Lamps Polštářek Minnie 33 x 31 cm
199 Kč

Novinka

Příjemný plyšový polštářek ve tvaru srdíčka. Krásný růžový polštářek s oblíbenou myškou Minnie. Polštářek potěší každou malou slečnu a ozdobí její pokojík.

L.O.L. Surprise! Polštářek plný tajemství
899 Kč 849 Kč

Novinka

Zapisuj si své dobrodružství a tajemství tam, kde na ně nikdo nepřijde! Do krásného sešítku, který je skrytý v polštářku s motivy panenek L.O.L. Surprise! Polštářek obsahuje reproduktor pro tichý poslech hudby a zámeček s klíčkem, aby ti tajemství nikdo nemohl ukrást!

Lamps Polštářek Minnie 33 x 33 cm
199 Kč

Novinka

Příjemný růžový plyšový polštářek s myškou. Na polštářku je oblíbená myška Minnie, která potěší každou malou slečnu a ozdobí její pokojík. Polštář je oboustranný.

Lamps Polštářek Frozen 33 x 33 cm
199 Kč

Novinka

Příjemný růžový plyšový polštářek s princeznami. Motiv z pohádky Ledové Království potěší každou malou slečnu a ozdobí její pokojík. Polštář je oboustranný.

Lamps Polštářek Cars 33 x 33 cm
199 Kč

Novinka

Příjemný plyšový polštářek s auty. Na polštářku jsou oblíbená auta z Cars, která potěší každého malého závodníka a ozdobí tak jeho pokojík. Polštář je oboustranný.

Lamps Polštářek Spiderman 33 x 33 cm
199 Kč

Novinka

Příjemný plyšový polštářek s pavoučím mužem. Na polštářku je oblíbený Spiderman, který potěší každého malého kluka a ozdobí tak jeho pokojík. Polštář je oboustranný.

Albi Masážní polštář peříčka
549 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Masážní polštář z hebkého a poddajného materiálu od společnosti ALBI. Dopřejte si pohodlnou masáž v prostředí domova s komfortním polštářem, který umožňuje nastavit její intenzitu. K provozu tohoto relaxačního produktu s vyplní z polystyren-mikrogranulátu je potřeba dvou AA baterií.

Albi Polštář kulatý VESMÍR
629 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Relaxační polštář s potiskem magické hvězdné mlhoviny od společnosti ALBI. Dopřejte si chvíle pohody a klidu s komfortním polštářem z jemného a hebkého materiálu. A pokud vás navíc fascinuje vesmír, pak je tento bytový doplněk správnou volbou.

Lamps Polštářek Frozen 33 x 31 cm
199 Kč

Novinka

Příjemný plyšový polštářek ve tvaru srdíčka. Motiv z pohádky Ledové Království potěší každou malou princeznu a ozdobí její pokojík. Baleno v sáčku.

Albi Relaxační polštář kulatý Meloun
629 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Relaxační polštář se zábavným potiskem od společnosti ALBI. Dopřejte si chvíle pohody a klidu s komfortním polštářem z jemného a hebkého materiálu. A pokud je navíc meloun vaším oblíbeným ovocem, tak je tento bytový doplněk správnou volbou.

Albi Polštář kulatý MANDALA
629 Kč 399 Kč

Novinka

Relaxační polštář s módním motivem mandaly od společnosti ALBI. Dopřejte si chvíle pohody, například při meditaci, s komfortním polštářem z jemného a hebkého materiálu. A pokud vás navíc zajímají východní kultury, pak je tento bytový doplněk správnou volbou.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: