ANTERIA komoda 3 zásuvky, buk/zelená

ANTERIA komoda 3 zásuvky, buk/zelená

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Komoda do dětského pokoje, šířka komody je 80 cm, hloubka 45 cm a výška komody je 76 cm. K základní výbavě skříně patří 4 kluzáky s možností výškového nastavení v případě nerovné podlahy v dětském pokoji. Čela zásuvek jsou opatřena zápustnými úchytkami. Celý popis
5 015 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: Anteria

Na objednání u partnera

23.11.2021 - 26.11.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Anteria

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100003631916

Popis

Komoda do dětského pokoje, šířka komody je 80 cm, hloubka 45 cm a výška komody je 76 cm. K základní výbavě skříně patří 4 kluzáky s možností výškového nastavení v případě nerovné podlahy v dětském pokoji. Čela zásuvek jsou opatřena zápustnými úchytkami, které jsou pro děti bezpečnější než úchytky klasické. 

Půdu, boky a dno skříně tvoří deska o síle 18 mm čelně ohraněná ABS hranou 2 mm, ostatní boční plochy jsou ohraněny ABS hranou 0,5 mm. Čela zásuvek jsou také z desky o síle 18 mm a jsou celá ohraněna ABS hranou tloušťky 2 mm. Soklová lišta je také tloušťky 18 mm. Záda komody jsou vyrobena z bílého sololaku o síle 3 mm.

Komoda je vhodná do dětského pokoje především díky tomu, že její menší výška umožňuje dostupnost všech zásuvek i dítěti.

Tip: Opatřete zásuvky např. textilními krabicemi s přihrádkami a naučte tím děti, že každé oblečení má své místo.