Počet nalezených produktů: 152

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Nuk Lahvička na učení Medvídek Pú 150ml
299 Kč

Dětská lahvička s protiskluzovými držátky má oblíbený motiv Medvídka Pú. Lahvička má pohodlné a měkké pítko, široké hrdlo pro snažší plnění a čištění a je ideálním pomocníkem pro učení samostatného pití dítěte.


Avent Hrneček první skutečný 260ml
339 Kč

Avent Hrneček první skutečný 260 ml pro „velké dětí“ je ideální pro rostoucí batolata. Obrázkový hrneček s praktickými držadly je určen pro děti od 9 měsíců. Jedinečný ventil dítě aktivuje přitisknutím rtů k okraji a umožňuje pít po celém okraji stejně jako z hrnku pro dospělé.


Avent Hrneček IZO s brčkem 260ml od 12 měsíců
249 Kč

Hrneček IZO s brčkem 260ml je vhodný pro děti od 12 měsíců. Je praktický na doma i na cesty. Víčko udržuje brčko hygienické i na cestách. Udrží nápoj déle chladný nebo teplý díky dvojitému dnu.


Avent Hrneček pro první doušky Classic 260 ml
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Philips Avent Hrneček pro první doušky Classic 260 mlnetekoucí měkkou silikonovou hubičkou – pro pohodlnější pití i čištění, s patentovaným ventilem.


Avent Hrneček první skutečný 340ml
325 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Avent Hrneček první skutečný 340 ml pro „velké dětí“ je určen dětem od 1 roku věku. Je praktický doma i na cesty. Víčko udržuje hrnek čistý. Jedinečný ventil dítě aktivuje přitisknutím rtů k okraji a umožňuje pít po celém okraji jako dospělák z velkého hrnku.


Avent Lahvička na učení 150 ml
229 Kč

Avent Lahvička na učení 150 ml s držadly a širokým antikolikovým dudlíkem ve tvaru prsu, který podporuje přirozené přisátí podobné jako při kojení.


b.box Kojenecká láhev + zásobník
490 Kč

b.box Kojenecká láhev se zásobníkem na kojenecké mléko o objemu 240ml. Skvělá na cestování, ale i na noční krmení vašeho miminka. Až bude potřebovat mléko pro vaše miminko, jednoduše zmáčkněte dno zásobníku. Sušené mléko se vysype do lahvičky s vodou a protřepáním jej dokonale promíchejte.


b.box Sippy cup

b.box Sippy cup

Hodnocení: 5
290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

b.box Sippy cup podporuje samostatnost vašeho dítěte. Inovativní brčko má na spodním konci malou zátěž a díky tomu je brčko vždy ponořeno do nápoje. Ať už drží vaše batole Sippy cup v jakémkoli úhlu, může z tohoto hrnečnu s kouzelným brčkem snadno pít.


Bebe-jou Hrneček 200 ml
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrneček Bebe-jou usnadňuje přechod od lahvičky k hrnku. Je vybaven praktickou měrkou obsahu a dvěma uchy pro snadné uchopení malými ručičkami dítka. Do hrnečku můžete nalévat i teplé nápoje.


Canpol babies Láhev se širokým hrdlem Párty 120 ml
129 Kč

Tvarovaná polypropylénová láhev z kolekce Canpol babies PÁRTY o objemu 120 ml se velmi dobře plní, myje a drží při krmení. Láhev neobsahuje BPA. Vaše děťátko bude sát z této lahve stejně přirozeně jako od vašeho prsu.


Canpol babies Láhev se širokým hrdlem Párty 240 ml
119 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tvarovaná polypropylénová láhev z kolekce Canpol babies PÁRTY o objemu 240 ml se velmi dobře plní, myje a drží při krmení. Láhev neobsahuje BPA. Vaše děťátko bude sát z této lahve stejně přirozeně jako od vašeho prsu.


Canpol babies nevylévací hrníček se silikonovým pítkem 230 ml sea life
169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nevylévaci hrníček SEA LIFE se silikonovým pítkem, které nedráždí citlivé dětské dásně a praktickými spodními úchyty. Objem 230 ml. Je určen dětem starším 9-ti měsíců. Hrníček je vyroben z polypropylénu, neobsahuje BPA.


Canpol babies Nevylévací hrníček TOYS 250 ml
129 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nevylévací hrníček TOYS je jedním z hrníčků z kolekce Haberman pro Canpol babies. Obsahuje unikátní nevylévací ventil, který umožňuje dítěti samostatně pít bez rozlévání tekutiny. Je určen dětem starším 9-ti měsíců. Objem 250 ml.


Canpol babies Tréninkový hrníček CUTE ANIMALS se silikonovám pítkem a úchyty
159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tréninkový hrníček CUTE ANIMALS se silikonovám pítkem a úchyty , které nedráždí citlivé dětské dásně. Úchyty usnadňují držení hrníčku v malých dětských ručičkách. Je vhodný pro děti starší 6-ti měsíců. Po demontáži úchytů se hrníček změní v pohárek pro starší děti. Objem 320 ml. Hrníček neobsahuje BPA.


Chicco Hrneček učící s oušky Meal Cup, 12m+
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chicco Hrneček učící s oušky Meal Cup, 12m+ s objemem 180 ml lze používat třemi způsoby podle toho, jak děťátko roste. Možné mýt v myčce na nádobí. Skvělý pomocník na učení samostatného pití z hrnečku.


Chicco Lahev termo sportovní s brčkem, 18m+
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chicco Lahev termo sportovní s brčkem, 18m+ je ergonomická lahvička pro děti od 18 měsíců věku. Silikonové brčko, praktický ergonomický tvar lahve. Termo vlastnosti, objem cca 270 ml.


Chicco Lahev učící s oušky Soft Cup, 6m+
249 Kč

229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chicco Lahev učící s oušky Soft Cup, 6m+ má objem 200 ml je ideální pro malé děti od půl roku věku, které se učí pít samy z hrnečku. 2 možnosti použití – s pítkem a držátky pro úplné začátky nebo jako samostatný hrneček.


Fisher-Price hrníček s pítkem 3v1-50%
199 Kč

99 Kč

Akce

Dětský hrníček s protiskluzovými držátky, který se přizpůsobuje potřebám miminka! Stačí nastavit otvor podle toho, jak miminko roste. Můžete zvolit 3 možnosti.


Fisher-Price Cestovní hrníček s měkkým pítkem
199 Kč

Cestovní hrníček je plnohodnotným hrníčkem s pítkem a flexibilními oušky 2 v 1, díky kterým jej můžete umístit do držáku na nápojev kočárku či v autě.


JJ Rabbit Hrneček
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

JJ Rabbit Hrneček se zvířátkem, vyroben ze 100% přírodních a biologicky odbouratelných materiálů, bez plastu, BPA, ftalátů. Krásný nápad – se zvířátkem na dně hrnečku děti budou chtít vždy dopít svůj nápoj. Hrneček je trvanlivý, s objemem 235 ml. Vhodné cca od 12 měsíců.


Lifefactory Dětská láhev 250 ml
397 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lifefactory Dětská láhev 250 ml je praktická stylová skleněná lahev na dětské nápoje, ideální pro každodenní použití. Snadná údržba, odolné borosilikátové sklo, neklouzavý obal z lékařského silikonu, lze mýt v myčce i vyvařit bez nutnosti snímání obalu. Pro děti od půl roku.


LOVI Hrníček 360 JUNIOR 250ml Indian summer
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

První Hrníček 360 JUNIOR 250ml Indian summer, ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 250ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


LOVI Hrníček 360 JUNIOR 250ml RABBIT
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

První Hrníček 360 JUNIOR 250ml RABBIT, ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 250ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


LOVI Hrníček 360 JUNIOR RETRO 250ml s úchyty
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

První Hrníček 360 JUNIOR RETRO 250ml s úchyty , ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu **250ml se silikonovou membránou. Neobsahuje **BPA.


LOVI Hrníček 360 MINI 210ml Indian summer
239 Kč
236 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

První Hrníček 360 MINI 210ml Indian summer, ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 210ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


LOVI Hrníček 360 MINI 210ml RABBIT
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

První Hrníček 360 MINI 210ml RABBIT, ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 210ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


LOVI Hrníček 360 MINI 210ml s úchyty BUDDY BEAR
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

První Hrníček 360 MINI 210ml s úchyty BUDDY BEAR z nové kolekce BRUM BRUM, ze kterého pijete stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 210ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


LOVI Hrníček 360˚ MINI 210ml s úchyty RETRO
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

První Hrníček 360˚ MINI 210ml s úchyty RETRO, ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 210ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


LOVI Hrníček nevylévací 250ml BUDDY BEAR 12m+
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrníček nevylévací 250ml BUDDY BEAR 12m+ s měkkým silikónovým flexibilním pítkem

  • nenarušuje sací reflex
  • stabilní pogumovaná základna
  • profilované protiskluzové úchyty
  • Hrníček o objemu 250ml Neobsahuje BPA.

LOVI Hrníček tréninkový RETRO 150ml 6m+
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

První Hrníček tréninkový RETRO 150ml 6m+, ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 150ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


LOVI Nevylévací hrníček FOLKY 250ml
189 Kč

169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nevylévací hrníček FOLKY 250ml s tvrdším oranžovým pítkem 12m+. Silikonový ventil umožňuje regulaci síly sání podle potřeby a věku dítěte. Hrníček neobsahuje BPA.


LOVI Nevylévací hrníček Hot & Cold 150ml
169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nevylévací hrníček Hot & Cold 150ml s měkkým žlutým pítkem 6m+. Silikonový ventil umožňuje regulaci síly sání podle potřeby a věku dítěte. Hrníček neobsahuje BPA.


Munchkin Latch - Hrneček pro první doušky 125ml
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zjednodušte si přechod od kojenecké lahve s Latch hrnečkem. Jeho hubička je na stejném harmonikovém základu jako Latch savičky, takže se pohybuje podle potřeb dítěte. Navíc má hrneček odpojitelná držátka.


Nuby Hrneček s měkkým náustkem a s ouškama příšerka
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nuby hrneček s měkkým náustkem a s ouškama příšerka o objemu 210ml. Díky netekoucímu náustku může hrnek spadnout a nerozlije se. Zabudovaný ventil uvolní tekutinu až tehdy, když na něj dítě vyvine tlak.


Nuk FC Kiddy Cup Dětská láhev 300ml
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

NUK FC Kiddy Cup Dětská láhev 300ml vhodná pro děti, které okusují měkká pítka. Láhev je nekapající a kompatibilní se všemi FC Cup komponenty.


Nuk FC Láhev na učení PP, Disney MICKEY
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská lahvička s protiskluzovými držátky s oblíbeným motivem Mickey Mouse. Lahvička má pohodlné měkké pítko, široké hrdlo pro snažší plnění a čištění. Je ideálním pomocníkem pro učení samostatného pití dítěte.


Nuk Hrnek Magic Cup 230ml

Nuk Hrnek Magic Cup 230ml

Hodnocení: 4,5
279 Kč

NUK Magic Cup 230ml je vhodný pro děti od 8 měsíců a může být velkým pomocníkem v důležité fázi vývoje dítěte, kdy se učí pít samo. Pití je možné ze všech stran díky 360° pitnému okraji. Silikonový disk se chová jako těsnění, které brání rozlití nápoje.


Orion Hrnek termo nerez 0,45 l
159 Kč

149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezový termo hrnekuzavíratelným otvorem na pití je praktickým společníkem do auta i ke stolu. ORION Hrnek termo nerez se pyšní celkovým objemem 450 ml. Dle potřeby váš nápoj hravě udrží teplý nebo naopak studený. Elegantní čistý nerezový design z něj navíc dělá i stylový módní doplněk.


Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l fotbal červená
259 Kč

Novinka

Termoska ve tvaru plechovky udrží váš nápoj chladný či teplý v závislosti na potřebě. Barevné provedení připomínající fotbalový míč, doplněno typickými symboly píšťalky, kopačky, apod. Kovové víčko plechovky je ošetřeno silikonovým těsněním, které brání protékání tekutin. Obsahuje výklopné pítko pro pohodlné pití.


Orion Termoska-plechovka ner. 0,5 l fotbal modrá
259 Kč

Novinka

Termoska ve tvaru plechovky s fotbalovými motivy. Barevné provedení doplněno typickými symboly kopačky, míče. Kovové víčko plechovky brání, díky silikonovému těsnění, případnému protékání tekutin. Obsahuje výklopné pítko pro pohodlné pití. Vzhledem k nerezovému zpracování lze očekávat vysokou odolnost.