b.box Sada kartáčků na čištění
253 Kč

Sada kartáčků od značky B.BOX obsahuje všechny kartáčky, které potřebujete k čištění hrnečku s brčkem, lahví a termosek na pití. Kartáčky jsou připevněné na jednom kroužku, ze kterého jdou snadno sejmout a po použití jednoduše přicvaknout zpět.

Zdravá lahev SET Jednorožec a víly
489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický set lahve a krabičky od značky Zdravá Lahev obsahuje růžový svačinový box s papírovým vkladem pod průhledkou a lahev ve stejné barvě o objemu 0,5 l. K lahvi dále přísluší i náhradní zátka a krytka Floppy. Holčičky jistě zaujme kouzelný motiv jednorožce s vílami a skřítky.

Canpol babies Hrníček sportovní se slámkou a závažím 350 ml
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský sportovní hrníček značky Canpol babies má praktické závaží, které udržuje slámku vždy ponořenou pod hladinou, takže naklánění pití již není žádný problém. Měkka silikonová slámka s membránou je bezpečná pro dětské dásně a zároveň zabraňuje vytékání tekutiny. Vhodný od 9 měsíců.

Zdravá lahev SET ZOO kapela
489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický set lahve a krabičky od značky Zdravá Lahev obsahuje zelený svačinový box s papírovým vkladem pod průhledkou a lahev ve stejné barvě o objemu 0,5 l. K lahvi dále přísluší i náhradní zátka a krytka Floppy. Děti jistě zaujme veselý motiv zvířátek na koncertě.

LOVI Muj hrníček se slámkou SALT&PEPPER ACTIVE 350 ml
349 Kč 309 Kč

Dětský hrníček SALT&PEPPER značky LOVI podporuje samostatné pití dítěte a jeho obsluhu. Dítě se jednoduše samo napije, zacvakne a může objevovat svět. Hrníček se slámkou podporuje rozvoj dýchacích cest, dětských úst a hlasového aparátu. Vhodné od 14 měsíců.

Dr.Brown´s Hrneček s brčkem 6m+ 270ml růžový
219 Kč

Praktický dětský hrneček s brčkem značky Dr.Brown´s je ideální volbou při přechodu z láhve na hrníček. Měkké a ohebné brčko se závažím umožní pít pod jakýmkoliv úhlem. Praktické víčko chrání hubičku před znečištěním. Součástí balení je i kartáček na čištění brčka.

Zdravá lahev SET Dinosauři
489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický set lahve a krabičky od značky Zdravá Lahev obsahuje zelený svačinový box s papírovým vkladem pod průhledkou a lahev ve stejné barvě o objemu 0,5 l. K lahvi dále přísluší i náhradní zátka a krytka Floppy.

Zdravá lahev SET Hippies
498 Kč

Praktický set lahve a krabičky od značky Zdravá Lahev obsahuje zelený svačinový box s papírovým vkladem pod průhledkou a lahev ve stejné barvě o objemu 0,7 l. K lahvi dále přísluší i náhradní zátka a krytka Floppy. Veselé obrázky barevných symbolů ocení všechny květinové děti.

Zdravá lahev SET Veselá jízda
489 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický set lahve a krabičky od značky Zdravá Lahev obsahuje modrý svačinový box s papírovým vkladem pod průhledkou a lahev ve stejné barvě o objemu 0,5 l. K lahvi dále přísluší i náhradní zátka a krytka Floppy. Veselé obrázky dopravních prostředků ocení všichni malí cestovatelé.

Zdravá lahev SET Formule
489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický set lahve a krabičky od značky Zdravá Lahev obsahuje modrý svačinový box s papírovým vkladem pod průhledkou a lahev ve stejné barvě o objemu 0,5 l. K lahvi dále přísluší i náhradní zátka a krytka Floppy. Chlapci jistě ocení motiv závodních aut.

Zdravá lahev SET Zetor limit. edice
498 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický set lahve a krabičky od značky Zdravá Lahev obsahuje šedý svačinový box s papírovým vkladem pod průhledkou a lahev ve stejné barvě o objemu 0,7 l. K lahvi dále přísluší i náhradní zátka a krytka Floppy. Motiv traktoru jistě zaujme každého chlapce.

