BIG Sada dopravních značek
499 Kč

429 Kč

Sada praktických dopravních značek. Dvě značky mají jiný symbol na přední a zadní straně. Set obsahuje následující značky – stop, pozor jiné nebezpečí, provoz v obou směrech, parkoviště, přechod pro chodce.


BIG Velká sada značek
969 Kč

679 Kč

Velká sada šesti dopravních značek. Čtyři značky mají jiný symbol na přední a zadní straně. Set obsahuje následující značky: stop, pozor jiné nebezpečí, provoz v obou směrech, zákaz předjíždění, hlavní silnice, konec hlavní silnice, zákaz zastavení, parkoviště, přechod pro chodce.


Dickie Funkční semafor s příslušenstvím
329 Kč

287 Kč

Funkční semafor s automatickým přepínáním světel. Výška semaforu je 24 cm. Semafor ukazuje barevné pokyny jak pro motoristy, tak ze strany i pro chodce kteří se snaží přejít přes přechod. Součástí balení je i 8 dopravních značek.


BIG Semafor
719 Kč

594 Kč

Semafor s automatickým přepínáním světel je skvělý doplněk do každého dopravního hřiště. Děti jej také mohou použít při hře s vozítky a zastavit dopravu, když je potřeba odněkud vycouvat se strojem.


BIG Big zvukový startér-64%
279 Kč

99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Otočte klíčkem, počkejte na žhavení, pak nastartujte a užijte si jízdu! Zvukový startér lze upevnit na čtyřkolky a odstrkovadla New Big Bobby Car.


Klein Dopravní semafor 72cm
869 Kč

741 Kč

Dopravní semafor s automatickým přepínáním světel je skvělý doplněk do každého dopravního hřiště. Děti jej také mohou použít při hře s vozítky a zastavit dopravu, když je potřeba odněkud vycouvat se strojem.


Klein Dopravní značky 73cm
869 Kč

729 Kč

Dopravní značky vysoké 73 cm jsou skvělou sadou na každé dopravní hřiště nebo na velkou zahradu. Děti se zábavnou formou naučí poznávat nejdůležitější značky, které je v provozu mohou potkat.


Lamps Světelný semafor baterie
299 Kč

Dopravní semafor na baterie s dvěma módy. Herní (automatická změna barev) a naučný (ruční výběr barev po stisknutí tlačítka). Děti jej také mohou použít při hře s vozítky a zastavit dopravu, když je potřeba odněkud vycouvat se strojem.


Lamps Dopravní značky 5 ks 80 cm
469 Kč

Dopravní značky doplňkové vysoké 80 cm jsou skvělou sadou na každé dopravní hřiště nebo na velkou zahradu. Děti se zábavnou formou naučí poznávat různé značky, které je v provozu mohou potkat.


LittleLife Reflexní vesta růžová - Small
369 Kč

324 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stylová reflexní vesta zajistí, že vaše dítě je stále vidět i ve tmě. Křiklavě růžová vesta má na sobě motýlky a kytky z reflexního materiálu. Vesta je určna pro děti do 104 cm.


MaDe Dopravní značky 5 ks, 80 cm-24%
659 Kč

499 Kč

Výprodej

Sada dopravních značek je výborná pomůcka při výuce v dopravní výchově. Učí děti bezpečnosti na silnicích. Dopravní značky mají nastavitelnou výšku až 80 cm. Stojí na stabilních podstavcích. Vhodné na ven i na doma.


Peg Perego Přilba Ducati
1 120 Kč

Dětská přilba Ducati je nezbytným doplněkem při jízdě na motorce nebo jiném dětské vozítku. Splňuje bezpečnostní normy pro ochranné přilby, takže bude vaše dítě při svém ježdění maximálně chráněno.


Stamp Frozen - Klakson na kolo
233 Kč
229 Kč

Krásný Klakson na kolo nebo koloběžku s oblíbeným motivem z animovaného filmu Frozen. Klakson lze jednoduše upevnit na řídítka a zabránit tak nebezpečným střetům s dalšími jezdci nebo chodci.


Stamp StarWars - Klakson na kolo
315 Kč

279 Kč

Úžasný klakson na kolo nebo koloběžku s oblíbeným motivem z kultovního filmu Star Wars. Klakson lze jednoduše upevnit na řídítka a zabránit tak nebezpečným střetům s dalšími jezdci nebo chodci.


Yedoo Blatníky New 16"/12"
629 Kč
617 Kč

Blatníky vyrobené z pružného a probarveného plastu se vyznačují lehkostí, trvanlivostí a odolností proti mechanickému poškození. Vhodné pro koloběžky Yedoo City NEW Collection.


Yedoo Blatníky New 20"/16"
679 Kč
649 Kč

Blatníky vyrobené z pružného a probarveného plastu se vyznačují lehkostí, trvanlivostí a odolností proti mechanickému poškození. Vhodné pro koloběžky Yedoo Mezeq NEW Collection.


Yedoo Blatníky SKS pro koloběžku 12´´/12´´
519 Kč
502 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Blatníky z vysoce kvalitního plastu s hliníkovou konstrukcí uvnitř vyrábí ve spolupráci s Yedoo německá firma SKS. Blatníky jsou lehké, pružné a odolné proti mechanickému poškození.


Yedoo Mushing set 25,4
859 Kč

749 Kč

Čtyři nohy, vyplazený jazyk a ladné pohyby. Kam se běží? Jen tak pro radost, pro život sám, řekl by pes. Tak si vezměte koloběžku a vyrazte spolu s ním. Je jedno, jestli jen kolem domu, na výlet do polí anebo na musherské závody. Udělejte z venčení požitek, který bude bavit vás oba.


MaDe Dopravní značky 5 ks, 80 cm - zánovní-34%
659 Kč

429 Kč

Zánovní

Sada dopravních značek je výborná pomůcka při výuce v dopravní výchově. Učí děti bezpečnosti na silnicích. Dopravní značky mají nastavitelnou výšku až 80 cm. Stojí na stabilních podstavcích. Vhodné na ven i na doma.


Buddy Toys Šlapací traktor s vozíkem BPT 1013
1 399 Kč

Novinka

Šlapací traktor s odpojitelným vozíkem má pohon obou zadních kol, polohovatelné sedátko a klakson na volantu. Děti za jeho volantem si můžou hrát na farmáře a kdo ví, co všechno s ním vymyslí.


Yedoo Zvonek
59 Kč

„Pozor předjíždím! Zleva! Ustupte z cesty! Chvátám! Ať vás nepřejedu…“ Nechte zvonek, ať to řekne za vás.


BIG Dopravní kužely 4 ks
329 Kč

283 Kč

Sada praktických červenobílých kuželů. V setu jsou čtyři kusy, které si děti mohou pro svou hru rozestavět dle potřeby. Kužely jsou vysoké 26 centimetrů.


Falk Přívěs dvoukolový s příslušenstvím
1 499 Kč

849 Kč

Novinka

Přívěs za traktor od značky FALK je multifunkční. Jeho součástí jsou madla, která z něj po připojení udělají kolečko. Dále k němu patří i lopata, hrábě a konvička. „Práce na zahradě“ s tímto přívěsem bude zábava.


Falk Příves s držadly Claas
1 499 Kč

899 Kč

Novinka

Přívěs za traktor od značky FALK je multifunkční. Jeho součástí jsou madla, která z něj po připojení udělají kolečko. Dále k němu patří i lopata, hrábě a konvička. „Práce na zahradě“ s tímto přívěsem bude zábava.


Yedoo Držák lahve
119 Kč

Nesmí chybět na žádném koloběžkovém rámu, jinak vám brzy dojde šťáva. Yedoo koloběžky na něj mají připravené závity, takže nemusíte už nic řešit.