TrueLife NannyTone VM1 - zánovní

TrueLife NannyTone VM1 - zánovní

Zánovní Akce
NannyTone VM1 digitální audio chůvička od značky Truelife umožňuje obousměrný přenos zvuku a díky zabudovanému teploměru i kontrolu teploty v místnosti a noční lampičkou. Chůvičku můžete napájet přes mikro USB kabel, i z powerbanky na cestách, případně z obyčejných AAA baterií. Celý popis
1 690 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
808 Kč
-52%
Doprava zdarma
Platí do 31.10.2021 nebo do vyprodání
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.
Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 1511580

Popis

Klíčové vlastnosti TrueLife NannyTone VM1

  • Audio chůvička – s obousměrným přenosem zvuku
  • Bezdrátová – dosah až 300 metrů
  • Noční lampička
  • Napájení přes přes mikro USB kabel
  • Systém Push to Talk – mluvení na dítě stisknutím tlačítka
TrueLife TrueLife NannyTone VM1 zepředu

TrueLife NannyTone VM1 – vše na jednom místě

Displej rodičovské jednotky vám vše přehledně ukáže, je jednoduše čitelný a na ovládání vám vystačí jen 4 tlačítka. Snadno tak můžete reagovat na potřeby vašeho miminka – ať už chcete rozsvítit, zkontrolovat teplotu nebo pustit uklidňující melodii.

TrueLife NannyTone VM1 displej

Push to talk – uspí dítě na dálku

Chůvička NannyTone umí kromě odposlouchávání zvuků vycházejících z pokojíčku dětátka taky přenášet zvuk od vás. To zajišťuje funkce Push to talk, se kterou své dítě můžete ukonejšit vlastním hlasem na dálku.

TrueLife NannyTone VM1 obousměrný přenos zvuku

Věděli jste, že…

Balení chůvičky TrueLife obsahuje rodičovskou jednotku s adaptérem, dětskou jednotku s adaptérem a 3×AAA dobíjecí baterie spolu s návodem.

TrueLife NannyTone VM1 zabalíte na cesty

Chůvičku NannyTone VM1 nabijete snadno kromě (obyčejných AAA baterií) také pomocí mikro USB kabelu, takže k jejímu provozu nepotřebujete zdroj napětí. Navíc díky dlouhotrvající baterii a úspornému režimu VOX vám na cestách vydrží v klidu až 40 hodin.

TrueLife NannyTone VM1 mikro USB kabel

Magická hranice 300 metrů

Při přenosu zvuku zapnete dětskou jednotku, kterou poté umístíte k miminku, zatímco rodičovskou jednotku necháte u sebe. Přenos poté spolehlivě funguje až do vzdálenosti 300 metrů. Takže si můžete v klidu užívat třeba i posezení s přáteli na terase.

TrueLife NannyTone VM1 dosah 300 metrů

TrueLife NannyTone VM1 úsporný režim VOX

Ušetří vám energii

Dlouhou výdrž baterie chůvičky NannyTone zajistí úsporný režimu VOX, do kterého se chůvička sama přepne, když dítě spí. Nebojte, při zaznamenání zvuku se znovu aktivuje.

TrueLife NannyTone VM1 Night light

Posvítí na cestu

Dětská jednotka je vybavena praktickou malou noční lampičkou, kterou snadno zapnete pomocí tlačítka žárovičky na rodičovské jednotce.

TrueLife NannyTone VM1 stabilní signál

Nemusíte stále hledat zdroj napětí

Oproti některým jiným chůvičkám není nutné NannyTone VM1 napájet ze sítě. Díky silné baterii a kvalitnímu signálu se s jednotkou můžete bez obav pohybovat i mimo zdroj napětí.

TrueLife NannyTone VM1 Monitoring teploty

Teplota bude vždy tak akorát

S chůvičkou se už nemusíte bát, že by miminku byla zima, nebo horko. Aktuální teplotu v dětském pokojíčku můžete kdykoli zkontrolovat na displeji chůvičky.

TrueLife NannyTone VM1 ukolébavky

Na výběr ze 6 ukolébavek

Vedle toho, že můžete přes chůvičku na děťátko mluvit nebo mu zazpívat, můžete mu také na uklidnění pustit některou ze 6 ukolébavek, které chůvička dokáže zahrát.

TrueLife NannyTone VM1 Detekce nízkého signálu

Dá o sobě vědět

Pokud se chůvička ocitne bez signálu kvůli velké vzdálenosti od dětské jednotky, upozorní vás blikáním ikony signálu na displeji rodičovské jednotky, případně i výstražným tónem.

Obsah balení

  • Rodičovská jednotka + síťový adaptér
  • Dětská jednotka + síťový adaptér
  • 3×AAA dobíjecí baterie
  • Manuál

Parametry

Dosah 300 m
LCD displej 1,1"
Provozní teplota 0 ~ 40 °C
Obousměrná komunikace (Talk back) ano
Regulace hlasitosti ano
Režim VOX ano
Ukazatel ztráty dosahu ano
Indikátor stavu baterie rodičovské základny ano
Ukazatel pokojové teploty ano
Melodie (ukolébavky) ano
Rozměry rodičovské základny 117 × 56 × 35 mm
Rozměry dětské základny 50 × 76 mm
Dobíjení rodičovské jednotky 220V adaptér + microUSB kabel, 3×AAA nabíjecí baterie, Powerbanka – alternativní zdroj napájení (není součástí balení)
Dobíjení dětské jednotky 220V adaptér + microUSB kabel, 3×AAA nabíjecí baterie, Powerbanka – alternativní zdroj napájení (není součástí balení)
Frekvence 2,4 GHz ~ 2,483 GHz