Canpol babies Hrníček sportovní se slámkou a závažím 250 ml
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský sportovní hrníček značky Canpol babies má praktické závaží, které udržuje slámku vždy ponořenou pod hladinou, takže naklánění pití již není žádný problém. Měkka silikonová slámka s membránou je bezpečná pro dětské dásně a zároveň zabraňuje vytékání tekutiny. Vhodný od 6 měsíců.

LOVI Muj hrníček se slámkou SALT&PEPPER JUNIOR 250 ml
329 Kč 299 Kč

Dětský hrníček SALT&PEPPER značky LOVI podporuje samostatné pití dítěte a jeho obsluhu. Dítě se jednoduše samo napije, zacvakne a může objevovat svět. Hrníček se slámkou podporuje rozvoj dýchacích cest, dětských úst a hlasového aparátu. Vhodné od 12 měsíců.

Tommee Tippee Hrnek s pítkem Soft 230 ml 6m+
189 Kč 182 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hrnek s měkkým silikonovým pítkem od značky Tommee Tippee má držadla pro snadné uchopení malýma dětskýma ručičkama. Měkký materiál pítka je ideální pro citlivé dásně dítěte při prořezávání prvních zoubků. Odnímatelné víčko chrání čistotu pítka na cestách.

LOVI Pítko/slámka pro Můj hrníček se slámkou
155 Kč

Náhradní silikonová slámka značky LOVI je určená pro hrníčky z řady LOVELY a SALT&PEPPER. V případě, že dojdu k okusování slámky nebo jejímu opotřebení je nutné ji vyměnit za novou, jinak může způsobit nesprávné fungování hrníčku.

Tommee Tippee Hrnek s pítkem Soft 300ml 12m+
189 Kč 183 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hrnek s měkkým silikonovým pítkem od značky Tommee Tippee má držadla pro snadné uchopení malýma dětskýma ručičkama. Měkký materiál pítka je ideální pro citlivé dásně dítěte při prořezávání prvních zoubků. Odnímatelné víčko chrání čistotu pítka na cestách.

Lifefactory klasický uzávěr optic white NEW
200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní uzávěr optic značky Lifefactory je kompatibilní s láhvemi 350, 475 a 650 ml. Spolehlivé uzavírání na závit se postará, aby vám nápoj z láhve nevytékal. Díky úchytu na víčku můžete láhev pohodlně přenášet tam, kde potřebujete.

Lifefactory PRESS & GO uzávěr onyx NEW
280 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Náhradní uzávěr PRESS & GO značky Lifefactory je kompatibilní s láhvemi 350, 475 a 650 ml. Uzávěr jednoduše otevřete a zavřete jednou rukou. Je ideální pro rodiče a starší děti, kteří chtějí v klidu usrkávat svůj nápoj a relaxovat. Díky úchytu na víčku můžete láhev pohodlně přenášet tam, kde potřebujete.

Philips Avent Brčko do hrnečku s ohebným brčkem 2 ks
195 Kč

Náhradní zaklapávací brčka do hrnečku s ohebným brčkem Avent. Snadno se čistí, možno mýt v myčce nebo sterilizovat a při cestách je chráněno před znečištěním. V balení 2 ks

LOVI Hrníček 360 MINI 210ml s úchyty BUDDY BEAR
239 Kč 205 Kč

První Hrníček 360 MINI 210ml s úchyty BUDDY BEAR z nové kolekce BRUM BRUM, ze kterého pijete stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 210ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.

b.box Náhradní brčka - termoska na pití
248 Kč

Dvě náhradní brčka pro termosku na pití od značky b.box. Brčka lze mýt v myčce nádobí a dát je do sterilizátoru. Vyrobena byla bez použití ftalátů, BPA a PVC. Vrchní díl brčka je vyroben ze silikonu, brčko uvnitř lahve pak z polypropylenu.

Zdravá lahev Veselá jízda 0,5l
229 Kč

Zdravá lahev Formule 0,5l je pro milovníky všech dopravních prostředků. Unikátní český výrobek vyroben z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravou lahev by měli mít všichni protože nepojímá pachy a netvoří se v ní plíseň.

Zdravá lahev Sovičky 0,5l

Zdravá lahev Sovičky 0,5l

Hodnocení: 4,8
229 Kč

Zdravá lahev Sovičky 0,5l je unikátní český výrobek vyroben z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravou lahev by měli mít všichni protože nepojímá pachy, netvoří se v ní plíseň, lze jí vyvařit, snadná údržba a uzamykatelné víčko.

LOVI Hrníček 360 MINI 210ml Indian summer
239 Kč 205 Kč

První Hrníček 360 MINI 210ml Indian summer, ze kterého bude vaše dítko pít stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 210ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.

b.box Náhradní brčka - láhev na pití
248 Kč

Dvě náhradní brčka pro tritanovou láhev od značky B.box. Brčka lze mýt v myčce a dát je do sterilizátoru. Vrchní díl brčka je vyroben ze silikonu, samotné brčko uvnitř lahve pak z polypropylenu. Vyrobeno bez použití ftalátů, BPA a PVC.

Twistshake Láhev s brčkem 360 ml 12+m
263 Kč 179 Kč

Twistshake láhev s brčkem představuje ideální řešení pití pro rostoucí, aktivní dítě.

Je netekoucí a dítě jej může snadno samostatně používat díky jedinečnému tažnému víčku.

Láhev se skládá z několika částí pro snadné čištění.

Kompatibilní s Twistshake láhvemi s pítky, délka brčka je přizpůsobena láhvi pro děti (360 ml).

Výrobek lze mýt v horní části myčky na nádobí.

Zdravá lahev Formule 0,5l

Zdravá lahev Formule 0,5l

Hodnocení: 4,8
229 Kč

Zdravá lahev Formule 0,5l je pro každého milovníka aut. Unikátní český výrobek vyroben z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravou lahev by měli mít všichni protože nepojímá pachy a netvoří se v ní plíseň

Zdravá lahev ZOO kapela 0,5l
229 Kč

Zdravá lahev ZOO kapela 0,5l, tento veselý motiv zaujme každé dítko. Jedná se český výrobek vyroben z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravou lahev by měli mít všichni protože nepojímá pachy a netvoří se v ní plíseň.

Nuk hrnek Magic Cup s víčkem 230ml
279 Kč

NUK Magic Cup 230ml je zbrusu nový hrneček, vhodný pro děti od 8 měsíců a může být velkým pomocníkem v důležité fázi vývoje dítěte, kdy se učí pít samo. Pití je možné ze všech stran díky 360° pitnému okraji. Silikonový disk se chová jako těsnění, které brání rozlití nápoje.

Zdravá lahev Jednorožec a víly 0,5l
229 Kč

Zdravá lahev Jednorožec a víly 0,5l s jedinečným motivem je unikátní český výrobek vyroben z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravou lahev by měli mít všichni protože nepojímá pachy, netvoří se v ní plíseň a snadno se udržuje.

Zdravá lahev Mořský svět 0,5l
229 Kč

Zdravá lahev Mořský svět 0,5l zaujme každého milovníka moře. Jedná se český výrobek vyroben z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravou lahev by měli mít všichni protože nepojímá pachy a netvoří se v ní plíseň.

Skip hop Lahvička s brčkem Zoo Netopýr 350 ml
199 Kč 179 Kč

Skip hop Zoo Lahvička s brčkem – Netopýr z kolekce ZOO má brčko, zavírací víčko a praktický pásek na suchý zip. Objem 350 ml, náhradní brčko, bez BPA, PVC a ftalátů.

Nuk FC Láhev na učení PP, Disney MICKEY
289 Kč 279 Kč

Dětská lahvička s protiskluzovými držátky s oblíbeným motivem Mickey Mouse. Lahvička má pohodlné měkké pítko, široké hrdlo pro snažší plnění a čištění. Je ideálním pomocníkem pro učení samostatného pití dítěte.

LOVI Hrníček 360 JUNIOR 250ml s úchyty BUDDY BEAR
259 Kč 228 Kč

První Hrníček 360 JUNIOR 250ml s úchyty BUDDY BEAR z nové kolekce BRUM BRUM, ze kterého pijete stejně jako ze sklenice… ale bez rozlití! Hrníček o objemu 250ml se silikonovou membránou. Neobsahuje BPA.

Zdravá lahev Vesmír 0,5l
229 Kč

Zdravá lahev Vesmír 0,5l je unikátní český výrobek vyroben z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravou lahev by měli mít všichni protože nepojímá pachy, netvoří se v ní plíseň, lze jí vyvařit, snadná údržba a uzamykatelné víčko.

Everyday Baby Láhev sklo s brčkem 240ml
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Je čas naučit se pít z hrnečku?Skleněná láhev s brčkem od Everyday Baby pomůže vašemu dítěti se to naučit! Vnější část láhve je opatřena silikonovou vrstvou, která dodává extra ochranu skleněné láhvi v případě upuštění na zem.

Skip hop Zoo Lahvička s brčkem - Jednorožec
199 Kč

Skip hop Zoo Lahvička s brčkem – Jednorožec z kolekce ZOO má brčko, zavírací víčko a praktický pásek na suchý zip. Objem 350 ml, náhradní brčko, bez BPA, PVC a ftalátů.

Zdravá lahev Jeep 0,7l

Zdravá lahev Jeep 0,7l

Hodnocení: 5
239 Kč

Zdravá lahev je unikátní český výrobek vyroben z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravou lahev by měli mít všichni protože nepojímá pachy, netvoří se v ní plíseň, lze jí vyvařit, snadná údržba, uzamykatelné víčko,…

Zdravá lahev UAX 0,7l

Zdravá lahev UAX 0,7l

Hodnocení: 4,9
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zdravá lahev® je unikátní nápojová lahev pro každodenní použití. Je vyrobena z materiálu vyvinutého speciálně pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravá lahev® neobsahuje ftaláty, změkčovadla a bisfenol A, nepojímá pachy, netvoří se v ní plísně, je vhodná pro všechny typy nápojů bez omezení.

Zdravá lahev Krtek a jahody 0,5l
239 Kč

Zdravá lahev Krtek a jahody 0,5l je unikátní český výrobek vyroben z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravou lahev by měli mít všichni protože nepojímá pachy, netvoří se v ní plíseň, lze jí vyvařit, snadná údržba a uzamykatelné víčko.

Zdravá lahev Párty 0,5l
229 Kč

Zdravá lahev Párty 0,5l, oblíbí si ji každá dívka. Unikátní český výrobek vyroben z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravou lahev by měli mít všichni protože nepojímá pachy a netvoří se v ní plíseň.

Zdravá lahev Sovičky 0,7l
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zdravá lahev Sovičky 0,7l je pro milovníku motivu roztomilých soviček. Unikátní český výrobek vyroben z polypropylenu speciálně vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Zdravou lahev by měli mít všichni protože nepojímá pachy, netvoří se v ní plíseň a má snadnou údržbu.

Skip hop Zoo Láhev na vodu, nerez - Pejsek
599 Kč 579 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásná sportovní láhevnerez oceli ve stylu kolekce Skip Hop Zoo. Zavírací víčko chrání brčko před nečistotami. Šroubovací víčko pro snadný přístup i snadnou údržbu.

Dětské hrnky a láhve na pití

Chcete vašemu dítěti pořídit první hrneček nebo lahev? Na Mall.cz nabízíme široké spektrum dětských hrnků i lahví nejrůznějších tvarů i designů.

Nabízíme dětské lahve i hrnky s rukojetí, se savičkou nebo s pítkem či slámkou. Velmi praktické jsou také dětské nevylévací hrnečky.

Vybírat můžete z dětských hrnků i lahví vyrobených z nezávadných materiálů o objemu 100 – 700 ml od kvalitních výrobců jako jsou LOVI, Canpol babies, Babymoov, Avent, Skip hop, Suavinex, Thermos, Zdravá lahev a mnoho dalších.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské hrnky a láhve na pití.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské hrnky a láhve na pití výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské hrnky a láhve na pití akce.