Babiččiny pohádky 4 - DVD

Značka: Náš kód: 100003881179

Partnerský prodej

Babiččiny pohádky 4 - DVD

Tiše se posaď a pojď s námi do světa klasických animovaných pohádek, jak je umí vypravovat jen naše kouzelná babička… Celý popis

99

99 Kč včetně DPH

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100003881179

Popis

Popis produktu

Obraz: 4:3


Tiše se posaď a pojď s námi do světa klasických animovaných pohádek, jak je umí vypravovat jen naše kouzelná babička.

V první pohádce Šarlatový květ požádá Nastěnka svého otce, aby mu ze vzdálené cesty přivezl kouzelný květ. Otec Nastěnky se ocitne v pohádkovém zámku Zvířete a utrhne kouzelnou květinu. Zvíře mu za to hrozí krutou smrtí a aby ho Nastěnka zachránila, vydá se na cestu ke Zvířeti a svou dobrotou a láskou ho zbaví zlého kouzla.
Pohádka V lesní houštině vypráví o malém líném jezevci, který se zbaví lenosti až po návratu k rodičům.
V další pohádce Obarvená liška se vypráví o lišce, která změní svůj vzhled a vydává se za strašlivé a utlačuje druhé. Chytrý ježek odhalí obarvenou lišáku a zbaví zvířátka této lišky.
Následuje příběh Polka a Šavka vyprávějící o psu Polkanovi, který nehledě na ohrožení života bojuje s vlky, aby zachránil bojácného voříška.
A v pohádce Tři pytle chytrostí mazaná liška přemluví ježka, aby pro ni vyloupil zahradu. Než ježek pochopí, že liška je podvodnice a zlodějka, která zneužila jeho důvěry, potrestá ji s využitím její vlastní zbraně -chytrostí.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Formát DVD
Rok natočení 2010
Zvuk CZ 2.0
Titulky neuvedeny
Typ DVD, dětské
Země původu Rusko
Zvuková stopa česky
Balení DVD v krabičce (14mm)