koleček pro všechny výrobky Bobby car. Vyrobeno z materiálu, který snižuje hlučnost až o 50%. Rozměr kolečka: 15 × 15 × 4 cm.


BIG Big Bobby - přívěsný vozík
599 Kč

489 Kč

Dvoukolový přívěsný vozík k odstrkovadlu Big Bobby, červený. Připojte ho na všechny typy Bobby car od BIG, nebo ho naložte věcmi a přijeďte si pro něj po dlouhé cestě.


Berg Buzzy přívěs S
1 890 Kč
1 799 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chcete mít svůj BERG Buzzy kompletní? Připojte BERG Buzzy přívěs a od teď bude snadné vozit své věci sebou. Díky přívěsu bude hra venku ještě zábavnější! Vlož do přívěsu piknikový koš, hračky nebo jiné věci a dobrodružství začíná.


Falk Příves s držadly Claas
1 499 Kč

899 Kč

Přívěs za traktor od značky FALK je multifunkční. Jeho součástí jsou madla, která z něj po připojení udělají kolečko. Dále k němu patří i lopata, hrábě a konvička. „Práce na zahradě“ s tímto přívěsem bude zábava.


Falk Přívěs dvoukolový s příslušenstvím
1 499 Kč

849 Kč

Přívěs za traktor od značky FALK je multifunkční. Jeho součástí jsou madla, která z něj po připojení udělají kolečko. Dále k němu patří i lopata, hrábě a konvička. „Práce na zahradě“ s tímto přívěsem bude zábava.


BIG Big Bobby - přívěsný vozík - rozbaleno
599 Kč

459 Kč
- 23 %

Rozbaleno

Dvoukolový přívěsný vozík k odstrkovadlu Big Bobby, červený. Připojte ho na všechny typy Bobby car od BIG, nebo ho naložte věcmi a přijeďte si pro něj po dlouhé cestě.


Stamp StarWars - Klakson na kolo
315 Kč

279 Kč

Úžasný klakson na kolo nebo koloběžku s oblíbeným motivem z kultovního filmu Star Wars. Klakson lze jednoduše upevnit na řídítka a zabránit tak nebezpečným střetům s dalšími jezdci nebo chodci.


Yedoo Zvonek

Yedoo Zvonek

Hodnocení: 5
59 Kč

„Pozor předjíždím! Zleva! Ustupte z cesty! Chvátám! Ať vás nepřejedu…“ Nechte zvonek, ať to řekne za vás.


Stamp Frozen - Klakson na kolo
233 Kč

199 Kč

Krásný Klakson na kolo nebo koloběžku s oblíbeným motivem z animovaného filmu Frozen. Klakson lze jednoduše upevnit na řídítka a zabránit tak nebezpečným střetům s dalšími jezdci nebo chodci.


Peg Perego Přilba Ducati
1 119 Kč
+ doprava zdarma

Dětská přilba Ducati je nezbytným doplněkem při jízdě na motorce nebo jiném dětské vozítku. Splňuje bezpečnostní normy pro ochranné přilby, takže bude vaše dítě při svém ježdění maximálně chráněno.


Klein Dopravní značky 73cm
869 Kč

729 Kč

Dopravní značky vysoké 73 cm jsou skvělou sadou na každé dopravní hřiště nebo na velkou zahradu. Děti se zábavnou formou naučí poznávat nejdůležitější značky, které je v provozu mohou potkat.


Yedoo Blatníky New 16/12
624 Kč

Blatníky vyrobené z pružného a probarveného plastu se vyznačují lehkostí, trvanlivostí a odolností proti mechanickému poškození. Vhodné pro koloběžky Yedoo City NEW Collection.


Yedoo Blatníky New 20/16
679 Kč
649 Kč

Blatníky vyrobené z pružného a probarveného plastu se vyznačují lehkostí, trvanlivostí a odolností proti mechanickému poškození. Vhodné pro koloběžky Yedoo Mezeq NEW Collection.


Yedoo Mushing set 25,4
859 Kč

749 Kč

Čtyři nohy, vyplazený jazyk a ladné pohyby. Kam se běží? Jen tak pro radost, pro život sám, řekl by pes. Tak si vezměte koloběžku a vyrazte spolu s ním. Je jedno, jestli jen kolem domu, na výlet do polí anebo na musherské závody. Udělejte z venčení požitek, který bude bavit vás oba.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: