Počet nalezených produktů: 24

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

BIG Velká sada značek-30%

BIG Velká sada značek

Hodnocení: 4,5
949 Kč

655 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Velká sada šesti dopravních značek. Čtyři značky mají jiný symbol na přední a zadní straně. Set obsahuje následující značky: stop, pozor jiné nebezpečí, provoz v obou směrech, zákaz předjíždění, hlavní silnice, konec hlavní silnice, zákaz zastavení, parkoviště, přechod pro chodce.


BIG Semafor

BIG Semafor

Hodnocení: 5
719 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Semafor s automatickým přepínáním světel je skvělý doplněk do každého dopravního hřiště. Děti jej také mohou použít při hře s vozítky a zastavit dopravu, když je potřeba odněkud vycouvat se strojem.


BIG Big zvukový startér-44%
269 Kč

149 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Otočte klíčkem, počkejte na žhavení, pak nastartujte a užijte si jízdu! Zvukový startér lze upevnit na čtyřkolky a odstrkovadla New Big Bobby Car.


BIG Sada dopravních značek
499 Kč

459 Kč
+ doprava zdarma

Sada praktických dopravních značek. Dvě značky mají jiný symbol na přední a zadní straně. Set obsahuje následující značky – stop, pozor jiné nebezpečí, provoz v obou směrech, parkoviště, přechod pro chodce.


Buddy Toys BOT 6120  Rampa Beng to Beng
999 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Rampa Beng to Beng, od 6 let, velikost 112×45×15 cm, bezpečnostní protiskluzné plochy.


Dickie Funkční semafor s příslušenstvím
329 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Funkční semafor s automatickým přepínáním světel. Výška semaforu je 24 cm. Semafor ukazuje barevné pokyny jak pro motoristy, tak ze strany i pro chodce kteří se snaží přejít přes přechod. Součástí balení je i 8 dopravních značek.


Klein Dopravní semafor 72cm
869 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Dopravní semafor s automatickým přepínáním světel je skvělý doplněk do každého dopravního hřiště. Děti jej také mohou použít při hře s vozítky a zastavit dopravu, když je potřeba odněkud vycouvat se strojem.


Lamps Dopravní značky 5 ks 80 cm
459 Kč

415 Kč
+ doprava zdarma

Dopravní značky doplňkové vysoké 80 cm jsou skvělou sadou na každé dopravní hřiště nebo na velkou zahradu. Děti se zábavnou formou naučí poznávat různé značky, které je v provozu mohou potkat.


LittleLife Reflexní vesta růžová - Small
369 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Stylová reflexní vesta zajistí, že vaše dítě je stále vidět i ve tmě. Křiklavě růžová vesta má na sobě motýlky a kytky z reflexního materiálu. Vesta je určna pro děti do 104 cm.


MaDe Dopravní značky 5 ks, 80 cm
659 Kč

559 Kč
+ doprava zdarma

Sada dopravních značek je výborná pomůcka při výuce v dopravní výchově. Učí děti bezpečnosti na silnicích. Dopravní značky mají nastavitelnou výšku až 80 cm. Stojí na stabilních podstavcích. Vhodné na ven i na doma.


Peg Perego Přilba Ducati
1 120 Kč
+ doprava zdarma

Dětská přilba Ducati je nezbytným doplněkem při jízdě na motorce nebo jiném dětské vozítku. Splňuje bezpečnostní normy pro ochranné přilby, takže bude vaše dítě při svém ježdění maximálně chráněno.


Stamp Frozen - Klakson na kolo
233 Kč
229 Kč
+ doprava zdarma

Krásný Klakson na kolo nebo koloběžku s oblíbeným motivem z animovaného filmu Frozen. Klakson lze jednoduše upevnit na řídítka a zabránit tak nebezpečným střetům s dalšími jezdci nebo chodci.


Yedoo Blatníky 20"/16" V brake
629 Kč
599 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Blatníky vyrobené z pružného a probarveného plastu se vyznačují lehkostí, trvanlivostí a odolností proti mechanickému poškození. Vhodné pro koloběžky – Yedoo Mezeq Disc a Yedoo Mezeq V-Brake.


Yedoo Blatníky New 16"/12"
629 Kč

580 Kč
+ doprava zdarma

Blatníky vyrobené z pružného a probarveného plastu se vyznačují lehkostí, trvanlivostí a odolností proti mechanickému poškození. Vhodné pro koloběžky Yedoo City NEW Collection.


Yedoo Blatníky New 20"/16"
679 Kč
659 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Blatníky vyrobené z pružného a probarveného plastu se vyznačují lehkostí, trvanlivostí a odolností proti mechanickému poškození. Vhodné pro koloběžky Yedoo Mezeq NEW Collection.


Yedoo Blatníky SKS pro koloběžku 12´´/12´´
519 Kč
499 Kč
+ doprava zdarma

Blatníky z vysoce kvalitního plastu s hliníkovou konstrukcí uvnitř vyrábí ve spolupráci s Yedoo německá firma SKS. Blatníky jsou lehké, pružné a odolné proti mechanickému poškození.


Yedoo Držák lahve
119 Kč
+ doprava zdarma

Nesmí chybět na žádném koloběžkovém rámu, jinak vám brzy dojde šťáva. Yedoo koloběžky na něj mají připravené závity, takže nemusíte už nic řešit.


Yedoo Mushing set 25,4
859 Kč
+ doprava zdarma

Čtyři nohy, vyplazený jazyk a ladné pohyby. Kam se běží? Jen tak pro radost, pro život sám, řekl by pes. Tak si vezměte koloběžku a vyrazte spolu s ním. Je jedno, jestli jen kolem domu, na výlet do polí anebo na musherské závody. Udělejte z venčení požitek, který bude bavit vás oba.


Klein Dopravní značky 73cm
869 Kč

649 Kč
+ doprava zdarma

Dopravní značky vysoké 73 cm jsou skvělou sadou na každé dopravní hřiště nebo na velkou zahradu. Děti se zábavnou formou naučí poznávat nejdůležitější značky, které je v provozu mohou potkat.


Lamps Světelný semafor baterie
299 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Dopravní semafor na baterie s dvěma módy. Herní (automatická změna barev) a naučný (ruční výběr barev po stisknutí tlačítka). Děti jej také mohou použít při hře s vozítky a zastavit dopravu, když je potřeba odněkud vycouvat se strojem.


Stamp StarWars - Klakson na kolo
315 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Úžasný klakson na kolo nebo koloběžku s oblíbeným motivem z kultovního filmu Star Wars. Klakson lze jednoduše upevnit na řídítka a zabránit tak nebezpečným střetům s dalšími jezdci nebo chodci.


BIG Dopravní kužely 4 ks
329 Kč

282 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sada praktických červenobílých kuželů. V setu jsou čtyři kusy, které si děti mohou pro svou hru rozestavět dle potřeby. Kužely jsou vysoké 26 centimetrů.


Yedoo Zvonek
59 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

„Pozor předjíždím! Zleva! Ustupte z cesty! Chvátám! Ať vás nepřejedu…“ Nechte zvonek, ať to řekne za vás.