MÚ Brno Polštář Večerníček koník 45 x 30 cm
309 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Polštářek s motivem Večerníčka na houpacím koníkovi. Pohádky před spaním mají rády všechny děti. Večerníček je postavička, která děti zve ke sledování pohádky. Stal se dětskou ikonou České televize.

MÚ Brno Polštář Ladovské radovánky 45x30cm
309 Kč 246 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Polštářek s motivem Zimních radovánek z plátna legendárního Josefa Lady. Pohádky před spaním mají rády všechny děti a takto mohou usínat s klasickým pohádkovým výjevem pod hlavou.

MÚ Brno Polštář Křemílek a Vochomůrka s chaloupkou 30x30 cm
309 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Polštářek s motivem Křemílka a Vochomůrky, stojících před jejich chaloupkou. Pohádky před spaním mají rády všechny děti a Křemílek s Vochomůrkou jsou legendárními ikonami televizních obrazovek.

MÚ Brno Polštář Krtek Baby průměr 36 cm
518 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plyšový polštář s vyšitým motivem Krtečka. Kulatý polštář má průměr 36 cm. Ideální pro každého malého fanouška pohádek o Krtečkovi.

MÚ Brno Polštář válec 90x12cm
409 Kč 399 Kč

Měkoučký polštářek s motivem Křemílka a Vochomůrky je vhodný jako dekorace do pokojíčku, na hraní, relaxaci nebo za dveře či okno proti průvanu.

MÚ Brno Polštář Rákosníček ušatý
409 Kč 389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Veselý polštářek Rákosníček s plandavýma ušima, nosem a vlasy se jistě stane nerozlučným společníkem vašeho dítěte při usínání doma nebo na cestách.

MÚ Brno Polštář Krtek 45x30cm, kapela
319 Kč 220 Kč

Polštářek s motivem Krtečka a jeho kamarádů kapelníků je krásný doplněk do pokojíku. Pohádky s touto roztomilou postavičkou jsou velmi oblíbené. Krteček je postavička, kterou mají děti rády. Stal se dětskou ikonou.

MÚ Brno Polštář Krtek 30x30cm, jeep
319 Kč 229 Kč

Polštářek s motivem Krtečka v džípu s kamarádkou myškou je krásný doplněk do pokojíku. Pohádky s touto roztomilou postavičkou jsou velmi oblíbené. Krteček je postavička, kterou mají děti rády. Stal se dětskou ikonou.

MÚ Brno Polštář Krtek 30x30cm, mašinka
319 Kč 246 Kč

Polštářek s motivem Krtečka v mašince a jeho kamarádů zajíčků je krásný doplněk do pokojíku. Pohádky s touto roztomilou postavičkou jsou velmi oblíbené. Krteček je postavička, kterou mají děti rády. Stal se dětskou ikonou.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: