Počet nalezených produktů: 130

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Nuk Lahvička na učení Medvídek Pú 150ml
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská lahvička s protiskluzovými držátky má oblíbený motiv Medvídka Pú. Lahvička má pohodlné a měkké pítko, široké hrdlo pro snažší plnění a čištění a je ideálním pomocníkem pro učení samostatného pití dítěte.


Avent Hrneček první skutečný 260ml-32%
339 Kč

229 Kč

Akce

Avent Hrneček první skutečný 260 ml pro „velké dětí“ je ideální pro rostoucí batolata. Obrázkový hrneček s praktickými držadly je určen pro děti od 9 měsíců. Jedinečný ventil dítě aktivuje přitisknutím rtů k okraji a umožňuje pít po celém okraji stejně jako z hrnku pro dospělé.


Avent Brčko do hrnečku s ohebným brčkem 2 ks
169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Náhradní zaklapávací brčka do hrnečku s ohebným brčkem Avent. Snadno se čistí, možno mýt v myčce nebo sterilizovat a při cestách je chráněno před znečištěním. V balení 2 ks


Avent Hrneček IZO s brčkem 260ml od 12 měsíců
275 Kč

Hrneček IZO s brčkem 260ml je vhodný pro děti od 12 měsíců. Je praktický na doma i na cesty. Víčko udržuje brčko hygienické i na cestách. Udrží nápoj déle chladný nebo teplý díky dvojitému dnu.


Avent Hrneček první skutečný 340ml
325 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Avent Hrneček první skutečný 340 ml pro „velké dětí“ je určen dětem od 1 roku věku. Je praktický doma i na cesty. Víčko udržuje hrnek čistý. Jedinečný ventil dítě aktivuje přitisknutím rtů k okraji a umožňuje pít po celém okraji jako dospělák z velkého hrnku.


Avent Lahvička na učení 150 ml
229 Kč

Avent Lahvička na učení 150 ml s držadly a širokým antikolikovým dudlíkem ve tvaru prsu, který podporuje přirozené přisátí podobné jako při kojení.


b.box Kojenecká láhev + zásobník
490 Kč

b.box Kojenecká láhev se zásobníkem na kojenecké mléko o objemu 240ml. Skvělá na cestování, ale i na noční krmení vašeho miminka. Až bude potřebovat mléko pro vaše miminko, jednoduše zmáčkněte dno zásobníku. Sušené mléko se vysype do lahvičky s vodou a protřepáním jej dokonale promíchejte.


b.box Sippy cup

b.box Sippy cup

Hodnocení: 5
290 Kč

b.box Sippy cup podporuje samostatnost vašeho dítěte. Inovativní brčko má na spodním konci malou zátěž a díky tomu je brčko vždy ponořeno do nápoje. Ať už drží vaše batole Sippy cup v jakémkoli úhlu, může z tohoto hrnečnu s kouzelným brčkem snadno pít.


Canpol babies Láhev se širokým hrdlem Párty 120 ml
129 Kč

Novinka

Tvarovaná polypropylénová láhev z kolekce Canpol babies PÁRTY o objemu 120 ml se velmi dobře plní, myje a drží při krmení. Láhev neobsahuje BPA. Vaše děťátko bude sát z této lahve stejně přirozeně jako od vašeho prsu.


Canpol babies Láhev se širokým hrdlem Párty 240 ml
119 Kč

Novinka

Tvarovaná polypropylénová láhev z kolekce Canpol babies PÁRTY o objemu 240 ml se velmi dobře plní, myje a drží při krmení. Láhev neobsahuje BPA. Vaše děťátko bude sát z této lahve stejně přirozeně jako od vašeho prsu.


Canpol babies Nevylévací hrníček TOYS 250 ml
129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nevylévací hrníček TOYS je jedním z hrníčků z kolekce Haberman pro Canpol babies. Obsahuje unikátní nevylévací ventil, který umožňuje dítěti samostatně pít bez rozlévání tekutiny. Je určen dětem starším 9-ti měsíců. Objem 250 ml.


Canpol babies Tréninkový hrníček CUTE ANIMALS se silikonovám pítkem a úchyty
159 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tréninkový hrníček CUTE ANIMALS se silikonovám pítkem a úchyty , které nedráždí citlivé dětské dásně. Úchyty usnadňují držení hrníčku v malých dětských ručičkách. Je vhodný pro děti starší 6-ti měsíců. Po demontáži úchytů se hrníček změní v pohárek pro starší děti. Objem 320 ml. Hrníček neobsahuje BPA.


Chicco Hrneček učící s oušky Meal Cup, 12m+
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chicco Hrneček učící s oušky Meal Cup, 12m+ s objemem 180 ml lze používat třemi způsoby podle toho, jak děťátko roste. Možné mýt v myčce na nádobí. Skvělý pomocník na učení samostatného pití z hrnečku.


Chicco Lahev termo sportovní s brčkem, 18m+
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chicco Lahev termo sportovní s brčkem, 18m+ je ergonomická lahvička pro děti od 18 měsíců věku. Silikonové brčko, praktický ergonomický tvar lahve. Termo vlastnosti, objem cca 270 ml.


Chicco Lahev učící s oušky Soft Cup, 6m+
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chicco Lahev učící s oušky Soft Cup, 6m+ má objem 200 ml je ideální pro malé děti od půl roku věku, které se učí pít samy z hrnečku. 2 možnosti použití – s pítkem a držátky pro úplné začátky nebo jako samostatný hrneček.


Fisher-Price hrníček s pítkem 3v1-40%
199 Kč

119 Kč

Akce

Dětský hrníček s protiskluzovými držátky, který se přizpůsobuje potřebám miminka! Stačí nastavit otvor podle toho, jak miminko roste. Můžete zvolit 3 možnosti.


Fisher-Price Cestovní hrníček s měkkým pítkem-40%
199 Kč

119 Kč

Akce

Cestovní hrníček je plnohodnotným hrníčkem s pítkem a flexibilními oušky 2 v 1, díky kterým jej můžete umístit do držáku na nápojev kočárku či v autě.


JJ Rabbit Hrneček
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

JJ Rabbit Hrneček se zvířátkem, vyroben ze 100% přírodních a biologicky odbouratelných materiálů, bez plastu, BPA, ftalátů. Krásný nápad – se zvířátkem na dně hrnečku děti budou chtít vždy dopít svůj nápoj. Hrneček je trvanlivý, s objemem 235 ml. Vhodné cca od 12 měsíců.


LOVI Hrníček 360 JUNIOR 250ml RABBIT
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

První Hrníček 360 JUNIOR 250ml RABBIT, ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 250ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


LOVI Hrníček 360 JUNIOR RETRO 250ml s úchyty
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

První Hrníček 360 JUNIOR RETRO 250ml s úchyty , ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu **250ml se silikonovou membránou. Neobsahuje **BPA.


LOVI Hrníček 360 MINI 210ml Indian summer
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

První Hrníček 360 MINI 210ml Indian summer, ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 210ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


LOVI Hrníček 360 MINI 210ml RABBIT
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

První Hrníček 360 MINI 210ml RABBIT, ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 210ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


LOVI Hrníček 360˚ MINI 210ml s úchyty RETRO
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

První Hrníček 360˚ MINI 210ml s úchyty RETRO, ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 210ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.


LOVI Hrníček nevylévací 210ml BUDDY BEAR 9m+
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hrníček nevylévací 210ml BUDDY BEAR 9m+ s měkkým silikónovým flexibilním pítkem

  • nenarušuje sací reflex
  • měkké silikonové pítko – NOVINKA velmi pohodlné pití
  • stabilní pogumovaná základna
  • profilované protiskluzové úchyty
  • Hrníček o objemu 210ml
  • Neobsahuje BPA.

LOVI Nevylévací hrníček FOLKY 250ml
189 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nevylévací hrníček FOLKY 250ml s tvrdším oranžovým pítkem 12m+. Silikonový ventil umožňuje regulaci síly sání podle potřeby a věku dítěte. Hrníček neobsahuje BPA.


Munchkin Latch - Hrneček pro první doušky 125ml
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zjednodušte si přechod od kojenecké lahve s Latch hrnečkem. Jeho hubička je na stejném harmonikovém základu jako Latch savičky, takže se pohybuje podle potřeb dítěte. Navíc má hrneček odpojitelná držátka.


Nuby Hrneček s měkkým náustkem a s ouškama příšerka
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nuby hrneček s měkkým náustkem a s ouškama příšerka o objemu 210ml. Díky netekoucímu náustku může hrnek spadnout a nerozlije se. Zabudovaný ventil uvolní tekutinu až tehdy, když na něj dítě vyvine tlak.


Nuk FC Kiddy Cup Dětská láhev 300ml
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

NUK FC Kiddy Cup Dětská láhev 300ml vhodná pro děti, které okusují měkká pítka. Láhev je nekapající a kompatibilní se všemi FC Cup komponenty.


Nuk FC Láhev PP Active Cup Disney Medvídek Pú
229 Kč

Láhev Active Cup Disney Medvídek Pú je ideální pro hladký přechod od krmení z láhve k nezávislému a samostatnému pití dítěte. Láhev má objem 300 ml a silikonové nekapající pítko.


Nuk Hrnek Magic Cup 230ml
279 Kč

NUK Magic Cup 230ml je vhodný pro děti od 8 měsíců a může být velkým pomocníkem v důležité fázi vývoje dítěte, kdy se učí pít samo. Pití je možné ze všech stran díky 360° pitnému okraji. Silikonový disk se chová jako těsnění, které brání rozlití nápoje.


Pacific Baby GoGrow Nerezová ekoláhev s brčkem 300 ml
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pacific Baby GoGrow Nerezová eko láhev s brčkem 300 ml je novinkou roku 2017. Lahvička má jednoduchý nerez-design s barevným silikonovým obalem. Součástí balení je pítko Straw Top. To je primárně určené dětem od 1 roku věku. Vysoká životnost lahve.


Pacific Baby Hot-Tot termoska s brčkem 260 ml
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pacific Baby Hot-Tot termoska s brčkem 260 ml je novinkou roku 2017. Tato dvou-plášťová nerez termo-lahevsilikonový obal, vypadá moderně a součástí balení je pítko Straw Top. To je primárně určené dětem od 1 roku věku.


Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml krab
255 Kč

AVENT Hrneček pro první doušky Premium 260 ml krab je netekoucí dětský hrneček pro děti cca od 1 roku věku. Odolný i vůči rostoucím dětským zoubkům, s praktickými měkkými držadly. 0% BPA. Ideální první krok pro pití z hrnečku.


Avent Hrneček pro první doušky Premium 260 ml žába
255 Kč

AVENT Hrneček pro první doušky Premium 260 ml žába je netekoucí dětský hrneček pro děti cca od 1 roku věku. Odolný i vůči rostoucím dětským zoubkům, s praktickými měkkými držadly. 0% BPA. Ideální první krok pro pití z hrnečku.


Philips Avent Hrneček s ohebným brčkem 200 ml
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrneček díky své velikosti a tvaru krásně padne do malých dětských ručiček. Díky nekapajícímu brčku neteče ani při převržení a navíc je ohebné brčko měkké, šetrné k dásním a zároveň odolné proti rozkousání.


Skip hop Zoo Láhev na vodu, nerez - Beruška
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná sportovní láhevnerez oceli ve stylu kolekce Skip Hop Zoo. Zavírací víčko chrání brčko před nečistotami. Šroubovací víčko pro snadný přístup i snadnou údržbu.


Skip hop Zoo Lahvička s brčkem-Dinosaurus
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skip hop Zoo Lahvička s brčkem – Dinosaurus z kolekce ZOO má brčko, zavírací víčko a praktický pásek na suchý zip. Objem 350 ml, náhradní brčko, bez BPA, PVC a ftalátů.