Philips Avent SCD620/52

Hodnocení: 5 10 hodnocení Značka: Philips Avent Náš kód: 895799

AkceDoprava zdarma

Akce platí do 31.8.2019 nebo do vyprodání zásob.

Philips Avent SCD620/52

DÁREK: Půlroční digitální předplatné časopisu Maminka při nákupu tohoto produktu (platí do 31. 8. 2019 nebo do odvolání)! Více zde.
Klíčové vlastnosti Philips Avent SCD620/52 umožňuje neustálý kontakt s vaším dítětem – bezpečně a důvěrně. Své dítě uslyšíte v dokonalé zvukové kvalitě a rovněž ho uvidíte díky křišťálově čistému obrazu (LCD displej o velikosti 2,7"), ve dne i v noci. Celý popis

3499
5 10
3 499 Kč včetně RP a DPHMaloobchodní cena: 4 899 Kč, Ušetříte 1 400 Kč (28 %)

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 895799

1 uživatelská recenze

Hodnocení: 5
  • Autor si přál zůstat v anonymitě

Splnil všechna naše očekávání...

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti Philips Avent SCD620/52

  • Neustálý kontakt s vaším dítětem
  • Dosah až 300 m
  • Křišťálově čistý zvuk
  • Barevná obrazovka s průměrem 2,7"
  • Funkce pro komunikaci s dítětem na dálku
  • Příjemné ukolébavky

Philips Avent SCD620/52 s technologií A-FHSS

Philips Avent SCD620/52 unikátní párování se sluchátkem pro důvěrné a bezpečné spojení s vaším dítětem. Díky kombinaci s novou adaptivní technologií FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) dochází jen k minimálnímu rušení.


Víte že …

  • I sebemenší zasmání, zamumlání a škytnutí uslyšíte naprosto čistě. Své dítě kdykoli uvidíte, ale také uslyšíte všechny zvuky ve vysoké kvalitě a s křišťálovou čistotou.
  • Vždy budete vědět, zda je chůvička v dosahu a připojená. Rodičovská jednotka vás upozorní, když je chůvička mimo dosah nebo když dochází baterie, takže si budete vždy jistí, že máte spojení se svým dítětem.
  • Umožňuje nastavit citlivost mikrofonu dětské jednotky. Citlivost mikrofonu určuje úroveň hluku, kterou dětská jednotka zachytí, např. chcete slyšet, když se vaše dítě rozbrečí, ale jeho mumlání už vás zajímá méně.

Philips Avent SCD723/26 dosah až 330 m

Důvěrné a zabezpečené připojení pomocí adaptivní technologie FHSS Unikátní párování se sluchátkem pro důvěrné a bezpečné spojení s vaším dítětem. Díky kombinaci s novou adaptivní technologií FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) dochází jen k minimálnímu rušení.

Philips Avent SCD723/26 až 18 h provozu na 1 nabití

2,7" barevná obrazovka s vysokým rozlišením a křišťálově čistým nočním viděním. Sledujte své dítě ve dne i v noci díky křišťálově čistému infračervenému nočnímu vidění, které se automaticky zapne v noci. Užijte si chvilky, kdy vaše dítě spí, ve vysokém rozlišení a na mimořádně velké barevné obrazovce s průměrem 2,7".

Philips Avent SCD723/26 režim na noc

Úsporný režim ECO s indikátorem připojení. Zapnutím režimu ECO snížíte spotřebu energie, když je v pokojíčku ticho, zároveň však máte díky unikátnímu indikátoru připojení jistotu, že je spojení s dítětem aktivní. Režim ECO vypne přenos zvuku a videa a jednotky se připojí pouze v případě, že dítě vydá nějaký zvuk.

Philips Avent SCD723/26 noční světlo s hvězdami a ukolebávky

Dosah až 300 metrů*. Dosah uvnitř až 50 metrů, dosah venku až 300 metrů*.

Philips Avent SCD723/26 Mluvte s dítětem na dálku

Vynikající provozní doba pro hlídání přes noc. Praktická nabíjecí rodičovská jednotka vám poskytne svobodu bezdrátového sledování po dobu až 10 hodin před dalším nabitím.

Philips Avent SCD723/26 snímač teploty

Zůstaňte v dosahu a mluvte na dítě. Někdy vaše dítě pouze potřebuje slyšet váš uklidňující hlas. Díky této důležité funkci můžete být ve spojení se svým dítětem jediným stiskem odkudkoli z domácnosti.

Příjemné ukolébavky uklidní vaše ratolesti. Nic neztiší neklidné dítě tak dobře jako příjemná ukolébavka. Z libovolného pokoje můžete vybrat jednu z pěti uklidňujících melodií, která vaše dítě snadno uspí.

Technické parametry

Dosah uvnitř 50 m
Dosah venku 300 m
Doba provozu 10 h

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Dosah

Dosah

300 m
Funkčnost videochůvička
Přenos oboustranný
Provoz bez sítě rodičovská jed ano
Provoz bez sítě dětská jednotk ano
Melodie ano
Displej ano
Typ chůvičky Digitální