Lodger šála Muffler Teddy
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská šála je vyrobena z recyklovaných plastových lahví. Je opatřena měkkým a hřejivým kožíškem. Součástí je očko, kterým se provlékne jeden cíp šály a ta se tak nerozváže. Lodger šála Muffler Teddy rychle usychá a je vhodná i pro alergické děti.


Maximo dívčí nákrčník růžový
419 Kč

Novinka

Dívčí nákrčník od německé značky s více než stoletou tradicí Maximo. Z vaší dcery učiní elegantní mladou slečnu a zároveň zahřeje i v té nejtřeskutější zimě. Nákrčník je vyroben z příjemného materiálu a splňuje kritéria Öko-Tex Standard 100 určené pro produkty, které přicházejí do kontaktu s pokožkou.


Maximo dívčí nákrčník růžový
509 Kč

Novinka

Dívčí nákrčník s hrubým pleteným vzorem od tradiční německé značky Maximo. Z vaší dcery učiní elegantní mladou slečnu a zároveň zahřeje i v té nejtřeskutější zimě. Nákrčník je vyroben z příjemného materiálu a splňuje kritéria Öko-Tex Standard 100 určený pro produkty, které přicházejí do kontaktu s pokožkou.


s.Oliver dívčí čelenka-44%
249 Kč

138 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Okouzlující čelenka s květinovým vzorem dokonale doladí jakýkoliv letní trendy outfit. Čelenka je vyrobena z hladkého, elastické žerzeje ze směsi s bavlnou.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: